Pochwalę się bo jest czym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Muszę się pochwalić, bo to jest nielada gratka dla fanów Oldtimerów. Zostałem posiadaczem fiata 600 z 56 roku (początek produkcji :mrgreen: )

Coś o nim: od 2 właściciela, silnik 600 ccm 4 cylindry, chłodzony cieczą, skrzynia 4, drzwi kurołapki, blacha idealna, oryginalne :shock: opony diagonalne, odpalanie jak w maluchu, oryginalne chromy i przednia atrapa. Ehh....Kurde ale się cieszę :mrgreen:

Przy samochodzie trzeba trochę porobić-hamulce, pali na 3 gary, odnowić chromy i odnowić tapicerkę.

Samochód wkrótce trafi do mojego garażu i będzie czekał aż znajdę czas żeby przy nim grzebać. Potem żółte tablice i heja :mrgreen:

Fotki jak załatwię lawetę i go dowiozę do siebie. Jedna fotka w avantarku i w mim profilu nr 3
  
 
Zajebiscie
  
 
rzeczywiscie jest sie czym chwalic! jakis czas temu serce mi sie skroilo, jak bylem na strazackiej i koles mi opowiadal, jak pare tygodni wczesniej jakas baba przywiozla wyciagnieta dokladnie taka sama bryke z garazu, w ktorej stalo to pare lat i oddala na zlom tylko po to, aby zezlomowac i pewnie kupic jakas pande czy inne gowno ze znizka. blacha tipes topes, odpalil od razu, wnetrze malina i... chuj bombki strzelil.
  
 
Jeśli jesteś zainteresowany mam takie auto ( zastawa). Mam części do tego samochodu i książki. Daj znać co i jak. Drugim autem jest Seat 850 oba autka mają silnik chłodzony cieczą.
Pozdrawiam
  
 
http://republika.pl/macgogo1/stronaglowna/strona1.html jest zdjecie mojego Seata. Na dole, po prawej stronie czarne auto.
  
 
Niom-zajebisty ten seacik. A co do częsci, to fura jest kompletna poza...migaczami na błotniki a właściwie ich kloszami. Ale on ma migacze na górze błotników-takie łezki i z tym pewnie będę miał największy problem. Częsci też do niego mam-szyby, drugi komplet lamp i kupę innych pierdół. Będę też musiał poszukać oryginalnych lub podobnych chromowanych lusterek-są też przykręcane od góry do błotników. Obecnie ma założone lusterka od Fiata 125-plastiki i nie wygląda to dobrze.

W razie czego przyda mi sie serwisówka do silnika-momenty dokręcania głowicy i dane regulacyjne. Jakbyś miał to w formie elektronicznej to będzie pięknie Dzięki za ofertę pomocy
  
 
No gratuluje zakupu, bardzo ładne autko jak widać troche na zdjeciu i z twojego opisu, tylko ten kolorek trochę nie tego, chyba ze to efekt na zdjeciu a w rzeczywistości wygląda lepiej. Można wiedzieć ile cię to cacko wyniosło.
  
 
Kolor niestety taki jest-jasny garnek jak go określiłem. Będzie inny-może czerwony albo zółty? ( w takie były m.in.malowane ) Nie wiem jeszcze. Co do ceny....Hmmm....Dostałem go za darmo (ale umowa jest spisana na 500 zł ) pod warunkiem, że go odrestauruję.
  
 
Tylko jak Ty do tego wsadzisz DOHC???

A tak na serio to gratulacje! Mozna wiedziec ile ceni sie takie autko w tak dobrym stanie?
  
 
Cena tego rocznika to około 7000-8000 Euro DOHC to on zobaczy....u mnie w garażu a nie z tyłu pod klapą
  
 
Cytat:
2004-05-07 09:44:29, KiLeR pisze:
Tylko jak Ty do tego wsadzisz DOHC???


sie popieści to sie zmieści :d
  
 
Cytat:
2004-05-07 09:43:44, -SerU- pisze:
Kolor niestety taki jest-jasny garnek jak go określiłem. Będzie inny-może czerwony albo zółty? ( w takie były m.in.malowane ) Nie wiem jeszcze. Co do ceny....Hmmm....Dostałem go za darmo (ale umowa jest spisana na 500 zł ) pod warunkiem, że go odrestauruję.



Ja też chcę , dlaczego mi się takie coś nie trafia, fakt zakup kaszla za 50 zł ostatnio sie trafił, i dzisiaj jeździ po kapitalnym remoncie. Pogratulować tylko takiego farta.
  
 
Specjalnie pojechałem i zrobiłem parę fotek żeby pokazać Wam to cudo. Fotki mówią same za siebie






Przy okazji jakby komuś wpadły w oko takie migacze na błotnikach, to proszę o info
  
 
PEŁEN WYPAS BEZ SKÓRY

Naprawdę świetnie utrzymane autko jak na "prezent"!

Gratuluję!
  
 
Piękny .
Nie daj mu umrzeć .
  
 
noooo moje gratulacje...naprawde jest czym się chwalić.
  
 
Nie dajmy zginąć starym autkom.
  
 
No nie złe cacko!!!
  
 
Piekny Pogratulowac!!!
  
 
Gratuluje! Bardzo fajne autko