POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OPEL SERWIS
ul. Ojcowska 6 (Sadyba)
02-918 Warszawa
tel/fax 842 18 95

komórka do właściciela: 0-509 058 622

naprawiałem tam autko (dziś był odbiór a naprawa baaardzooo dużo, praktycznie remont silnika), ogólnie jestem zadowolony, umawialismy się do pewnej kwoty, mimo że naprawa przekroczyła tą kwotę (nieznacznie, ale przekroczyła) to wzięli zgodnie z umową. Fajny gość, miła obsługa. POLECAM!!
  
 
Pan Roman Stawicki, Rokietnica koło Poznania, jak sie jedzie od Kiekrza to na wyskosći kościoła w prawo, bodajze ulica Kręta. Człowiek maszyna - nie ma rzeczy nie możliwych. Mało nie bieże ale bieze za to co zrobił i robi to dobrze i pozadnie. Można powiedziec mechanik fanatyk :d A TO JEGO NUMER DO WARSZTATU: 0-509-917-353
  
 
Warsztat samochodowy-specjalność OPEL
Tomasz Łabiński
Luboń ul. 11 Listopada 6
501081113

Lepszego jeszcze nie znalazłem i zapewne nie znajde.
Pełna mechanika, zaprzyjaźniony elektryk na przeciwko, ustawianie zbieżnści nieopodal, czyli kompleksowo w rejonie jednej ulicy.

Jak ktoś potrzebuje jakieś dokładniejsze info to zapraszam na priv'a.




[ wiadomość edytowana przez: Luz dnia 2006-08-17 07:36:02 ]
  
 
Witam
Nie pamiętam czy już polecałem ale jeśli nawet to warto przypomnieć...
Sebastian Rasała
Szczecin ul. Wrocławska 6
698714475
specjalność serwis Opla i VW,
dodatkowo pomoc drogowa i autoholowanie 24h
profesjonalnie i w dobrej cenie
...od drobnych napraw po remont generalny....
  
 
Chciałbym polecić warsztat z Warszawy.
Mieści sie na ulicy Krasińskiego. Właścicielem i głównym mechanikiem jest Krzysiek. Robie u niego moja Astrę już 5 lat.
Ostatnio robiłem naprawdę dużą robotę. Zrobił wszystko i to na czas.

Bardzo polecam

Telefon:501035249

Powołujcie się na mnie. ( Maciek od GSI) i podkreślcie ze jesteście z OKP.


P.S.
Warsztat wygląda jak po nalocie, ale tym się nie sugerujcie.
  
 
POLECAM:

Auto Naprawa 24 (czynne non stop)
Blacharstwo-Lakiernictwo
PIOTREK
Warszawa-Koło
ul. kurde, zapomnialem, ale przy pętli na Kole
tel. 609 391 187 - mozliwy dojazd do klienta

Znamy sie z Piotrem od paru lat,
robie u niego wszystkie auta
i moge dodac, ze jest w tym cholernie dobry
i chyba najtanszy w Warszawie

Gwarantuje solidnosc

(powolujcie sie na mnie Michal
najlepiej mowic od Wartburga lub zoltej Ibizy
- takie cacka sie kiedys mialo...)
  
 
TUNING • BLACHARSTWO-LAKIERNICTWO

Sebastian Dudek
Sadkow Szlachecki 5 (kolo Grojca)
tel. 695 576 056

  
 
Witam Ja mogę z czystym sumieniem polecić Firmę od instalacji gazowej naprawdę super goście ja bynajmniej jestem zadowolony
MOBICOM ul Różana1 tel (22) 723-01-44 Warszawa
  
 
Ja POLECAM Gremar Opel Service, naprawde solidni goście,
Kraków ul. Łokietka (naprzeciw Bierdonki przy nowym skrzyzowaniu kolo koscioła Jadwigi) tel: 0-12 6341460
Bede tam niedlugo, to pogadam z szefem zeby jakis rabacik zalatwic dla nas klubowiczów OKP, oczywiscie za okazaniem Gadżetu.
Pozdro
  
 
ja polecam INT-SERVICE 43-382 Bielsko-Biała (wapienica) ul Międzyrzecka 151.(na przeciwko byłych win włoskich Janberg)

Naprawde solidny warsztat

[ wiadomość edytowana przez: henos dnia 2006-03-04 21:38:35 ]
  
 
Cytat:
2005-11-06 07:31:07, GSI pisze:
Zrobił wszystko i to na czas. Bardzo polecam


Pytanie ile za to wzioł...
...bo za wymiane pierścieni chce 800 PLN za samą robotę.
A to już nie jest godne polecenia.

[ wiadomość edytowana przez: chopin dnia 2006-04-05 15:37:13 ]
  
 
Szczerze polecam warsztat"AUTO MAGIC SPORT", miałam problem z pompą wtryskową, zregenerowali za przyzwoite pieniązki i teraz autko zasuwa jak sie patrzy.

Solidni i dokladni,to adres i godz. otwarcia:
AUTO MAGIC SPORT
Kraków, ul Zagłoby 66
Tel. 012 425-83-51
pn-pt. 8:00-17:00
sb. 8-15:00
Pozdrawiam
  
 
Wlasnie wrocilem z jednego z polecanych warsztatow

GSI polecal warsztat w Warszawie
"Auto-Remar" Marek Smakowski
Warszawa, Budki Szczęśliwickie 65
02-460 Warszawa
022 863-21-21



Musze przyznac ze wiedzial co robi
Profesjonalna obsluga dobra obsluga oby tak dalej
  
 
Cytat:
2006-04-21 16:59:07, AveCezar pisze:
"Auto-Remar" Marek Smakowski Warszawa, Budki Szczęśliwickie 65 02-460 Warszawa 022 863-21-21 Musze przyznac ze wiedzial co robi Profesjonalna obsluga dobra obsluga oby tak dalej


Oj tak, potwierdzam!
Jeżdżę tam już od jakiegoś czasu i choć z niemal 16-letnią Vectrą jest trochę "rzeźbienia" , to zawsze jest bardzo miło, uprzejmie i co najważniejsze baardzo fachowo. I co tez ważne, ceny są całkiem rozsądne .
  
 
na prosbe kolegi Marcina vel Marcela z zaprzyjaznionego klubu
www.streetshadows.pl
zamieszczam info o zmiane siedziby

"... od 29 maja br. do nowej siedziby StreetShadowsGARAGE

lokalizacja dla każdego warszawiaka wg nas idealna, bo :

na ul. Żwirki i Wigury 1

zakres uług troszke się rozszerzy więc prosze dzwonic, ale:

- spawamy
- modyfikujemy auta
- jakieś drobne naprawy
itp

0 601 142 373 - Lemon
0 696 460 398 - Marcel"


[ wiadomość edytowana przez: maryjan dnia 2006-05-24 14:40:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: maryjan dnia 2006-05-24 14:42:49 ]
  
 
Osobiście przetestowałem i polecam BROCAR w Tychach.
Dosyć osobliwie jest to rozwiązane, bo gdy są (a zazwyczaj tak) potrzebne części, szef mechaników kieruje na zakupy do ich sklepu. Lokalizacja sklepów i warsztatu w jednym kompleksie budynków, więc to nie problem. Są dwa niezależne sklepy, dla opla i forda, oraz parking dla klientów.
Warsztat OK., sumienni, czysto można zaglądać na ręce mechanikom podczas pracy!

Sklep to sama przyjemność. Goście wiedza, co to dobry handel i znają się na oplach, dodatkowo mają specjalistyczne oprogramowanie. Można zamówić nietypowe zabawki bez zaliczki. Tylko w sklepie mozna płacić kartą, na warsztacie żywa gotówka!

Co do cen, są również warte rekomendacji, np. 5ltr oplowskiego semisyntetyka ~60zl, a w sklepiku ASO Mucha ten sam olej ~140zł.

BROCAR TYCHY
ulica Mikołowska 160
telefony:
- sklep 032-2168405,
- warsztat 032-3264990.
  
 
Szukamy samochodów!!!

Elpigaz, w związku z zamiarem przeprowadzenia prac badawczo-rozwojowych, poszukuje na okres około 3 tygodni następujących samochodów do celów testowych:

Opel Astra H 1,6l kod silnika Z16XEP moc 77kW
Opel Vectra C 2,2l kod silnika Z22YH moc 114kW

Chętnie nawiążemy kontakt z osobami, które posiadają samochód o powyższej specyfikacji i zgodzą się udostępnić go naszej firmie. Na okres udostępnienia proponujemy samochód zastępczy oraz 2000 PLN w przypadku, gdy auto testowe ma już zamontowaną instalację gazową. Jeśli auto nie posiada instalacji gazowej, zamiast gratyfikacji finansowej proponujemy bezpłatną instalację gazową wraz z montażem.
Każdego, kto jest zainteresowany udostępnieniem swego Opla prosimy o kontakt z naszym Doradcą Handlowym, oddziałami lub centralą firmy Elpigaz.
http://www.elpigaz.com/



  
 
Małe sprostownie,ogłoszenie poniżej znalazłem w internecie,nadmieniam,że nie mam z tą firmą nic wspólnego.
Oczywiście pozdrawiam wszystkich i sorrki za zły trop
  
 
MOTO-PARTNER Czesci samochodowe Rumia ul Grunwaldzka 51 tel 058/671-16-80, 058/771-24-00 NAPRAWDE TANIO SPRAWDZ SAM!
  
 
Gorąco polecam AUTO-REMAR, ul. Budki Szczęśliwickie 65. Moja Frocia wymagała naprawdę solidnej pracy nad silnikiem. Pan Marek z warsztatu o wszystko się dokładnie pytał, po wstawieniu do warsztatu zawsze dzwonił z pytaniem czy ma coś zrobić czy nie i jaki jest tego koszt.
Frocia wyzdrowiała, ładnie mruczy Jedzie jak trzeba.
Założona została książeczka z całą specyfikacją napraw. Mnóstwo przydatnych rad.
Gorąco polecam. W dodatku za cały remont silnika oraz robociznę (trwało to ponad tydzień) koszt naprawy jest bardzo zadowalający
POLECAM