Marzenie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-10-12 01:13:44, mati_lecha pisze:
Marzył ktoœ kiedyœ o czymœ takim ?


ech........
marzenia
a co powiecie na taką wizje ...
DF Combi lekko poobijany i pordzewiały na zewnątrz a w srodku centralnie zamontowany silnik V8 jakieś 5-6 litrów odpowiednie do tego zawieszenie i hamulce i bagażnik z przodu......no i oczywiście przyciemniane szyby zeby nie było widać co siedzi w środku.....

Chciałbym zobaczyć mine jakiegoś właściciela np saaba którego na utobahnie przy 200 taki stary pordzewiały fiat dogania i daje długimi zebu mu sie z drogi usunął......
  
 
Cytat:
2003-10-12 01:13:44, mati_lecha pisze:
Marzył ktoœ kiedyœ o czymœ takim ?


ech........
marzenia
a co powiecie na taką wizje ...
DF Combi lekko poobijany i pordzewiały na zewnątrz a w srodku centralnie zamontowany silnik V8 jakieś 5-6 litrów odpowiednie do tego zawieszenie i hamulce i bagażnik z przodu......no i oczywiście przyciemniane szyby zeby nie było widać co siedzi w środku.....

Chciałbym zobaczyć mine jakiegoś właściciela np saaba którego na utobahnie przy 200 taki stary pordzewiały fiat dogania i daje długimi zebu mu sie z drogi usunął......
  
 
panowie czym się zachwycacie De leorean,a ma sąsiad mojego kuzyna w USA nawet miałem wątpliwą przyjemność się tym przejechać , możecie mi wierzyć żadnych rewelacji ( poza konstrukcją ze stali nierdzewnej) silnik chyba Renault ,wykończenie tandetne skrzypi no cóż magia kina robi swoje ( służe zdięciami na najbliższym trójmiejskim spocie) na marginesie kiedy , jakoś nie mogę zgrać terminu .
  
 
Ja to bym chciał takiego ale tylko z oryginalnym atomowym napędem, no i żeby latał.
  
 
Cytat:
2003-10-12 15:35:42, RATMAN pisze:
Cytat:
2003-10-12 01:13:44, mati_lecha pisze:
Marzył ktoœ kiedyœ o czymœ takim ?


ech........
marzenia
a co powiecie na taką wizje ...
DF Combi lekko poobijany i pordzewiały na zewnątrz a w srodku centralnie zamontowany silnik V8 jakieś 5-6 litrów odpowiednie do tego zawieszenie i hamulce i bagażnik z przodu......no i oczywiście przyciemniane szyby zeby nie było widać co siedzi w środku.....

Chciałbym zobaczyć mine jakiegoś właściciela np saaba którego na utobahnie przy 200 taki stary pordzewiały fiat dogania i daje długimi zebu mu sie z drogi usunął......



do takich zabaw nie potrzebujeć V8 wyatarczy ci 2.0 z turbina

jeżeli przypomocy zdławionego 1.8 czuli ok 100 Km i 130 Nm spokoje wyprzedzałem gosci przy ok 170 rozpedzajac sie do ok 190 to co zrobisz jak bedzies mał 200KM i 350 Nm mometu i długi most zwałaszcza ze DF jest leżejszy a wersja Combi powinna miec leprza areodynamike



[ wiadomość edytowana przez: bodziot dnia 2003-10-12 20:26:25 ]
  
 
bodziot - widze ze jesteś dzisiaj wyjątkowo wymowny.....
  
 
Cytat:
2003-10-12 20:19:29, RATMAN pisze:
bodziot - widze ze jesteś dzisiaj wyjątkowo wymowny.....


przezprzyparek wysłałem text zanim cos w nim napisałem