....Zlot ESPERO we WROCKU.... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

W sobotę 3. IV spotkała się wrocławska grupa inicjatywna

Ustalono, że proponowany termni pierwszego oficjalnego wrocławskiego zlotu to niedziela 18. kwietnia (TVN zapowiada znakomitą pogodę w tym czasie!).

Dalsze szczegóły i program imprezy zostanie przedstawiony niebawem w celu szerokiej dyskusji na forum

Pozdr.,
Wrolo
  
 
Cytat:
2004-04-06 17:01:55, wrolo pisze:
TVN zapowiada znakomitą pogodę w tym czasie.
Wrolo



No jak TVN zapowiada znakomitą pogodę to napewno tak będzię
  
 
Tak - to będzie taki prawdziwy test weryfikalności ich prognoz.

Pozdr.,
Wrolo
  
 
Wrolo!
Dostałeś mojego e-maila?
Wysłałem go ze strony forum, a nie widzę go w "wysłanych", więc może poszedł w sąsiednią galaktykę.
Daj znać.
Pozdrawiam
  
 
Cześć Roland!

No właśnie nic nie dostałem, gdzieś zagubił się pewnie w kosmosie. Spróbuj jeszcze raz!

Pozdr.,
Wrolo
  
 
Witam wszystkich!!
Gdzie ta proba genaralna 18 kwietna?
Pozdro!!
  
 
Jotel! - próba generalna (udana!) już się odbyła.

Teraz przed nami zlot zaplanowany na niedzielę 18. IV - ZAPRASZAM wszystkich członków i sympatyków Klubu. Szczególnie tych z Dolnego Śląska i Wrocławia. Impreza planowana jest w lasku mokszańskim (w dzielnicy Wrocław-Leśnica) od godz. 11:00. W programie spotkania prezentacje własnych pojazdów oraz wspólny grill. Po Świętach napiszę na forum szczegółowy plan dojazdu. Teraz proszę o zarezerwowanie czasu w tym terminie i trzymanie kciuków za udaną pogodę i frekwencję.

Pozdrawiam,
Wrolo
  
 
Witam Wszystkich
Może zrobic zlot gdzieś w pobliżu Hali Ludowej. Bo 18 są targi motoryzacyjne
Co wy na to?
Pozdrawiam!!
  
 

Cześć!

Zgodnie z obietnicą podaję plan dojazdu do lasu mokszańskiego.

Od centrum należy kierować się na Zieloną Górę. W Leśnicy na skrzyżówaniu ulic Średzkiej i Dolnobrzeskiej (przy domu handlowym Hermes) należy skręcić w Dolnobrzeską - w prawo jadąc od centum albo w lewo jadąc z kierunku przeciwnego

Po przejechaniu 5 km główną drogą (nigdzie nie należy skręcać!) dojeżdża się do końcowego przystanku autobusowego (chyba 614) i tam znajduje się wjazd (po prawej stronie) na parking leśny przy takiej dużej tablicy informacyjnej Nadleśnictwa Miękinia.

Zbiórka o godz. 11:00 na tym parkingu właśnie. Weźcie ze sobą coś na grilla, oprócz węgla lub brykietu


Pozdrawiam i do zobaczenia,
Wrolo
  
 
Ok autobus to 617 i i ja sie pisze .
pozdrawiam
  
 
Witam!!

Dzieki wrolo za wytlumacznie dojazdu (ja mieszkam na Karłowicach i nie zapuszczam sie az tak daleko jak Lesnica )
Mam nadzieje ze pododa nam dopisze

Do zobaczenia!!!!!!!!!
  
 
Jotel - ale to Twoja inicjatywa z tym zlotem, więc mam nadzieję, że się zobaczymy.

Pozdr.,
Wrolo
  
 
Witam WROLO
Pewnie ze będę!!
Muszę tylko sobie mapkę zrobić aby nie zabłądzić
Mam nadzieję że trochę nas pzrybędzie
Pozdro dla wszystkich!
  
 
Witam!!
Suuuuuuuper spotkanie przy grilu!!
Czekam na fotki
Najlepiej na @ mi wyslac.
Ja zmniejsze wielkosc swoich fotek i tez wrzuce!

jot_el@interia.pl
  
 
Cześć!
Było 1-szoklaśnie
Fotki wyślę dopiero wieczorem, albo i jutro...
Teraz musze tyrać
  
 
Witam

Zdjęcia wrzuce na główne formu i na maja małą stronke


To link do tej stronki (jeszcze w budowie )
Moja stronka o espero

POZDRO!!
  
 
Witam Was!

Liczę na Wasze cyfrówki - znacznie szybsze od mojej tradycyjnej lustrzanki! Tymczasem - do roboty!

Pozdrawiam,
Wrolo
  
 
Witam wszystkich!!!

Galeria zrobiona
Jeszcze tylko ja wrzuce na glowna stronke Espero(ale to juz w sobote bo mam kolo z Analizy )

Mozna zobaczyc galerie na tej stronce

...:::GALERIA WROCŁAWSKIEGO SPOTU:::...

Pozdrawiam
  
 
Wszystko ok ale silnik na fotce nie mój
Moje DU jest 1,8

Ale fotki bardzo fajne, trzeba zrobić powtórke !!!!
  
 
Pewnie! Sam zlot, gril i fotki - wszystko udane. Powtórka wskazana. Czas i miejsce - wystarczy uzgodnić.

Pozdr.,
Wrolo