Coraz bardziej ściąga!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No czeka mnie chyba zabawa z hamulcami!!! Podczas hamowania mój wózek coraz bardziej ściąga na lewy pas i musze ostro kontrować kierownicą!!! Moje pytanie brzmi tak: Czy dużo roboty z tymi całymi tłoczkami jest i co tam dokładnie trzeba zrobić żeby było OK??
  
 
roboty-hmm raczej niedużo. a zaopatrz sie w komplet nowych uszczelek oraz paste do tłoczków oraz papier 600 lub 1000.a no i nowe klocki-bo po co zaniedługo znów sie bawić. a co do czynności to chyba wiesz co i jak??
  
 
nie ma dużo roboty.. lajtowo.. ja dziś regulowałem gas i malnąłem se silnik cynkiem.. zobaczymy jak długo pociągnie
  
 
Roboty nie jest duzo. A jak chcesz to dam Ci cale moje zaciski i bedziesz mogl sobie robic i jezdzic jednoczesnie.
  
 
Tylko trzeba pamiętać o tym żeby nie wycisnąć za bardzo tłoczka bo jak wypadnie to lekki przypał będzie
  
 
Cytat:
2004-03-31 09:32:40, bandzior pisze:
Tylko trzeba pamiętać o tym żeby nie wycisnąć za bardzo tłoczka bo jak wypadnie to lekki przypał będzie

Czemu przypal?? Wsadzi sie go znowu. Przypal to ja mialem z dwutloczkowymi z lady bo tam sie bardzo ciezko wsadza bo poprostu nie ma miejsca i ciezki dostep. A z polonezowskimi-fiatowskimi to relax.
  
 
Ja z kolei zdecydowanie polecam wypieprzyć tłoczki (tylko sprawdz najpierw czy odpowietrzniki da się odkręcić!!!!). Wtedy ładnie poczyścisz i będzie jak nowe. Do tego nowe uszczelki, klocki i tarcze i nowe auto
  
 
Ja ostatnio zkilowalem 3 zaciski przy takiej wymianie
najpierw ukrecilem dwa kluczyki 8ke i 10ke, pozniej ukrecilem 3 odpowietrzniki , a pozniej za bardzo rozwiercilem probujac "wykrecic" te odpowietrzniki hehe

no i mam nowe zaciski

pozdr

p.s. zebys sie nie meczyl tak jak ja to z przodu sie tloczki wciska a z tylu wkreca zebyscie widzieli jak napierdzielalem w tloczek z tylu hehe
  
 
Wszystko jest OK!! Już sie umówiłem na piątek z moim majstrem Alanem i cała operacja będzie przeproawadzana pod nadzorem specjalisty!!! Podczas tego wymienię te całe gumki,płyn hamulcowy i klocki z tyłu!!! Aha i jeszcze przy okazji tych operacji zamierzam się na górne sworznie wachaczy!! Bo strasznie mi zaczęły piszczeć!!
  
 
Cytat:
2004-03-31 22:25:49, Halas13 pisze:
Wszystko jest OK!! Już sie umówiłem na piątek z moim majstrem Alanem i cała operacja będzie przeproawadzana pod nadzorem specjalisty!!! Podczas tego wymienię te całe gumki,płyn hamulcowy i klocki z tyłu!!! Aha i jeszcze przy okazji tych operacji zamierzam się na górne sworznie wachaczy!! Bo strasznie mi zaczęły piszczeć!!

a co ty w nim robisz ze ci sworznie piszcza?
  
 
Cytat:
2004-03-31 22:25:49, Halas13 pisze:
Wszystko jest OK!! Już sie umówiłem na piątek z moim majstrem Alanem i cała operacja będzie przeproawadzana pod nadzorem specjalisty!!! Podczas tego wymienię te całe gumki,płyn hamulcowy i klocki z tyłu!!! Aha i jeszcze przy okazji tych operacji zamierzam się na górne sworznie wachaczy!! Bo strasznie mi zaczęły piszczeć!!

no tak Halas masz u mnie przekichane ostatnio sie pytales czy mozesz mi zabrac Alana a teraz to co? nie no teraz zartowalam ale Alan musi (chce??) mnie odwiezc do szkoly wiec pewnie sie spotkamy uuuuu......uuuuuu
  
 
Robimy dokładnie to co przyczyniło sie do złamanie fotela ..czyli...ostra, lubierzny, wyuzdana bez zahamowań.........jazda!
  
 
też to pzrerabiałem całkiem wporzo było
  
 
Cytat:
2004-04-01 22:33:48, Julia pisze:
Robimy dokładnie to co przyczyniło sie do złamanie fotela ..czyli...ostra, lubierzny, wyuzdana bez zahamowań.........jazda!

do takiej ostrej jazdy polecam grocliny wiem to z autopsji tylko wymiana polamanych jest kosztowna wiec moze byc ostra jazda ale z wyczuciem
  
 
nie no teraz to mi już zaczyna fantazja pracować
grocliny już mam.. trzeba jeszcze znaleźć partnerke - taaa idealny plan zajęć na ten rok