Felgi w twoim aucie. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tu sa toyotki
  
 
tu sa toyotki
  
 
Ja sobie niedawno kupiłem brand new 16" borbeciki za rewelacyjną cenę jak założe zrobie zdjątka
  
 
Rewelacyjny jest ten konfigurator.
NAJLEPSZY
Ogłaszam, że wyścig na najlepszą stronkę z alufelgami wygrał Toyo.
Brawo
  
 
fajna stronka ze wszelkimi rodzajami felg jest TUTAJ
  
 
Co by nie robic nowego wątku.

Jak pisałem miałem upatrzone fele w Toyocie, ale ... cos porobili i nie mają już tych co chciałem.

Więc będę się gdzieś wybierał co by wybrać jakieś. Janoop polecił Boost tuning z Ząbek.

http://www.boost.com.pl/

Może jeśli ktoś jeszcze z Wawy + okolice planuje kupno feli na wiosnę to byśmy się zebrali i pojechali razem, może jakąś zniżkę by się utargowało.

Są chętni
  
 
Planować to planuję, tylko nie wiem jak będzie z kasą, czyli nie wiem dokładnie kiedy zabiorę się za kupowanie, może za tydzień a może dopiero w kwietniu...
  
 
Ja chcę się wybrać koniec Marca początek Kwietnia.
  
 
PanieKuba ja się z Panem mogę wybrać, a i owszem do Ząbek ale w charakterze przewodnika i ciekawskiego świadka całego zajścia jedynie. Często jeżdzę w TAMTE strony do Rodziców więc okolyce znam całkiem całkiem. Sam na zakup alu się nie skuszę bo żonka nie wybaczy mi już ani jednego zeta wydanego na Rollkę w ciągu najbliższego roku. Teraz mam moniaki robić na remont mieszkania a nie na jakieś "pierdoły" motoryzacyjne.
  
 
ehh też bym chciał felgi, ale ...

  
 
Panowie koledzy!

A może macie jakąś dobry kontakt co do używanych opon.
Poszukuję 205/40/17 lub 215/40/17
Jakby coś ktoś wiedział to niech klika bo sezon niedaleko!

Pozdro
Kryspin
  
 
No robi sie ciepło, nie ma co zwlekać. Jadę w sobotę do Boosta do Ząbek, jak ktos chce jako doradzca/współkupujacy to zapraszam (Carewicz, Adam_Pe, może Janoop) info na priva.

Pracuja w sobotę do 14,30 więc znając życie i siebie wyrobie sie pewnie na 12.00

Achhh pięknie będzie....
  
 
Jak tanio to i ja chcę, ale nie mogę w tą sobotę
  
 
zaobaczymy może znajdę jakoś chwilkę. Ale się zgadamy w czwartek na spocie jak będziesz