Szybki Zlot Na Śląsku - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KeyJey!!...z uwagi na Twoje znajomości w Central Prokuraturze więc my teraz zawsze będziemy jeździć...jak w W-wie ....nawaliłeś tych kilosów przez 1/2 weekenda oj nawaliłeś!! ....A jak Ci siem do Kluczborka udało dojechać /Bidna Ela, pewnie Ci zasnęła w aucie bo przemarznęła przy nas na kość co?? ...fajnie wygląda szereg aut ale nudząąąąąą te facety na maxa!!??? /
Serdeczne pozdrowionka ze Śląska!!
  
 
Cytat:
2004-04-02 21:14:23, Czarek_Rej pisze:
P.S. załatwione jezeli wszyscy do jutra do godz 18 otworza gg lub zaloguja sie na stronie klubowej otrzymaja odemnie informacje teraz tylko czekac na efekty mojej pracy


No masz rację Bogdan, kłamie jak z nut
Dostałem co prawda informację że zlot będzie w niedzielę, odpisałem mu że w niedzielę nie mogę bo mam dyżur w pracy i tyle informacji od Czarka ...

Ale na pewno było miło i beze mnie chociaż ja żałuję że mnie nie było ...
Pozdrawiam wszystkich których poznałem na II Zlocie Śląskim i tych których poznałem teraz na zdjęciach z obecnego Zlotu !!!
  
 
Cytat:
2004-04-04 12:17:18, bogdan1 pisze:
... ale nudząąąąąą te facety na maxa!!??? /...




no straaaaaaasznie ale jedno jest pewne!! wypizdziło mnie tam jakbym na lotnisku był
  
 
Cytat:
2004-04-04 12:47:07, Andrzei pisze:
Dostałem co prawda informację że zlot będzie w niedzielę, odpisałem mu że w niedzielę nie mogę bo mam dyżur w pracy i tyle informacji od Czarka ...


Tłumacz się Czarek!!
Nie udało Ci się wykukać mnie ale....przez Ciebie brakło w sobotę Andrzeja!!
Miałeś wyrzuty sumienia, byłeś w stresie /no wiesz!!...krążenie zakłocone, naczynia krwionośne zwężone itp.itd / -to dlatego wyjątkowo zmarzłeś !!!

  
 
Dzięki za informację na gg 04.04.04 godz. 16.00 . Było super!!
  
 
Panowie, Czarek tak się starał, a teraz ma za swoje
To ja zmnieniłem datę i godzinę zlotu, żebyśmy się mogli spotkać z KeyJey`em
Temat powstał w piątek przed piętnastą - termin raczej krótki na informowanie wszystkich o takich zmianach
A na przyszłość - zaglądajcie częściej na strony Forum, nie będzie takich niespodzianek
  
 
Zaraz zaraz , jezeli ktos nie zagląda od dwóch miesiecy lub dłuzej na forum to myslałem ze i tak nie odczyta wiadomosci!( nie dot. Andrzeja, nie wiem czemu nie dostał wiadomosci) A zresztą ja i tak duzo zrobiłem informując wszystkich! Wiec prosze uprzejmie zejsc ze mnie.
  
 
Bez nerwacji Czarek!....Luuuuuzik! ...Ja Cię wprawdzie podpuszczam ale bez cienia powagi! Ale widzem, że Ciem ponosi więc zabieramy się z HenBasa!! -skoro namieszał to On był "w obowiązku" prostować termin!!-a tak???...2 ludzi totalnie na lodzie zostało! ....Szkoda przecie!!
  
 
Mam dwie prośby: podpiszcie która fura jest czyja no i kto jest kto (piękniejecie z tygodnia na tydzień i nie wszystkich moge skojarzyć).
  
 
Cytat:
2004-04-05 23:30:54, Martinezzz pisze:
Mam dwie prośby: podpiszcie która fura jest czyja no i kto jest kto (piękniejecie z tygodnia na tydzień i nie wszystkich moge skojarzyć).


Adminku!! Obudź się!!...Zrób o co prosi nasz miły kolega!!

P.S. HenBas....przeprosiłem już kolegów za "zwody" w terminie??
  
 
Wobec powyższego przepraszam Tych, których pominięto w powiadomieniu o zmianie terminu zlotu

Ps.
Rozmawiałem z Andrzeiem na GG po zlocie - on i tak nie mógłby przyjechać, a Imilde - sorry, naprawdę nie pomyślałem
Obiecujemy poprawę na przyszłość
  
 
Potwierdzam to co napisał Henbas. Nie mógłbym i tak być ani w niedzielę ani w sobotę. Taka praca ....
Ale dalej podtrzymuję to co napisałem, że żałuję iż nie mogłem przybyć na miłe spotkanie

A do Czarka oczywiście również nie mam jakichkolwiek pretensji
To jak zwykle, takie małe przekomarzanie się na Forum
Jeszcze raz pozdrawiam i pozostaję "przy nadziei" na jakieś spotkanie w przyszłości !
  
 
EEE no tak i tu jest problem ja jestem duży facet ale moja skleroza jest jeszcze wieksza.. może ktoś zamnie opisze fotki chetnie je wrzuce na forum po edycji.....
  
 
Samochody - zdjęcie nr 1, od lewej :

Czarek Rej, Bogdan1, Hermiii, Adminek, Sergiusz, KeyJey, HenBas, Irek Papaj

Zdjęcie nr 8 - grupowe, zaczynając od gościa, czyli od prawej :

KeyJey, Irek Papaj, Bodgan1, Hermiii, Czarek Rej, HenBas, Sergiusz, Adminek
  
 
DZIEKI ZA POWIADOMIENIE!!!! ((((

Niektórzy nie mają dostepu do netu cały czas buuuuuu.....


ale tak poważnie to i tak by mnie nie było bo miałem małą awarię którą sam sobie zafundowałem... I jeszcze drugą awarię ale tym razem ciała... noga w gipsie
  
 
A kto powiedział, ze ja sie nerwuje? Przeciez ja spokojny jestem i mam zawsze morde Spoko panowie!!
  
 
Pierwszy z lewej najładniejszy
  
 
Eeeee jasne, że najładniejszy
Czarek, przecież nikt nie ma wątpliwości
  
 
Cytat:
2004-04-06 11:49:42, plump pisze:
I jeszcze drugą awarię ale tym razem ciała... noga w gipsie


Coś ty znowu wyprawial? /Gdyby kózka ... /
Mam nadzieję, że się szybko zrośniesz ze swoją nogą .
  
 
skakałem z dachu
ps. dobrze, ze trafiłem sobie w ogóle na balkon