Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ja bym byl za tym zeby ktos zrobil to masowo i rozeslal poczta juz gotowe Wtedy wszystkie by byly identyczne
  
 
O z tym też się zgadzam w 100% ten kto ma dojścia do tego niech zrobi wszystkim powie ile kosztowała sztuka i każdy by przesłał kaskę a w zamian dostał by legitkę i wszystkie by były takie same
  
 
to też jest rozwiazanie, jamam dstep do drukarki laserówki ale czarnobiałej, jeżli chodzi o mnie to żaden kłopot, moze też bym laminat załatwił, jak ktoś ma inne proposto niech da znać.
Zapytam ile laminat, no i trzeba w każdym wypadku doliczyć 1.2 za znaczek, albo 1.1? niepamiętam
  
 
Jak już się zastanowicie w 100 % jak ma wyglądać ta legitka i kto to wydrukuje itd. to dajcie znać bo już szykuje miejsce w portfelu na legitke..
  
 
  
 
i jak sie podoba
  
 
Już lepiej bo więcej "życia" w tej stronce.. tylko nie widzę tego:

19-02-2004 Wstawiono materiał o montażu centralnego zamka
19-02-2004 Dodano dział poświęcony przeróbkom i naprawom

i przy "Wstąp do klubu" nie widać z boku paska do przesuwania stronki... bo jest koloru tła... P.S. Czy ten znaczek klubu to już jest oficjalnie przyjęty na stałe? czy jeszcze może się on zmienić.. bo bym sobie wydrukował i ładnie by się prezentował jako naklejka na moim Ritmo..
  
 
nom.. nie tylko suwaków nie widać.. pogineły tez opisy przycisków czego z igorem nie zauważyliśmy.. ale trzeba poczekać az to igor poprawi bo ja tu nic nie pomoge..
  
 
Spoko, działamy
  
 
Mirbi.. jak to nie ma .. a dział tuning??
hehe.. moze musisz odświeżyc??
Pozdrowienia
  
 
Tą nazwe tuning to ja bym zmienił, troche niepasuje, albo dodał oprucz tego zwykłe porady
  
 
Dearc wymyślił warsztat
  
 
no to co z tą legitką!!!??? ktoś się podejmuje zrobienia tego czy co... trzeba dojść do kompromisu.. !!!
  
 
jeśli komus sie pali to jasne, moze sobie druknąć. Ja moge wydrukować, z tym ze np na zółtym papierze lbo jakimś innym, zółty bo pod kolor stronki, ale niemam kolorowej drukarki, tylko laser ale czarnobiały, tites drukuje
Skleić przód i tył też moge a potem zafoliować, tylko niewiem jak z rozesłaniem tego
  
 
a ciekawe ile by wynioslo zrobienie legitki ala karta kredytowa.. chodzi o material.. mozna by wtedy nawet foto dodac.. to nie bylo by watpliwosci co do prawdziwosci legitki..
  
 
Można popytać tylko gdzie? I czy aż taka jest nam potrzebna
  
 
No taka "karta" by ładnie wyglądała tylko gdzie takie coś zrobić.. ale według mnie w zupełności wystarczy zwykła dobrze i ładnie zrobiona legitka..
  
 
Tez tak uważam, no ale zawsze sie można rozejżeć i zapytać.
  
 
to na czym w koncu staneło z tą legitką??
bo juz wygłupiony jestem
  
 
No właśnie Co z nią? Bo nie wiem, czy sobie sam wydrukować, czy cierpliwie czekać, aż ktoś roześle nam już wypełnione?