Jak wam sie to coś podoba 4X4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oto link do mojego potwora
http://www.rajdy4x4.pl/forum/viewtopic.php?t=18092
  
 
polonez 4x4
  
 
I HA HA !!!
  
 
Calkiem fajny. Nadal tak dobrze sie sprawuje?
  
 
Powiem tak jak sie zaczoł psuć to na fest musiałem w niego włożyć jeszcze 4000 i teraz jest już siii z czego 3000 to były same poprawki 1000 to nowe resory i wywalenie przegubu gumokinetycznego na rzecz specjalnego wału między skrzynia a reduktorem. A teraz żadnych drgań Żadnych zgrzytów i ogólnie siiii
A jak jeździ na śliskim poprostu cudo
  
 
Fajny polonezik
Frakcja Wielkopolska zaprasza na spotkanie 19 lutego, chętnie obejrzymy go z bliska .
  
 
no no , podziwiam i popieram takie projekty, świetnie wygląda!!!
z czego są poszerzenia??

a stronaa taarpana super
  
 
Jest piekny... i kilka rzeczy ktore moga się przydac by temu cudowi techniki nadac jeszcze lepszy wygląd:
1-burty tylnej paki zrob z pieknej bachy preforowanej , bedzie super błyszczący efekt
2- tej samej blachy progi , lub z chromowanych rur , bedzie wygladał jeszcze fajniej noi oczywiście przednie orurowanie tez bym dał z choromowanej rury nada to mu bardziej agresywny wygląd , czarna tez fajnie wyglada ale mało ja widać
Pozdrawiam i zycze powodzenia
  
 



A jak to jest rozwiązane konstrukcyjnie? Czy to prototyp?
  
 
Świetnie się prezentuje
  
 
Z nierdzewnym orurowaniem - progami itp. moim zdaniem nie wyglądałby najlepiej, zrobiłby się optycznie zbyt przyciężki, teraz prezentuje się lekko i zwiewnie (jak 125p MR z Norblina), że aż się chce na pełnym gazie wjechać do żwirowni.
  
 
jest zwiewny i zaradny a ta buda z tył to kto zgadnie na co to jest??
  
 
Cytat:
jest zwiewny i zaradny a ta buda z tył to kto zgadnie na co to jest??




Na zestaw czesci zapasowych bez ktorych sie dalej nie wypuszczasz ??? hehehe a tak powaznie to wyglada jak chłodnia lub moze jakis agregat prądotwórczy?
  
 
To jest pewnie wielkie BONGO
  
 
Buda na 12 Psów Husky.Samochud został przebudowany w jednym tylko celu jazdy po górach
  
 
Ja obstawiałem gołębie, ale dobrze widzę odgadłem, że ta wentylacja to dla zwierzątek.
Czy pochwalisz się nieco szczegółami technicznymi i tym jak auto jest zarejestrowane?
  
 
Odświeżam temat dla Ojca Dyrektora.
  
 
Fajnie tym Haskim
  
 
Świetne autko!
Idealnie by sie nadawał na wakacyjne wypady w góry z rowerami....
I na zime
Kolorek też śliczny.
Życze żeby sie sprawował bezawaryjnie!
  
 
Znaczy, że nie na 4 buty Paganku?