ESPERO - gdzie najlepiej i najkorzystniej kupic ?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No nie... to jest chyba trochę więcej niż 100m

A co platnej A4-rki - to rzeczywiscie skandal... jezdzi sie po tym jak po jakiejs ścieżce leśnej (zwężenia i remonty), rządowcy chwalą się ze ciagle nam przbywa (kilka CM) nowych autostrad i jeszcze za to trzeba placic taka kase !!
Cos okropnego

Gdy sobie juz sprawie autko, to tez na pewno polece na ten kawalek autostrady na Bochnie
  
 
JESZCZE JEDNO TAKIE DOSC NIETYPOWE PYTANIE

Kto z Członków Internetowego Klubu Espero (mam na mysli mieszkancow Krakowa) w środe ok. godziny 14.15 parkował swym autkiem po lewej stronie ul. Ogrodowej ? (granatowy Esperak z naklejką klubową na tylniej klapie)
Jesli dobrze widziałem, to ten Pan wypisywał wtedy karty postojowe na śródmieście

Pytam tak z ciekawości
  
 
Cytat:
2004-03-28 23:47:36, SpeedR pisze:
P.S Ostatnio, tj. od ok miesiąca tankuję na Statoil-u benzynkę o nazwie Suprema. Powiem Wam, że o ile nadal Ferrari się z mojego bolida nie zrobiło, to subiektywne odczucia mam bardzo pozytywne



No właśnie. Jak szczegółowe wrażenia? Pierwszy raz wlałem to coś i... prz ruszaniu ze świateł mi zgasł Ale ogólnie jakby auto stało się spokojniejsze i zyskało nieco mocy na wyższych biegach (szczególnie 4).