Rdza na dolnych partiach drzwi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u mnie tez rdza żre drzwi i bable sa nad przednia szybą na rogach
listwy bąblują aż miło
troche mnie to przeraża
najgorsze że lakier metalik i nie będzie tanio
ale na lato dam auto do lakiernika zeby zrobil porzadek
w takim stanie nikt go nie kupi gdybym chciał sprzedać kiedykolwiek . lusterka tez sniedzieją i tez zaloże nowe wkłady chyba
w pony jest złe odwadnianie drzwi
woda zalega w drzwiach i to najgorsze
ale co robic
to są auta na inny klimat niż nasz i nie na tyle soli na drogach
  
 
Ja mam metode, u siebie robilem bo w Hondach zawsze rdza chwyta tylne nadkola przy zderzaku. Dostlaem sie do nadkloa najpierw wyczyscilem to co juz zardzewiale i tyle ile dalem rade odtluscilem.Potem Hammerite 3 warstwy a po wyschnieciu taki wosk co sie wszczykuja przeciw korozji w postaci spraju. Jak narazie odpukac 2 lata jest spokoj a wcale nie ma zasady ze jak sie odda do lakiernika to bedzie oki. Grunt to dobre zabezpieczenie. Aaaa i jeszcze jedno na gola blache nie wolno klasc bitexu bo po 6 miechach pojawia sie pod nim rdza- ot taki dziwny polski wyrob.
  
 
A ja ostatnio zauwazylem cos okropnego na prawym tylnim nadkolu wewnetrznym. zrobila sie mala dziurka wic pomyslalem ze sam bitex wystarczy, lecz po niecalych dwoch latach zdarlem to i to co zobaczylem to koszmar z tej malej dziureczki zrobilo sie kilka znacznie duzych. I teraz bedzie to tzreba ladnie wyciac kontoweczka i zrobic jaka wstawke ( dobrze ze moj ojciec jest spawaczem ) Ale nie damy sie tak latwo rdzy
  
 
proponuję wsadzić reperaturkę w nadkole albo całe odrazu robić
  
 
Vater cos wykombinuje wiec moze sie obejdzsie bez reperaturki, tylko do spawania cza bedzie pol auta rozebrac
  
 
Mi kiedys znajomy powiedzial zebym sobie nakladki na progi zalozyl to mi nei beda tak drzwi od dolu rdzewiec, zalozylem i fakt ze nie leca.

Ale wroce do hultaja kumpel ma excela (tak to siem pisze ?) i tez mu drzwi wlasnie "sie skonczyly" i to samo mu jakis znajomy powiedzial co mi

pozdr