Swiatła obrysowe a prawo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym sie zapytać zwłaszcza tych zorientowanych w przepisach ruchu drogowego jak ma sie sprawa swiateł obrysowych. Nie dawno widziałem nowe Volvo i na bokach zderzaków miał takie pomarańczowe światełka widziałem tez jednego Mietka W124 i Peugota 206 ale słyszałem ze jeżeli fabrycznei nie jest to nie wolno tylko moga mieć ciężarówki to jak to jest ?
  
 
Możesz mieć ale nie po pierwsze to jest prwna ilość na dany kawałek auta czyli nie gęście niż np. 2 metry od siebie i barwa ma być pomaranć lub żółty selektywny żaden niebieski i nie mogą oślepiać czywiście
  
 
No i o to mnie chodziło. Dzięki a w ogóle podoba Wam sie takie coś ?
  
 
Hmmm no tak zgadzam się z Bandziorem!!! A obrysówki sa wymagane kiedy długość auta przekracza zdajsie 6 czy 8 metrów!!
A czy się podoba ...... hmm no w sumie nie jest złe i co lepsze podnosi poziom bezpieczeństwa gdyż autko jest lepiej widoczne!!
Nic nie stoi na przeszkodzie spróbować
  
 
Ja kiedyś miałem ale źle były przyklejone i odpadały a poza tym w tamtych czasach był tylko jeden wzór a'la jelcz i były deczko za duże
  
 
no ja takie oglądałem malutkie pomarańczowe i tak sie zastanawiałem No może spróbuje
  
 
Jak dla mnie to będzie fajnie wyglądało ale zależy gdzie je zamontujesz ?
  
 
myślałem zeby z przodu po bokach na zderzaku przy błotniku i z tyłu po bokach zaraz za kołem tez na zderzaku
  
 
Może być fajnie ale nie jest dobrze jak za bardzo wystają
  
 
no cóż pobawie sie zobacze, tylko nie wiem czy złączyć to aby sie właczały z postojówkami czy osobno
  
 
Z postojówkami ale tak żebyś je mógł weyłączyć bo nie zawsze będziesz ich używał ale jeśli już to tylko z postojami
  
 
no ja z elektryki to jestem cienki ale moze jakoś sobie poradze
  
 
To był żart oczywiście
  
 
no wiesz ja umiem ciągnąć instalacje od akumulatora gorzej z wbijaniem sie w juz istniejącą Dlatego jak cos robie tociągne na nowo bezpiecznik, włącznik i juz i potem wygląda w srodku jak w jumbo - jecie a przy aku od cholery kabli
  
 
Jutro będzie schemat
  
 



Działać będzie tak, że jak załączysz przełącznik dodatkowy to będą się zaśiwcać i gasić razem z postojami a jak wyłaczysz to nie będą świecić

Chyba coś się zepiło z obrazkiem

[ wiadomość edytowana przez: bandzior dnia 2003-12-12 10:03:38 ]
  
 
słuchaj tylko obrazka nie zobacze bo zdjecie prowadzi do katalogu C:Moje dokumenty i u mnie takiego nie ma obrazka podeslij mi je
  
 
Jasne bo coś chyba poknociłem
  
 
Wczoraj Alan został przeszkolony teraz nauczy Ciebie
  
 
To mi sie udało :