Nowa WWW o Yarisie! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wlasnei kazdy krytykuje a tu trzeba pomoc
  
 
Przecież pomagamy, nie?

Tło i kolory trzeba koniecznie zmienić.
  
 
nie od razu rzym zbudowano
  
 
Cytat:
2004-02-29 23:15:15, Darus pisze:
A tutaj jakby ktos sie nudzil...stronki mojego autorstwa


Wlasnie sie nudze....ale jak masz cos takiego pokazywac udzilawszy wczesniej koledze rad to lepiej 2x sie zastanow...Co prawda sam nie mam czasu na taka tfurczosc, ale mam z tym dosyc duza stycznosc a tu mamy tu doczynienia z klasycznym "przyganianiem kotlo-garnkowym"...
Generalnie ubawilem sie niezle i dziekuje Ci Darus za te porcje humoru.

[ wiadomość edytowana przez: Dman-666 dnia 2004-03-01 18:07:26 ]
  
 
a na tej stronce moja fotka - mojego samochodu:
http://www.yaris.friko.pl/historia.html

przed skopiowaniem mojej fotki na swój serwer wypadałoby mnie najpierw zapytać co o tym myślę ... tym bardziej, że na stronie zastrzegasz sobie prawa do tego co nie jest twoją właśnością



pomysł stronki fajny tym bardziej, że w jednym miejscu zgrodziłeś fotki różnych wersji

zrezygnowałbym jednak ze znaku wodnego z yaris to nieczytelne
  
 
Bigman ale mnie rozbawiles

polska zazdrosc glupie zdjecie czerwonego yarisa ktorych jest iles w calej polsce...

rozumeim jak by to byla jakas fotka artystyczna

ehhhh
  
 
Cytat:
2004-03-01 18:11:23, marcos pisze:
Bigman ale mnie rozbawiles

polska zazdrosc glupie zdjecie czerwonego yarisa ktorych jest iles w calej polsce...



przeczytaj ze zrozumieniem czego dotyczy moja uwaga a dopiero potem zabieraj głos
  
 
BIGMAN ALE TY MASZ KOMPLEKSY

zaarz zamkna watek pewnei hehehe

ehhhh
  
 
Cytat:
2004-03-01 18:16:48, marcos pisze:
BIGMAN ALE TY MASZ KOMPLEKSY



nie potrafimy czytać ze zrozumieniem więć przystępujemy do ataku?

jeżeli chcesz pogadać o swoich kompleksach to zapraszam na priv
  
 
Dman strony Darusa są całkiem całkiem więc nie wiem co ci się nie podoba - o ile pamiętam poprzednio skrytykowałeś stronkę Benka bo była w html a nie we flashu więc się tym nie przejmuję.

Jasne że zaraz zamknę watek gdyż dyskuskja tu do niczego nie prowadzi
Info o całym wątku idzie do Prezesa i on podejmie decyzję co dalej z tym zrobić.


[ wiadomość edytowana przez: gosiek dnia 2004-03-01 19:56:19 ]

Na wniosek kilku osób topik został otworzony.
Marcos tobie się nalezy żółta kartka kolejny wyskok a pokasuje posty

[ wiadomość edytowana przez: gosiek dnia 2004-03-02 12:08:30 ]
  
 
Ok wątek otwieram do dalszej dyskusji, ponieważ nie został wyczerpany.

Marcos - panuj nad swoimi wypowiedziami i trzymaj sie tematu bo trzeba bedzie po usuwać co nieco.
Marcos - dostaje 1 zółtą kartke




  
 
Cytat:
2004-03-01 19:40:42, gosiek pisze:

Jasne że zaraz zamknę watek gdyż dyskuskja tu do niczego nie prowadzi Info o całym wątku idzie do Prezesa i on podejmie decyzję co dalej z tym zrobić.




czy Ty czasem nie przesadzasz? jesteś strasznie prędka do zamykania wątków ...

to jest Forum dyskusyjne więc krytyka i różnica zdań są jak najbardziej na miejscu - wzajemne podlizywanie się nie może być treścią Forum

blokowanie wątków i usuwanie postów na pewno nie jest rozwiązaniem powstałych nieporozumień czy sporów - zachowujmy się jak ludzie dorośli


na listach dyskusyjnych zazwyczaj nie ma OP mimo to panuje większy lub mniejszy porządek - bo to wymuszają zwyczaje grupy - osoby nieporządane są po prostu ignorowane


jeżeli się z kimś nie zgadzamy a brakuje nam argumentów to ignorujmy takie posty - zamiast skarżyć się do OPa i blokować wątki
  
 
Cytat:
2004-03-01 19:40:42, gosiek pisze:
O ile pamiętam poprzednio skrytykowałeś stronkę Benka bo była w html a nie we flashu więc się tym nie przejmuję.


Ja tez sie tym nie przejmuje...moja ocena dotyczyla czego innego...

Cytat:
Jasne że zaraz zamknę watek gdyż dyskuskja tu do niczego nie prowadzi
Info o całym wątku idzie do Prezesa i on podejmie decyzję co dalej z tym zrobić.



ROTFL...czytam kolejny raz i bardzo mi sie podoba ten dyktatorski ton... Myslisz sie...w tym przypadku dyskusja prowadzi...
  
 
Bigman i D-man prosiłbym na tym wątku skończyć temat moderatorów zrobiliście inny wątek do tego. Tylko na temat.
  
 
Cytat:
2004-03-02 13:04:51, Bigman pisze:
jeżeli się z kimś nie zgadzamy a brakuje nam argumentów to ignorujmy takie posty - zamiast skarżyć się do OPa i blokować wątki



Jestem tego samego zdania. Należy ignorować niemiłe zaczepki i bezsensowne posty. Nie wydaje mi się, żeby trzeba było od razu lecieć na skargę do big bossa. Jesteśmy inteligentnymi i kulturalnymi ludźmi, więc powinniśmy sobie poradzić sami.
Domyślam się, że w związku z ostatnimi niesnaskami na Forum nasi moderatorzy są dwa razy tak czujni jak dotychczas. I bardzo dobrze, ale nie przesadźmy w drugą stronę
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Wracając do tematu tego wątku:
Widzę, że El_Chueco skorzystał z naszych rad i nieco poprawił. Nadal jednak poeksperymentowałabym z kolorem fonta. Ten pomarańcz to nie jest dobry pomysł.
Zamiast napisu w tle dałabym jakiś kolorek całej stronie i pomyślała nad innymi rozwiązaniami graficznymi urozmaicającymi stronę. Można dać np. 2-3 zdjęcia Yarków, jakąś ramkę z ciekawą informacją, jakąś ankietkę, ogólnie coś, co ożywi stronę.

Pozdrawiam

  
 
OF TOPIC

[ wiadomość edytowana przez: janooop dnia 2004-03-02 22:09:06 ]
  
 
* DO TWÓRCY STRONY

a) powinieneś zastosować barwy uzupełniające się np. granat z żółtym oraz spokojne pastelowe barwy tła.

b) zamieść zdjęcia różnych modeli Yarisa (3 i 5 drzwiowe, kabrio, TS, Echo, Vitz, etc.)

c) zdjęcia modeli dostępne są na oficjalnych stronach Toyoty i udostępniane wszystkim chętnym.


* DO MODERATORÓW

Pozwólcie na swobodną dyskusję, bo inaczej strach będzie cokolwiek napisać i zniechęcicie ludzi do tego forum. Nie każdy ma dostęp do sieci non stop, a szybkim zamykaniem wątków nie dajecie szansy np. "nocnej zmianie", albo klubowiczom rzadziej zaglądającym. Potem powstaje nowy wątek, żeby ominąć wątek zablokowany, robi się bałagan i tworzy się błędne koło.

IMHO lepiej jest wykasować komuś jednego posta i wysłać ostrzeżenie na priva, ale to też w ostateczności. Nikt przecież nie wymaga od klubowiczów żeby mieli jedno, jedynie słuszne, zdanie.
  
 
off topic

[ wiadomość edytowana przez: janooop dnia 2004-03-02 22:20:17 ]
  
 
To moze ja sie wypowiem co do mojej strony:
1. Znaku i tla nie zmienie
2. kolor czcionki moge zminic na ciemno pomaranczowy - ale tak zeby kolorki sie nie gryzly - z pomaranczowego nie zrezygnuje bo w takim klorze sa naglowki
3. kodowanie windows jest tak ustawione bo w dreamweaverze iso srodkowo europejscie nie chce wyswietlac w ie 6.0 polskich znakow
4. ankiety i nne bajery zancza pojawiac sie jak juz wsyztsko bede mial zrobione czyli Porady i Tuning
5. Zadjecia autek sa dostepne w galeriii
6. na stronie starowej nie zamieszczalem zadnego obrazka aby strona szybciej wczotywala
7. dzisiaj zamiescilem statystyki
8 nie bede zamieszcza licznika
9. moze bedzie ksiega gosci ale chce sie sprzestawic na php wiec bedzie forum zorbine w phpbb wiec nie ma sesnu chyba zakladania ksiegi gosci
To by bylo na tyle - jesli trafilibyscie na jakies cieakwe artykuly z czasopism lub w intereecie bylbym zobowiazany o podanie zrodla - wszystkim a szczegolnie Yadze dziekuje za cieple slowa krytyki ktore bardoz mnie sie przydaly
  
 
Cytat:
2004-03-02 15:27:04, jackal pisze:

* DO MODERATORÓW

Pozwólcie na swobodną dyskusję, bo inaczej strach będzie cokolwiek napisać i zniechęcicie ludzi do tego forum. Nie każdy ma dostęp do sieci non stop, a szybkim zamykaniem wątków nie dajecie szansy np. "nocnej zmianie", albo klubowiczom rzadziej zaglądającym. Potem powstaje nowy wątek, żeby ominąć wątek zablokowany, robi się bałagan i tworzy się błędne koło.

IMHO lepiej jest wykasować komuś jednego posta i wysłać ostrzeżenie na priva, ale to też w ostateczności. Nikt przecież nie wymaga od klubowiczów żeby mieli jedno, jedynie słuszne, zdanie.




Pozwalam na pisanie ale na temat wątkó a nie o d..... marynie