50 i ani grama wiecej!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to kto jutro jeździ zgodnie z przepisami?
ja chyba sie skusze na to
  
 
Cytat:
2004-03-31 08:52:25, Jojo pisze:
i po bólu
gdzie ja żyje



W obowiązkowym wyposażeniu będzie chyba też zegar. Czekasz ,aż wybije 23:00 i but !!!!!! Potem 6:00 i po heblach !!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-03-31 16:39:55, Jojo pisze:
no to kto jutro jeździ zgodnie z przepisami?
ja chyba sie skusze na to



To co Jojek - spacerujemy??
  
 
tak
dzisiaj juz trenowałem
mało mnie kurwica nie wzieła
60 to jeszcze można jechać ale 50 to juz tragedia
przy 50 na 2 jest 3400
na 3 ok 2500
na 4 1800
ale wydrukuje sobie 50 i powiesze na autku
jestem ciekawy tego eksperymentu i jeste też ciekawy ile faków zobacze
  
 
Cytat:
2004-03-31 16:39:55, Jojo pisze:
no to kto jutro jeździ zgodnie z przepisami?
ja chyba sie skusze na to



a co mi tam, jeden dzien moge pojezdzic zgodnie z przepisami
  
 
No to jazda...

Ale tam gdzie znaki pozwalają na więcej to można więcej czy też 50??



[ wiadomość edytowana przez: Qbk dnia 2004-03-31 19:06:54 ]
  
 
Cytat:
2004-03-31 19:06:18, Qbk pisze:
No to jazda...

Ale tam gdzie znaki pozwalają na więcej to można więcej czy też 50??



[ wiadomość edytowana przez: Qbk dnia 2004-03-31 19:06:54 ]


zgodnie z ograniczeniami i wszelkimi przepisami
  
 
no to zobaczymy ile bedę jechał z jelonek na służewiec
  
 
Bardzo mi przykro - nie udało się - przecież to jest chore. Wyszedłem wcześniej z domu i przez 3/4 drogi stałem w większym korku niż jak wychodzę później - wynikiem czego tam gdzie można było podróżowałem z normalną prędkością przelotową (niestety grubo przekraczającą obowiązujące przepisy.

Pozdrawiam wszystkich którzy nadal są twardzi i chcą dalej próbować.
  
 
chyba mi sie udało
pomógł mi w tym gaz, który się skończył i do stacji doturlałem się na benie
  
 
HEHEHE... jechałem dziś do pracy max 50... za przednia szyba wymalowana 50dziesiątka Jak mam być szczery to nie widziałem zadnego odzewu na drogach... Tylko 2 razy jakos na mnie dziwnie patrzyli Nic to.... bede wracal do domu tez 50dziesiątką Pozdr
  
 
A ja wstałem za późno i rano nie miałem czasu na zabawę,za to po pracy troche poblokowałem
  
 
wracam do domciu
znowu tortury 50
  
 
a ja dzisiaj wyjezdzam na fieldorfa (qbk wie gdzie to jest), kieruje sie na wał miedzeszynski, na liczniku 50. Za mna i przede mna sznur samochodów... cały czas kontrolowalem licznik i myslelem czy juz wrzucic 3ke czy jeszcze na 2 jechac... za chwile biiiip i koles mnie wyprzedza patrzac sie na mnie... to ja mu kulturalnie fak ju i jade dalej... po 3 trąbnieciach zmieklem... opór i poszedł...
  
 
SPAjk , ja mam pościg policyjny na kompie , który odbywa się w tamtych rejonach. Gonili policyjnym Focusem skradzionego Audika Trasą Łazienkowską , Wałem , Fieldorfa.
  
 
ja też jakoś przeżyłem ten dzień
jutro normalna jazda, nareszcie
  
 
Cytat:
2004-04-01 20:07:42, mati_lecha pisze:
SPAjk , ja mam pościg policyjny na kompie , który odbywa się w tamtych rejonach. Gonili policyjnym Focusem skradzionego Audika Trasą Łazienkowską , Wałem , Fieldorfa.



duzo zajmuje? moze mi podeslesz, wrzuce na srv
  
 
50 kilometrów na godzinę - z taką maksymalną prędkością według znowelizowanego kodeksu drogowego będziemy mogli jeździć po terenie zabudowanym w dzień. W nocy jednak będzie można rozpędzić się o 10 kilometrów na godzinę szybciej.

Sejm znowelizował wczoraj w nocy kodeks o ruchu drogowym. Według nowych przepisów po terenie zabudowanym będzie można jeździć maksymalnie 50 kilometrów na godzinę w dzień. W nocy, czyli po 22.00, dozwolona prędkość maksymalna wzrasta do 60 kilometrów na godzinę


No cóż doczekaliśmy się kolejnej parodii wymyśloną przez naszych (p)osłów, ale nie ma co się dziwić skoro głosuje sie nad taką ustawą w środku nocy to i tę noc trzeba zróżnicować
  
 
ciekawe czy polycjanty beda o 22.00 zmieniac ustawienia fotoradarow na dozwoloną predkosc
  
 
Cytat:
2004-04-21 15:59:18, Lafaar pisze:
ciekawe czy polycjanty beda o 22.00 zmieniac ustawienia fotoradarow na dozwoloną predkosc

one i tak przeważnie łapia tych co przekraczają powyżej 20km/h