A moze tak w 3miescie ?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od seksu się nie umiera... Chyba, że ból serca, lub krzyża Ci doskwiera

Może jeszcze jakiś chętny na "rwanie party" jest ?
  
 
Cytat:
2004-09-21 00:34:16, Zoltar pisze:
Od seksu się nie umiera... Chyba, że ból serca, lub krzyża Ci doskwiera Może jeszcze jakiś chętny na "rwanie party" jest ?



Jak od seksu?? To wiem!! Jeszcze tego by brakowało w naszym wieku Ty mnie chciałeś Cwaniaku pokonać śmiechem A dziwne, ale jakoś "chętnych" nie widać....
  
 
Nie wiedzą co tracą... Lub już dawno są pantoflami

Śmiechem... Hmm... Potrafię... Oj potrafię...

Nie ma co... W czwartek będzie kolorowo...

A jak wyjdzie to będzie odjazdowo


To będzie tak... Najpierw to następnie będzie to ... Później to i na końcu to
  
 
Dobra dobra panowie z tematem do przodu a zboków w trojmieście jest więcej chętnie się pisze jak zwykle na jakąś akcje ale panowie na poczatku miesiąca a nie pod koniec bo ja tu nawet na gaz kasy niemam
  
 
Cytat:
2004-09-20 23:36:41, Walus pisze:
Zolti, wygląda na to, że nie dość, że praktycznie zmonopolizowaliśmy forum , to na dodatek naprawdę wystraszyliśmy fena, bo zniknął bez odzewu Proponuję wykreślenie (może się wystraszy i odezwie )



Zaraz zaraz, jakie wykreślanie !!!
A tak poważnie to przepraszam bardzo ale od dwóch tygodni delikatnie rzecz ujmując mam urwanie głowy. Tydzień temu jak widzieliście nawet udało mi się otworzyć forum lecz nim zdążyłem coś napisać/przeczytać oderwano mnie od komputera w sprawie niecierpiącej zwłoki i po kilku godzinach wróciłem tylko aby go wyłączyć. I tak minął tydzień bez zaglądania do Internetu.
Jeśłi chodzi o spotkanie to bardzo chętnie bym się na coś takiego chciał załapać lecz niestety conajmniej do połowy października nie jestem panem swojego czasu. Proponuję abyście umawiali sie między sobą. Jak coś ustalicie i pojawi się to na forum to jak tylko na to trafię to bedę kombinował by się pojawić.
  
 
Spoko.

Rozumiemy
  
 
OK, to ja od wczoraj juz tez kraze po ulicach gdanska i na zlocik zawsze chetnie
  
 
Szczawik zawsze chętnie...

Dograjcie termin między sobą, a postaram się dopasować


Od 17-17:30