Nowe polskie silniki z Jelcza-Laskowic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlsnie rozpoczeli
co powiecie na to ze wlasnie Toyota rozpoczela produkcje wysokopreznego silnika w Jelczu-Laskowicach o poj. 2.2L, silniczek bedzie wytwarzany w dwoch rozmiarach 150KM i 177KM rocznie produkcja opiewac ma na 180tys.silnikow, co wy na taki silniczek ?
Wiem ze moze sie pojawic zapytaniejak z jakoscia....

Wiadomo ze rownoczesnie robia silniczki do AYGO 1/0L ale to taki maly pizdryk.
  
 
Było już o tym, ale co tam.

No i nie są to polskie silniki
  
 
No moze przeoczylem to info gdzies niestety nie mam czasu na czytenie wszystkiego co i jak w newsach i nie tylko , czyli co gazety kłamią, cztalem ostatnioi wyraznie ze produkują a nie składają
  
 
1. ja tylko stwierdzam fakt, nikt nie musi czytać newsów.

2. dopóki na silnikach będzie logo Toyoty, IMO one nigdy nie będą polskie.

Czy jak kupujesz Coca-Colę w Niemczech, to mówisz że jest niemiecka? Albo jak kupujesz Toyotę produkowaną w Anglii to mówisz że jest angielska? Nie to nadal "japończyk", tylko produkowany gdzie indziej.
  
 
Cytat:
2005-04-14 15:17:09, Jackal pisze:
[...]
Albo jak kupujesz Toyotę produkowaną w Anglii to mówisz że jest angielska? [...]



TAK !

A co do silników, to już wiadomo czego nie kupować.
Pozdro.
  
 
A ja bym kupil Toyotke z silnikiem z Polski ,tyle jest innych krajow, w ktorych sklada sie samochody i silniki, ze mi to bombel gdzie go zrobili Pozdro
  
 
Tak jest-ważne jest logo
"Do samego końca,mojego lub jej"
F.Maurer
  
 
Pezranku nie przesadzaj

Nasze dzieci będą jeździć autami made in China (bo innych nie będzie), będą nakłądać buty i ubrania produkowane w Chinach (bo innych nie będzie), cała elektronika będzie wtedy pochodzić z Chin (bo innej nie będzie), etc.

Ja tylko mam nadzieję, że nie będzie chińskich zespołów metalowych, bo chyba zacząłbym słuchać syf-hopy (też chińskiego ).
  
 
Wątpicie w Polaków???


Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-04-15 17:31:09, Kafi pisze:
Wątpicie w Polaków??? Pozdro.


Nigdy nie zwatpie w Polakow, za duzo wpsanialych wozow zrobili.
  
 
I to mi się podoba!

Nie wiem tylko dlaczego są wątpliwości???
  
 
Napewno bedą lepsi od Turkow przynajmniej tak mi sie wydaje.
  
 
z silniczkami bedzie dobrze, wiecej patriotyzmu
  
 
oby tankowac dobre paliwo
W niemczech są dumni z naszej montowni Opla

Jasne ze jak spieprza sprawe to beda juz przegrani i nic im nie pomoze