Skrzynia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich klubowiczow
mam pytanie a zarazem problem
przy kupnie auta gosciu dal mi skrzynie biegow zapasowa.
ale chcial bym sie dowiedziec od czego ona jest
mam takie nr: 89WTDBF0F3F15
ewentualnie 89WTOBF0F3F15
ORAZ 87TT7F096AB
I Z LAPY SPRZEGLA 88FB7541AC
CZY KTOS JEST MI W STANIE POMOC MOZE WILK?
DZIEKUJE MILEGO DNIA
  
 
Wszyscy sie biednego Wilka uczeopili, dajcie mu troche odpocząć
  
 
Hihi, sęk w tym że ja nie mam "osławionego programu do identyfikacji części" Forda. Musiałbyś zapytać innych Driverów, Squadaka chociażby, albo Punia.
  
 
Puniu niestety tez nie ma owego softu because zmienil kompa i na nowym nie zainstalowal jeszcze
  
 
Oh, what a pity...
  
 
drodzy klubowicze prosze o pomoc.
bo moj esi nie chce sie bojac od 140 do gory i wydaje mi sie ze mam inna skrzynie
  
 
niestety nie jestem w stanie stwierdzic co to za skrzynie, byc moze dlatego ze mam program z 2000 roku,
z tego co widze moj program zawiera jedynie numery skrzyn regenerowanych, ktore mozesz kupic oddajac stara, ale zaden z tych numerow nie przypomina tych podanych przez Ciebie
wiem natomiast napewno ze skrzynia z poczatkiem numeru 87TT jest skrzynia 4 biegowa, a 89WT 5-cio biegowa
  
 
no to to poczatej to rocznik a tt to juz nie wiem
ale napewno to 5biegowa,bo kolega ma tak samo tylko ze 86tt
  
 
Cytat:
2004-02-18 09:24:02, gryzonxr3i pisze:
no to to poczatej to rocznik a tt to juz nie wiem
ale napewno to 5biegowa,bo kolega ma tak samo tylko ze 86tt


to dziwne...
ja sam mam w tej chwili skrzynie z poczatkiem 84TT i jest 4-biegowa, a w programie ewidentnie wszystkie skrzynie 4-biegowe maja TT, a 5-cio WT
  
 
klubowicze widzicie mam problem bo autko to xr3i ten 105km i on nie chce jechac szybciej niz 160.moze to wina skrzyni albo gazu bo mam mikser na przeustnicy i ma srednice tylko 32 czy ktos mi pomoze co to moze byc??
  
 
Jejku, ja mam mixer rurkowy.
  
 
Cytat:
2004-02-19 09:29:54, gryzonxr3i pisze:
klubowicze widzicie mam problem bo autko to xr3i ten 105km i on nie chce jechac szybciej niz 160.moze to wina skrzyni albo gazu bo mam mikser na przeustnicy i ma srednice tylko 32 czy ktos mi pomoze co to moze byc??



To nie tylko ,ja mam 30. Spala mi 11-15 ,a ostatni tzn przed wczoraj jechalem 180 ale to tylko na takim kawalku
  
 
Cytat:
2004-02-19 09:29:54, gryzonxr3i pisze:
klubowicze widzicie mam problem bo autko to xr3i ten 105km i on nie chce jechac szybciej niz 160.moze to wina skrzyni albo gazu bo mam mikser na przeustnicy i ma srednice tylko 32 czy ktos mi pomoze co to moze byc??



Ale na gazie ma takie osiągi, czy na beznynie też?
  
 
WLASNIE TO JEST NA BEZYNIE BO NA GAZIE TO 140GORA TO 150
I W DODATKU SPALANIE W MISECIE TO 14DO 17L GAZU
JUZ MI SIE KONCZA POMYSLY
ZAPLON OK
SWIECE OK PRZEWODY OK
POMPKA PRZYSPIESZAJACA ZAPLON TEZ
JUZ NIE WIEM CO JEST
DALEM TERAZ MIKSER DO PRZEROBIENIA NA WIEKSZA SREDNICE ALE BOJE SIE ZEO TO MOZE NIC NIE DAC
WIEC CO TO MOZE BYC
POZDRAWIAM
  
 
Czarna Strzała przed przeróbką na gaz wyciągała 205 kmnaha,
Po wstawieniu miksera (35 mm), na benzynce max 180, na gazie max 160. I to z górki, przy dobrym wietrze, ale to był XR3i EFi.
  
 
To kurcze ,az tak zle nie mam,bo ze skrzydlem na tym kawalku 180 pojechalem na gazie ,a mysle ,ze 190 daloby rade na ciut dluzszej drodze.
A jaki mkser jest optymalny do 1,6? Gazownik mi mowil ,ze 30 mm ,bo mialem 33mm i mi wymienil na mniejszy i dzieki temu dziury w obrotach nie mam ale spalanie na trasie ponizej 10 l/100km to nawet przy 70 km/h nie zjdze ponizej
  
 
ja 205 na gazie i spalanie 11-12
  
 
Ja jechalem swoim na gazie 200 przed zalozeniem skrzydla ,a nawet Cosssi przy duzo wiekszej mocy ze skrzydlem idzie prawie 10 km/h mniej niz bez skrzydla.
  
 
ja moim 1,3 88rok na gazie 160km/h na beznzynce 165km/h.Dodam ze gazu srednio pali 7-8 litrow
  
 
a przy okazji jaki olej lac do skrzyni biegow jest zalany jakis czerwony(podobno olej Ford,podobno bo ta skrzynie mam o 4 dni)