POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, na Śląsku polecam Opel Service, są dobrzy!
  
 
WITAM I SERDECZNIE POLECAM WARSZTAT W BIAŁYMSTOKU PEWNY I SPRAWDZONY JUZ OD LAT DO NICH JEZDZE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY CENY ROWNIEZ MAJA BARDZO PRZYZWOITE(POROZMAWIAM JESZCZE Z NIMI TO MOZE UDA SIE ZALATWIC JAKAS ZNISZKE DLA KLUBOWICZY!!!!

MOTOCAR SERWIS AUT- CZESCI ZAMIENNE
- przeglady pogwarancyjne
- naprawa geometrii aut powypadkowych(super sprzet maja)
- naprawa zaiweszen i rozrzadu
- skrzynie giegow itp. itd.

Bialystok- BACIECZKI, UL. Orbitalna 14
tel.(0-85) 654 36 13 kom 0 603 630 251

P.S. Mozna sie powolac na mnie Pawel Sutyniec Ciechanowiec Biala Vectra 2,5 V6!!!!!!!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: malutki22 dnia 2005-01-31 13:16:03 ]
  
 
Jeśli chodzi o opony i felgi w Szczecinie, to korzystam z warsztatu na terenie Ornamentu - miła i fachowa obsługa.
Bardzo dobry elektryk jest na 26 kwietnia za Carmanem

Poszukuje dobrego i uczciwego mechanika do Astry II DTi na terenie szczecina.
 
 
Polecam w Bytomiu /Na Śląsku/ naprawde dobry warsztat -spawanie,lakierowanie,blacharka,mechanika,elektryka - bezpłatne porady nieździerają skóry i naprawde są solidni i też nieździerają.
Mają pod opiką mojego opelka kadeta /automatica/ i jestem zadowolony.
Adres Bytom ul.Smolenia tel.787 - 10 - 99
  
 
Polecam mechanika, w wielkopolsce koło Krobi, od jakiegos czasu jakiekolwiek naprawy wykonuję u nie go, rewelacja, żadnej lipy, a przede wszystkim tanio jak diabli (nie prowadzi działalności). Podam adres jutro bo nie pamiętam dzisiaj.
  
 
Witam, kilka dni temu odebrałem moją Astrę od blacharza, robota świetnie zrobiona, kasa mała, polecam usługi blacharskie w Tychach-Wygorzelu, Janusz Kozyra, pozdrawiam grubyandreas
  
 
To ja wam podam przyklad - wymienialem tarcze i klocki - okazalo sie ze - jak to auto z niemiec - z jednej strony tarcza i zacisk od innego auta a z drugiej oryginal - czyli wymieniamy - no bo jak to tak. Dzwoni do mnie mechanik i mowi jak jest - no to ja mowie ze trzeba by cos wymyslic zeby bylo dobrze. Wiec mechanik mowi ze wie kto ma czesci od astry takiej jak ja mam - no wiec zalatwiaj mowie. Dzwoni do mnie po jakims czasie i mowi ze kolegi tego co ma asterke nie ma ale dal dla jego zony 100zl i wziął caly zacisk ktory u mnie trzeba bylo wymienic. Mowie ok. Auto zrobione - super. Zajeżdzam ja po tygodniu do mechanika bo mi lekko popiskiwalo lewe kolo a mechanik mi mowi - MAM DLA PANA 20 ZL BO KOLEGA POWIEDZIAL ZE CHCE 80 ZL - WIEC DLA PANA JESZCZE 20 ZL ZOSTALO !!! I co Wy na to ?? Ktory mechanik by sie tak zachowal ?? Ja sam bym nie oddał A musze nadmienić że auto mam zawsze zrobione na czas i to naprawdę BARDZO POŻĄDNIE. A żeby było jeszcze ciekawiej to auto mi zawsze pod dom zajeżdża po skończonej robocie bo mam do tego warsztatu parę kilometrów. Warsztat ma swój sklep i ceny atrakcyjne - jeśli nie na częściach to na robociźnie zawsze upust - warsztat w Szczecinku na ulicy Bukowej - Firma GAMBIT - jest przy drodze Poznań - Koszalin zaraz przy wjeździe do Szczecinka - naprawdę gorąco polecam !!!
  
 
polecam warsztat Szymka Lanusznego w Rydułtowach woj.Śląskie szybka, solidna robota i doradzctwo no co ważne bardzo tanio
  
 
Polecam 2 miejsca w Krakowie: Auto Wirnik, ul. Wieniawskiego 63,obok stacji Orlenu(tej przy Almie)-bardzo dobry i niedrogi elektryk. Zajmuje sie praktycznie pelna elektryka, p. Tomek(nie pamietam nazwiska), tel. 411-49-45.

oraz

Auto Service Janusz Nowak
ul. Dobrego Pasterza 120. W sprawach mechanicznych jezdze tylko do niego i jestem bardzo zadowolony. Ma dostep do hurtowni czesci o cenach bardzo konkurenycjnych,tak ze mozna przyjechac,zostawci auto i oni zajma sie wszystkim bardzo solidnie,lacznie z czesciami.

tel. (0) 501-439-199

Z Gremaru korzystalem jedynie jako dostarczyciela oplowskich czesci,w stylu przewodow,odm,itp. Ale ze slyszenia wydaja mi sie rowniez dobrzy.
  
 
Kilka firm wartych polecenia przez STREETSHADOWS.PL


Polecane WARSZTATY



[ wiadomość edytowana przez: Marcel dnia 2005-06-10 09:46:17 ]
  
 
Co do polecania warsztatów to hmm, sam pracuje jako pomocnik lakiernika (narazie na nauke) ale wiele żeczy mi się niepodoba i jak miałbym oddać swój samochód to albo bym stał nag gościem albo bym wolał sam to zrobić
  
 
Na Slasku, a dokladniej w Chorzowie 3-go maja 38 polecam OPEL MAX konkretnie, fachowo i tanio .Mechanicy z ASO otwarli swoj serwis. Jestem zadowolony. Polecam.
  
 
ULTRA-CAR - Klima, radio, alarmy, c.zamki itp
ul.Daniłowskiego 31 Warszawa-Bielany
(0-22) 834-24-00
0-602 34 24 00

Warsztat, który zajmuje się montażem audio, auto- i motoalarmów, centralnych zamków, elektrycznych szyb, czujników cofania itp. Robią także przeglądy układów klimatyzacji itp itd. Wszystko na ich stronce.

Dziś zrobiłem u nich klimę. Za naprawę elektryki klimatyzacji (wymiana kostki, przeczyszczenie styków, kabelków, wymiana bezpieczników), kompletne sprawdzenie instalacji elektrycznej w aucie a także napełnienie gazem, wymiana oleju w sprężarce i sprawdzenie szczelności zapłaciłem 250zł. Autko co prawda stało od 9 do 16:30 u nich ale przynajmniej SUPER ZROBIONE! A wszędzie w innych warsztatach naciągali mnie na wymianę rzekomo nieszczelnego osuszacza (1400zł oryginalny, 400zł nieoryginalny). Tam jeśli gość szuka usterki to za to się nic nie płaci. Może cały dzień siedzieć przy aucie, jeśli nie znajdzie usterki to nie weźmie ani grosza! To się nazywa dobre podejście do klienta!

GORĄCO POLECAM!!!!

[ wiadomość edytowana przez: Michaello84 dnia 2005-06-16 00:05:16 ]
  
 
AUTO ADAMSKI

ASO Subaru, ale ja tam serwisuję Opelka, firma należy do sieci Perfect Service, więc można tam serwisować każde autko

ul. Graniczna 4 b
05-092 Lomianki
tel. (022) 7513027
fax (022) 7513028

Gorąco polecam. Świetny warsztacik, solidnie robię. Nie wiem jak ceny wyglądają w porównaniu do innych warsztatów, ale uważam, że na bezpieczeństwie i zdrowiu (jak autko źle zrobione, to wzrasta prawdopodobieństwo wypadku) nie warto oszczędzać. Ale uważam, że nie zdzierają za bardzo. Blacharstwo, lakiernictwo (żałuję, że po stłuczce nie oddałem do nich), mechanika. POLECAM


[ wiadomość edytowana przez: Michaello84 dnia 2005-06-22 21:06:10 ]
  
 
SERWIS SAMOCHODOWY WOJTAS
BOSCH - SERVICE

Link do strony

Polecam, tanio, solidnie i cholernie czysto....
  
 
HUGAR Auto Mechanika

mechanika - elektryka itp

502 738 838
0 22 720 35 00

pozna powolywac sie na mnie, zawsze ziom cos taniej policzy
  
 
W Warszawie na Woli godny polecenia - jeżeli chodzi o klimatyzację samochodowe jest warsztat ARKTTIKA. Firma działe od 1991 roku. Wielokrotnie usuwali w profesjonalny sposób klimatyzacyjne problemy moje i moich znajomych.

Adres:
Warszawa
ul. Szarych Szeregów 5a
tel. 631-63-03, ewentualnie komórka 0-601-340-335

www. arkttika.pl


[ wiadomość edytowana przez: Pietka dnia 2005-07-24 21:24:51 ]
  
 
Już kiedyś była chyba mowa o warsztacie Auto - Aldi Dziambor R. w Gdyni (Czereśniowa 4, tel. 058 664 12 63).
Ja tylko potwierdzam dobrą jego renomę

Robiłem tam silnik - dokładnie wymianę uszczelki pod głowicą.
Furę odstawiłem gdzieś koło 8 rano, a jak przyjechałem o 11 na "kontrol", to panowie mechanicy oświadczyli mi, że za godzinę, góra półtorej, auto będzie gotowe. Zapłaciłem w sumie 500 zeta, a w cenie była wymiana uszczelek głowicy, wymiana termostatu i czujnika temperatury, wymiana płynu chłodniczego i oleju (wraz z filtrem), oraz świec, była jeszcze regulacja gaźnika.

Tak więc szybko, tanio i pewnie. Polecam!

[ wiadomość edytowana przez: Jacek1983 dnia 2005-07-22 13:40:15 ]
  
 
Ja jestem z Jeleniej Góry i z całym szacunkiem do kolegi powercafe nikomu nie polecam SERWIS SAMOCHODOWY WOJTAS
BOSCH - SERVICE nic miłego mnie tam nie spotkało.
  
 
Cytat:
2005-09-21 22:12:53, reg pisze:
Ja jestem z Jeleniej Góry i z całym szacunkiem do kolegi powercafe nikomu nie polecam SERWIS SAMOCHODOWY WOJTAS BOSCH - SERVICE nic miłego mnie tam nie spotkało.


reg, od niepolecania jest inny wątek... tutaj wpisujemy tylko co polecamy!!!!