WARSZAWA - spotkania na Żeraniu - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-09-18 09:53:01, Janio pisze:
Co było ciekawego na Żeraniu?



jedyne ciekawe co pojawiło się na żeraniu to Ja, Jerry i PiotrDJ
a tak poza tym to standart. Mi udało sie kupić nówke sztuke zderzak przedni do fiata
  
 
Cytat:
2005-09-18 12:05:51, LifeGuard pisze:
(...) Mi udało sie kupić nówke sztuke zderzak przedni do fiata



A za jaką kwotę, jeśli mozna wiedzieć?
  
 
Cytat:
2005-09-18 15:03:06, Janio pisze:
A za jaką kwotę, jeśli mozna wiedzieć?



całe 100 zeta taniej niz na szrocie, własnie wróciłem od gościa bo dorzucił mi jeszcze mocowania listwe gumową z mocowaniami i inne śróbki do tego zderzaka... w cenie tego zderzaka
  
 
No to faktycznie cena korzystna
  
 
Cytat:
2005-09-18 16:50:29, LifeGuard pisze:
taniej niz na szrocie


to ile zerzak na szrocie moze kosztowac...?
Jakieś to dziwne jesli np za całego fiata zapłaciłem 500zł
  
 
Cytat:
2005-09-18 17:40:36, Pemek pisze:
to ile zerzak na szrocie moze kosztowac...? Jakieś to dziwne jesli np za całego fiata zapłaciłem 500zł



zderzak w porównywalnym stanie...
Bo zderzak który kupiłem nigdy nie był na samochodzie, jest nowy bez żadnej ryski, chrom jak lustro...
  
 
jutro jade na giełde, znając troche wasze/nasze zdolności do wstawania porannego, to świm sądzić że będę jednym z pierwszych z klubu (będę po .


jakby były groki - to do kogo dzwonić
  
 
Jak wstane to sie pojawie, ale glowy nie daje.

Kto sie jeszcze wybiera?

Jojek - cytryna jedziesz?
  
 
tak tomek
będę z ojcem
  
 
A gdzie sie spotykacie dokladnie i o ktorej? Pewnie jutro bede ok. 9-10 po alternator a moze i drzwi jakies w kolorze sie trafia...
  
 
Parkujemu na tylach gieldy i przez dziure w bramie wchodzimy na plac z czesciami. Zwykle spotykamy sie bladzac po placu .
  
 
Ja zaspalem...
  
 
Ja też...
  
 
zakupów troche zrobiłem, kasy wydałem, lecz poprawiłem sobie tym humor, i jak dobrze pójdzie to we wtorek zmieniam: olej+filtr, rozrząd na plusowski,uszczelniacze na wałku rozrządu i wale korbowym, uszczelke pod miską i świece. zobacze czy się wyrobie z czasem

bolim, widziałem szybe przednią do malara w kolorze brązewym, miałbyś wszystkie przyciemniane
  
 
Dzis bylem rano na Zeraniu i spotkalem........ duzo sniegu.
Sprzedajacych bylo moze z 7miu, ale i tak kupilem co chcialem. Do tego zdobylem dobry kontakt, wiec jestem zadowolony. Ale rece mi malo nie odmarzly, bo musialem robic 2 kursy, bo ciezko zabrac 2 wspomy na raz. Ale przynajmniej z parkowaniem nie bylo problemu.
  
 
były kolektory?
  
 
Cytat:
2006-01-22 15:08:12, danielewicz pisze:
były kolektory?



Byly... zeliwne... chcesz sztuke?
  
 
Cytat:
2006-01-22 13:44:58, KiLeR pisze:
Ale rece mi malo nie odmarzly, bo musialem robic 2 kursy, bo ciezko zabrac 2 wspomy na raz.



A mi taz kupisz wspome?
  
 
Cytat:
2006-01-22 16:20:31, KraseK pisze:
A mi taz kupisz wspome?



Nie ma problemu. Tylko jak ja odbierzesz? Osobiscie, kurierem klubowym? Bo paczka kosztuje 40zl.
  
 
Cytat:
2006-01-22 15:21:16, KiLeR pisze:
Byly... zeliwne... chcesz sztuke?




eee żeliwny już mam
tak się pytam,bo na wybrzeżu tylko ja nie mam rurowego kolektora i wstyd na spoty przyjeżdzać