WARSZAWA - spotkania na Żeraniu - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-22 19:42:24, danielewicz pisze:
eee żeliwny już mam tak się pytam,bo na wybrzeżu tylko ja nie mam rurowego kolektora i wstyd na spoty przyjeżdzać



Spoko, jak sie jakis pojawi, to Ci zakupie. Zakupie je z reszta chetnie w wiekszej ilosci.
  
 
super jakbyś o mnie pamiętał!
  
 
Cytat:
2006-01-22 20:27:16, danielewicz pisze:
super jakbyś o mnie pamiętał!



Bede, tylko najpierw musze dostac taki kolektor, a powiem Ci, ze jest ich coraz mniej.
  
 
Szukam kogos kto moze sie pojawi na ktorejs z tych gield w ten weekend o ile w ogole one sie odbeda.

Potrzebuje aby ktos rzucil okiem na ceny zderzakow do plusa najlepiej polakierowanych na ciemna zielen metalik (nie pamietam numeru - Zdjecie z kolorem jest w galerii ... typowa ciemna zielen).

Jakos nie moge u nas nigdzie w Lodzi znalesc.

Takze jak by ktos byl to prosil bym coby od sprzedajacego jakies namiary wziasc bo taki kawal drogi jechac bez przygotowania na kupno to troche lipa.

Z gory dziekuje wszystkim.
  
 
dla mnie kolektor jakby co
  
 
i byl ktos moze ?
  
 
Tak, byli, Janio, Ojciec Dyrektor, Jojek, Trolle...

Tylko zapomnieli, że ślady swojego pobytu na Żeraniu należy zapisaywać w niniejszym wątku, a nie na "NUDZIE".
  
 
Czesc.
Czy na gieldzie na Zeraniu stoi moze jakis kolo z matami grzewczymi do lusterek?
  
 
Czy ktoś jutro się wybiera?? Bo miałbym sprawę
  
 
Cytat:
2006-03-11 19:21:17, Qbk pisze:
Czy ktoś jutro się wybiera?? Bo miałbym sprawę



Ja tez lubie pospac, wiec nie jade
Wogole to nie mam pojecia czemu te gieldy sa zawsze tak rano. Nie moznaby tak zaczynac gieldy np. o 12? Byloby przyjemniej.
  
 
Mi nie chodzi o to że chce pospać - ja jadę, ale potrzebuję poradnictwo przy kupnie gratów dla kogoś z klubu...
  
 
Byłem dzisiaj na Żeraniu w celu ewentualnego kupna samochodu. Odechciało mi się Poloneza. Odechciało mi się jakiegokolwiek samochodu w cenie ~4000zł
  
 
czy frakcja gdanska juz wrocila z gieldy?
  
 
Wrocila, wrocila i to juz nawet do domu, po zakupie wspomy, grokow, paru kierownic i innych gratow. Wszystko to, plus cztery osoby weszlo do jednego poldka.
  
 
Cytat:
2006-03-12 19:40:55, Lazik pisze:
Wrocila, wrocila i to juz nawet do domu, po zakupie wspomy, grokow, paru kierownic i innych gratow. Wszystko to, plus cztery osoby weszlo do jednego poldka.



Groki? Jakim cudem? Wyrzuciliście od razu stare fotele?
  
 
Cytat:
2006-03-12 19:40:55, Lazik pisze:
Wrocila, wrocila i to juz nawet do domu, po zakupie wspomy, grokow, paru kierownic i innych gratow. Wszystko to, plus cztery osoby weszlo do jednego poldka.




eeee kolego sympatyczny nie mogłeś się pochwalić
  
 
przychylam sie do glosy Daniela...a tak by ulatwil nam zycie:/...ehh
ja mam przynajmiej zacnego wyslannika na zeran ktore poluje na rzeczy dla mnie z tad pozdrawiam Qbk
  
 
Panowie, Łazik upchnął 4 osoby, groki i kupę gratów, a Wy chcieliście coś jeszcze od niego? Litości
  
 
jedzie ktoś jutro na Żerań?
potrzebuje pompe hamulcową lukasa,prosze o pomoc
  
 
Ja i Olo odpadamy - jutro z rana trzezwiejemy.