Nowa szata graficzna - gratulacje - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc.
Przyznam ze graficznie wyglada bardzo dobrze.
Wszystko jakos tak na miejscu!
  
 


BOOOOOOOMBOWA STRONKA!!
  
 
A mi się nie podoba napis Los Omegas Bestiales czcionka

Stara czcionka była lepsza.

Mogę prosić starą na e-mail plz

  
 
Cytat:
2005-04-25 17:40:07, Cleber pisze:
Mogę prosić starą na e-mail plz



Ty nie prosic na email, Ty prosic,zeby na glowna strone szybko wrocila
  
 
Cytat:
A mi się nie podoba napis Los Omegas Bestiales

niestety, mi też
  
 
No i co będzie z "top"-em, no co ?

ahhh musiałem czegoś się czepić
  
 
stara była lepsza Brakuje tych zegarów
  
 
a czy to przypadkiem nie jest literówka ?

EXLUSIVE
chyba winno być EXCLUSIVE ale prof.Miodkiem to ja nie jestem



no to jak Alu oddasz nam stary top ??
  
 
ILUSIVE ?

  
 
No przeciez mowilem
Teraz jest inna naklejka, inna strona,jeszcze inniejsza bedzie pewnie flaga i wyglada to jak g... w lesie.
  
 
Witam! temat dość stary ale obecny wygląd forum mi się nie podoba. Jest Taki nijaki. Widywałem strony klubowe ifora nieco bardziej ładniejsze np strona forum VWgolf.pl - bardzo mi się podoba. Aha no i jeszcze rozmieszczenie temayów. zastanawiam się dlaczego w danym watku pierwszy temat jest na samym dole. Pierwszy raz widze tak skomplikowane forum. A jak juz sa dwie strony odpowiedzi to nie jestem w stanie znaleść początku. No POZDRAWIAM
  
 
no i się nie dziwię że to Polska właśnie
  
 
Sortuj posty wg daty:
rosnąco malejąco


czytać, samo nie przyjedzie...

  
 
upadłem
  
 
Cytat:
2005-10-24 11:50:02, urg pisze:
upadłem



…no i wcale się Tobie nie dziwię

Cytat:
2005-10-24 09:16:42, majkel-europe pisze:
Witam! temat dość stary ale obecny wygląd forum mi się nie podoba. Jest Taki nijaki. Widywałem strony klubowe ifora nieco bardziej ładniejsze np strona forum VWgolf.pl - bardzo mi się podoba.


Na temat gustów powiedziano już wszystko, więc pozostawię to bez komentarza.
Cytat:
Aha no i jeszcze rozmieszczenie temayów. zastanawiam się dlaczego w danym watku pierwszy temat jest na samym dole. Pierwszy raz widze tak skomplikowane forum. A jak juz sa dwie strony odpowiedzi to nie jestem w stanie znaleść początku.


Za to w tym aspekcie wypada mi jedynie wyrazić słowa ubolewania i współczucia
Ponad wszystko czuję się jednak wielce zażenowany i zniesmaczony, że LOB MEMBER, a taki „nieopierzony”
Może nieuchronnie nadszedł już czas na podwyższenie poprzeczki w przyznawaniu statusów?

P.S. Jest to oczywiście moje subiektywne odczucie, które niekoniecznie musi być zgodne z opinią ogółu
  
 
Pisze to co myśle na dany temat. A poza tym zauważyłem ze niewielka jest grypa ludzi na forum którzy potrafią dać konkretną rade i pomóc w róznych sytuacjach. Reszta jedynie potrafi dogadać i nabijać się. Więc zastanówcie się po co jest to forum.
  
 
Cytat:
Więc zastanówcie się po co jest to forum.


no pewnie po to, żeby się Tobie nie podobało

a jeżeli tak bardzo Ci się nie podoba, to załóż sobie swoje. Będzie wtedy wyglądało jak to VW. No i stronę też sobie zrób taką :
http://vwgolf.pl/

Masz rację!!! Jest ZAJEFAJNA !!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2005-10-24 18:15:41, majkel-europe pisze:
niewielka jest grypa ludzi na forum którzy potrafią dać konkretną rade i pomóc w róznych sytuacjach.


wg. mnie tacy tu w ogole nie istnieja...

Cytat:
2005-10-24 18:15:41, majkel-europe pisze:
Reszta jedynie potrafi dogadać i nabijać się.



  
 
Skoro już narzekamy i prosimy o rady. To i ja o jedną poproszę - jak drukować forum, żeby nie na żółto?

pozdrawiam,
Michał
  
 
ctrl+a, ctrl-c, ctrl-v do worda i tam zmienic kolor wszystkiego