Zawory - hydrauliczne popychacze - różne problemy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam problem.
Czy da się ustawić zawory właśnie w tym polonezie .Próbowałem to właśnie zrobić ale nie ustawie luzu . Ma hydrauliczne popychacze czy ja kto się nazywa.

Podczas jazdy przy obciążeniu zawory strasznie graja.

Polonez 2000r 1.6 gsi

Da się coś zrobić czy trzeba wymienić??
  
 
Cytat:
2009-11-05 16:48:41, Kamil888 pisze:
Witam. Mam problem. Czy da się ustawić zawory właśnie w tym polonezie .Próbowałem to właśnie zrobić ale nie ustawie luzu . Ma hydrauliczne popychacze czy ja kto się nazywa.



LENIU KWADRATOWY!!!!
Na poprzedniej stronie masz opisane dokładnie.
  
 
witam dawno tu nie patrzyłem . rozwiązałem problem z dziwnymi odgłosami silnika ( na początku myślałem że to zawory ) a tu problem okazał się banalny wydmuchało mi uszczelkę pomiędzy 3 a 4 tłokiem i z stąd te stukoty .

ps. jęśli byście mieli problem z (zaworami) to sprawdźcie najpierw ciśnienie na każdym tłoku . Jeśli będzie niskie ja miałęm na (3 /4tłoku 0.4) to najprawopodobnie to uszczelka .

Teraz mam po 1.2 i poldek smiga jak nowy

aha zapomniał bym potem jak regulowałem to wkręciłem 2.5 obrotu .

Pozdro.
  
 
Witam
mam problem w cc 700, po wymianie uszczelki pod głowicą, okazuje sie że na zaworach od 2 cylindra w ogule niema luzu, ten gar też nie pali, w książce pisze że trza zrobić wstępną regulacje luzu, ale jak? nie widziałem tam takiej możliwości... proszę o pomoc, jeżeli ktoś już to robił
  
 
Mam nadzieję, że spuściłeś olej z popychacza przed montażem. Jeśli nie to musisz to zrobić.