Białe napisy...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co myślicie o białych napisach na oponach?Czy nie jest to przesada?
  
 
moim zdaniem jest...
widziałem ostatnio pod moją uczelnią zajechaną skodę 120 z oponami good year i właśnie miały one białe napisy po bokach. bez tych rzucających się w oczy opon wyglądałaby duuuzo lepiej... sam miałem skodę 120 i dobre opony, ale nigdy nie robiłem tego, choć kusiły mnie pisaki białe do opon w supermarketach... daj spokój,,, szkoda zwracać na siebie uwagę, jeszcze ci koła podpieprzą chyba że masz zabezpieczające śruby... ale moim zdaniem szkoda... co innego w autach poobklejanych rajdowymi naklejkami, klatkami bezpieczeństwa itp itd. ale tak na codzień .... to chyba nie...
  
 
no chyba ,ze masz takie wypasne amerykanskie opony jak mial Seru z PTK.Ale tam to napisy byly specjalnie robione z bialej gumy
  
 
Chyba jednak bez napisow...
  
 
jak caly car wyglada zajebiscie to takze oponki niczym sobie ale nie na stalowkach tylko na wypasonych alu
  
 
Jak chcesz robić furke w stylu RALLY to napisy polecam jak najbardziej i mogą być nawet przy salowych felgach ale wtedy polecam je pomalować na biało!! Ale to wszystko zależy od tego jaką masz wizje swojej bryczki!!
  
 
kiedyś mnie naszło i kupiłem sobie taki biały korektor do opon...ale następnego dnia wstałem i doszłem do wniosku że napis DĘBICA PASSIO wzbudzi raczej politowanie niż zazdrość więc pomaluje se nim opony w rowerze
  
 
zdecydowanie jestem na nie
  
 
Jak dobre opony to moze byc. Ale jakies debica itp to leeeeee
  
 
no jak autko włąsnie wstylu rally to tak ale tuning biale napisy nie odpada
  
 
Jak jest ZADBANA i UMYTA bryka na myślę że nawet dębica pasio może być bo jak się jedzie to i tak nikt tego nie odczyta Ale na starym rdzewiejącym raszplu źle to wygląda
  
 
qrde no tak pytam o te napisy biale ale powinienem spytac zanim to zrobilem,bo opitoliłem je na biało a to widze nie spotyka sie z uznaniem!Bede musial cos z tym zrobić,ciekawe czy to białe czymś zejdzie!!
  
 
zalezy, czym to robiles jesli korektorem takim do koł specjalnym to zejdzie, farba tez powinna zreszta wszystko jakos powinno zejsc chyba ze srodki sa jakies mocne i nie zejdzie
  
 
W Toruniu znajomy sobie zrobił takie coś i mi sie to podobało pomalował takim specjalnym markerem do kół kupionym w Norauto ale jak sobie pobrusiliśmy na piachu niestety kolor zacząl znikać a jak wyjeżdżaliśmy z imprezy to juz nie było nic widać, więc jak to jest pomalowane na początku to wygląda ładnie (moim zdaniem) a potem jak tu złazi tam coś widać to już niekoniecznie
  
 
nie nie nie usuwaj tego pokaz nam jak to najpierw wyszlo bo wiesz moze wyglada zajebiscie a wszyscy jada tutaj na te napisy wiec moim zdaniem najpierw foto potem jak juz szorowanie
  
 
Cytat:
2004-04-28 10:28:47, Zed pisze:
qrde no tak pytam o te napisy biale ale powinienem spytac zanim to zrobilem,bo opitoliłem je na biało a to widze nie spotyka sie z uznaniem!Bede musial cos z tym zrobić,ciekawe czy to białe czymś zejdzie!!



Jak masz czyste i zadbane auto to nie usuwaj
  
 
załatw se tego foty!! i pokaż je
  
 
Spoko postaram sie zamieścić fotki a Wy jeżeli bedziecie tak łaskawi to ocenicie!Narazie bawie sie z moimi chlapaczami,tzn,bedą szersze,dłuższe i białe co Wy na to?Aha moje autko jak na 13-letniego staruszka,jak na moje oko to chyba jest zadbane tzn,nic mu nie odpada i prawie nic nie rdzewieje oprucz podszybia,a no i czyste tez zawsze jest!!!!!
  
 
Haha...co Ey na to...ze kiedys mialem zrobione napisy na bialo...

Wygladalo to si (mi sie podobalo)...ale najlepsze jest to ze zrobilem je zwyklym korektorem "szkolnym" Hehehe...a trzymal sie srednio 2-3miesiece...
  
 
z tymi chlapaczami to powiedz z czego jakie koszta i jak wygląda... bo to interesujące jest