Lusterko lewe sprzedam!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Sprzedam lusterko lewe do espero: kompletne ze szklem, niestety jest ono uszkodzone,tzn. zlamana jest ta ramka wewnątrz lusterka. Jezeli ktos potrzebuje mechanizm(elektr.) obudowe lub szkło sprzedam po atrakcyjnej cenie! Najlepiej sie ze nma skontaktowac telef. 608-100-174! cene mozna uzgodnic
  
 
Witam ile chciałbys za samą obudowe ?? i jaki to jest kolor??
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Obudowa jesty koloru srebrnego koszt całosci lusterka to 50 zł. (razem ze szkłem i mechanizmem ustawiania) obudowa nie jest uszkodzona ma kilka bardzo drobnych odprysków lakieru (prawie nie widoczne)
  
 
a masz jakies fotki tego lusterka??? bo zalezy mi tylko na całej obudowie, bo miałem cięzką mijanke na lusterka i mechanizm i szkło mam dobre a własnie obudowa rozwaliła sie w drobny mak...
  
 
Cytat:
2004-03-31 00:55:28, pawel_316 pisze:
a masz jakies fotki tego lusterka??? bo zalezy mi tylko na całej obudowie, bo miałem cięzką mijanke na lusterka i mechanizm i szkło mam dobre a własnie obudowa rozwaliła sie w drobny mak...


Możemy wziąć na spółkę, ja potrzebuję bebechy
Tom
  
 
nie ma problemu , mi zalezy tylko na dobrej całej obudowie.
  
 
fotek niestety nie mam ale wszystko jest ok! Podkreslam ze wzmocnienie jest pekniete!!! (wewnętrzna czesc -stop jakiegos aluminium czy jakiegos innego bardziewia.
  
 
OK , jak to nadal aktualne to ja wezme to lustereczko , tylko jak ?? przekazem ??
  
 
najlepiej, chyba ze chcesz to je dam jutro key-jey'owi i ci je dowiezie do w-wy a jak nie to poczta!
  
 
no pewnie pocztą , a nie orientujesz sie jaki jest koszt przesłania czegoś takiego ??
  
 
Wysle ci sama obudowe! za 25 zł + koszt przesyłki, bo mechanizm juz sprzedałem hermiemu Ale ile kosztuje przesyłka to nie wiem Potrzebuje tylko twoje dane (adres i te sprawy)
  
 
ok daj mi jakiegoś maila do siebie to Ci wysle dane
  
 
czarek1982@interia.pl
gg- 1365583
tel. kom. 0-608-100-174
  
 
Sprzedane!!!!

Zoltar zablokuj wątek! Z góry dziekuje