Parownik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam maly problemik z instalka.
na tej stronce sa 2 zdjecia. na jednym jest parownik a na drugim zawor gazu ...tutaj
1.podlaczylem w parowniku przewod miedziany z gazem idacym z zaworu,2 przewody wodne,1 przewod z gazem do mieszalnika,odplyw wody ... ale zostal mi jeden cienki przewodzik (5mm) do podlaczenia -- widac wyjscie na parowniku ( te polyskujace obak czarnego pancerza) ... i tu moje pytanie .... to pewnie jest jakies podcisnienie ,ale nie mam zielonego pojecia gdzie je podlaczyc ? pomozcie

2.brazowy przewod od przelacznika wyboru paliwa ma zbierac impulsy z cewki ... kabelek ten moze byc owiniety wokol przewodu WN od cewki do aparatu zaplonowego (tak zrobili mojemu ojcu w polonezie) czy trzeba podpiac go na sztywno ??

z gory dziekuje za pomoc

  
 
witam. to masz reduktor tartarini i on ma nieszczelności na 1 komorze więc trzeba ten króciec podprowadzić albo na zewnątrz samochodu albo na dolot do filtra powietrza.
  
 
dzieki wielkie
jutro sie tym zajme
  
 
Cytat:
... ale zostal mi jeden cienki przewodzik (5mm) do podlaczenia -- widac wyjscie na parowniku ( te polyskujace obak czarnego pancerza) ... i tu moje pytanie .... to pewnie jest jakies podcisnienie ,ale nie mam zielonego pojecia gdzie je podlaczyc ? pomozcie



to jest prawdopoodobnie podcisnienie
u mnie jest wetkniete do gaznika :]