Syrena 104LE (laminat) - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-16 09:37:12, AMPIR pisze:
Witam, jestem "szczęśliwym posiadaczem" 4 laminatów, w tym tego "prawdziwego" nr 001 od Pana Waszczura oraz samoróbki z silnikiem od audi/vw 1600. To naprawdę wspaniałe autka, 3 z 4 są zarejestowane, sprawne - do jazdy. Zapraszam na moja stronkę www.ampir-autostarocie.pl Natomiast - wychodząc z założenia, iż o "konkurencji" nie mówi sie źle - powiem tylko tyle, iz jest to (a wła sciwie są toi resztki) naprawdę interesujacego egzemplarza - sadzę, iż może nawet jednego z "wielkiej czwórki", ale chciałbym dozyć tego dnia kiedy po remoncie zagra najpiekniejszą z melodi - warkot pracujacego równo silniczka od skarpety... Zapraszam na zlot zimowy skarpet i warszawianek do Łodzi.


Gartuluje kolekcji .jestem pod wrazeniem zwłąszcza tej zółtej z silniczkiem audi...
  
 
a mnie w oko wpadła ta slicznotka Bosto
  
 
Mam pytanie - i co się w końcu stało z tą formą do robienia nadwozia?
  
 
Nic nie wiadomo co sie z nia stalo. Ostatni raz wyklejono na niej nadwozia w 1986
  
 
Przypuszczam, że żadna dokumentacja się nie zachowała? Może można by odtworzyć formę używając któregoś z aut w charakterze wzoru?
  
 
gdybym wygrał w Lotto to bym dał nawet 20000zł,bo raczej bezcenny przedmiot,ale nie wygrałem i nie wygram bo znudziło mi sie puszczac kupony .A tak na poważnie szkoda,że tak drogo,i szkody żeby sie to zmarnowało
  
 
Dokumentacja... zalezy jaka. Jezeli chodzi o historie powstania i proby drogowe to takowa jest. Jezeli chodzi o dokumenty z procesu wytwarzania to takich niestety nie mam.
  
 
Jade dziś skrótami dopracy, i coś przykuło mój wzrok. A jest to nie obrobiona, nie polakierowana, bez zawieszenia, poprostu goła syrena 104 laminat. Stoi na działce a raczej na ogródku działkowym. Niezły rarytasik. wieczorem dam zdjęcia.

Może warto się nią zainteresować. może w niedziele się tamm przejade, może kogoś zagadam
  
 
Nie "może" tylko "pojedź" Jojek.
  
 
jojek jak Klubowicz i członek zarządu jesteś zobowiazany do tego zapisami zawartymi w naszym statucie
  
 
w niedzielę chcę tam podjechać
  
 
Uwaga, premiera
Podziwiac już można

Sorry za ciężar fotek.





  
 
Uwaga laminatka moim zdaniem możnaby zrzute jako dar dla Norblina dacLaminatka
  
 
Cytat:
2006-04-05 00:23:19, amigas pisze:
Uwaga laminatka moim zdaniem możnaby zrzute jako dar dla Norblina dacLaminatka


Ja pier..., w ilu jeszcze wątkach dasz ten sam link?
  
 
To chyba mamy jakiś wysyp laminatek na wiosnę
Właśnie dostałem info, że na pewnym złomowisku stoi coś co zostało mi opisane jako "jakby syrena ale nie syrena, widziałem kiedyś taką na zdjęciu w motorze"
Po dokładniejszym przepytaniu z opisu wychodzi, że to może być laminatka (teoretycznie mogłaby być jeszcze 110 w co raczej nie wierzę)
Postaram się dziś ustalić co to dokładnie jest, w jakim stanie i czy jest do zbycia
  
 
A jednak mamy wysyp laminatek na wiosnę
Byłem wczoraj na tym szrocie
Stoi tam trochę ciekawych sprzętów a między nimi faktycznie syrena laminat, podobno fabyczna i z dokumentami
Na pierwszy rzut oka w ciemnościach i z daleka (pora była późna, dostęp żaden) stan jest raczej kiepski
Jest do sprzedania ale podana cena .....chyba wynikała z bardzo późnej pory i chęci jaknajszybszego zakończenia rozmowy w dniu wczorajszym
Podjadę tam za parę dni za dnia i spróbuję obejrzeć ją z bliska i zrobić jakieś fotki
  
 
masz fotki wiesz cos wiecej
  
 
o jezu! gdybym powiedzial, ale zlom! to nie dokonca bylaby to prawda, hehe!
  
 
Witam wszystkich !!!!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, ale starą motoryzacją interesuje się od dawna, a w szczególności Polską.
Dzisiaj będąc z żoną w Czersku koło Góry Kalwarii udało mi się namierzyć kolejnego laminata. Jest koloru zielonego , z tyłu ma światła Pf 125 p - więc jest to prawdopodobnie egzemplaż rzemieślniczy, obok stoi syrena prawdopodobnie 101 i Skoda 100 - więc całość to zbiory jakiegoś kolekcjonera. Mam fotki tego autka zrobione z drogi ( trochę kiepska jakość bo padał deszcz)



Jestem ciekawy co to za egzemplarz ( może ma ktoś o nim jakieś info )
Pozdrawiam
Marcin
  
 
Dorzucam drugą fotke laminata - kiepsko na niej jednak go widać.


Ma ktoś może informacje co sie w końcu stało z egzemplarzem z Zalesia Dolnego ( tym co był niedawno na Allegro ) ?
Marcin