[OFF TOPIC] Jestem szczęśliwym tatą - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratulacje dla calej rodzinki!

Co do Bozydara, to zawsze mozna rzucic tekstem "Czesc Kotku... jestem Bożo, Bożo wporzo!... Widzisz, widzisz, z kazdego szamba da sie wyjsc".
  
 
Serdeczne gratulacje OLI
I GDA niech szykuje legitymację dla maleństwa
  
 
Gratulujemy całą rodzinką OLI. Niechaj rośnie jak na drożdzach i nigdy nie choruje. Pozdrowienia dla drugiej połowy.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: BolimA dnia 2005-10-27 22:32:58 ]
  
 
Spóźnione ale szczere gratulacje Oli Pozdrowienia odemnie i Moniki dla Was, do zobaczenia na jakimś zlocie w komplecie, chociaż już teraz też byliście w "czwórkę"
  
 
Cytat:
2005-10-27 21:01:43, GDA pisze:
Spóźnione ale szczere gratulacje Oli Pozdrowienia odemnie i Moniki dla Was, do zobaczenia na jakimś zlocie w komplecie, chociaż już teraz też byliście w "czwórkę"




Dziękuję ponownie...
W zasadzie masz rację Krzysiu, ale dopiero na przyszłym Zlocie bedziemy we czwórkę tak naprawdę... Szkoda, ze nie mogliśmy zostać do końca na tegorocznym, ale w przyszlym roku nie powinno sie to zdarzyć... A jesli odbędzie sie on nad morzem to tym bardziej się pojawimy w komplecie...
  
 
Oli kongratulejszyn...tak dla przypomnienia się na forum hehe.
  
 
witam dzis o 7 rano przybyl nowy fan fso - juz ja go tego naucze - z pomocą Hubiszona i Artka
a oto kilka fotek nowego fana



  
 
Mam nadzieje ze go nauczysz z pomoca Hubiszona i Artka a nie przyszedl na swiat z ich pomoca hehe

a tak na serio Gratulacje

pozdr
  
 
gratulacje i niech rośnie duży i zdrowy
  
 
grayulacje!!!
 
 
szczerze gratuluję wiem jakie to wspaniałe uczucie
Pamiętaj!-pierwsza jazda ze szpitala FSO,inaczej będzie ciężko
  
 
Gratulacje!!!!!
  
 
Gratulacje
Kup mu grzechotkę z logo fso
  
 
gratulacje!!!

fajnie że jest nas więcej(fanów FSO)
  
 
Cytat:
2005-12-18 03:29:56, qbus125rally pisze:
gratulacje!!! fajnie że jest nas więcej(fanów FSO)



w sztukach i w kg a kazdy wie ze kazdy kilogram fana fso szczegolym dobrem narodu
  
 
Także przyłączam się do Kolegów - GRATULACJE
  
 
Gratuluję!
  
 
No proszę taki mały bobasek a tak już sławny za kilka lat pokażesz mu ten temat mam nadzieje

Gratuluję !!!
  
 
brawo!!!