Głośniki w kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym się przywitać ze wszystkimi - nowy jestem. Ale od początku...niedalej jak 4 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem FE Kombi z 99 roku . Jak na razie spisuje się świetnie i do szczęścia brakuje mi tylko jednego - jak w tym samochodzie zamontować tylne głośniki????
Z góry dziękuję za pomoc. Taszar
  
 
Witam kolejnego przedstawiciela wielkopolski
Co do glosnikow to powiem tak: pytalem kiedys w serwisie i mozna kupic tylne slupki z wbudowanymi glosnikami ale cena .......
Osobiscie rozebralem kiedys caly bagaznik z plastikow i znalazlem odpowiednie miejsce: w nadkolach jest sporo miejsca na montaz glosnikow, jest nawet miejsce tak jakby przygotowane pod glosniki - dziura w blasze i dziury na sruby. Podobno w tylnych drzwiach tez mozna zamontowac glosniki - ale nei sprawdzalem
  
 
Widziałem kiedyś w Escorcie Kombi z 1996 (Niemcy) głośniki fabrycznie montowane w bocznych plastikach - ale w moim musiałbym rozpruć plastiki żeby je tak zamontować
  
 
U mnie w słupkach pod otworami wentylacyjnymi jest miejsce na montaż głośników.
  
 
Witamy
  
 
U mnie som specjalne otworki ... zreszta dzis zapodam fotki to zobaczysz. Tylko ze ja mam HTB a nie Combi

Btw witam kolege ... uzupelnij profil cobysmy zobaczyli Twojego Essiego
  
 
noooo .........witamy. w moim też trzeba ciąć plastik ,i dlatego................grają przednie
  
 
No wiec u mnie wyglada to mniejwiecej tak jak ponizej, zrobilem to na oryginalnych mocowaniach ... tak zeby ich nie niszczyc.





  
 
Dzięki....co do profilu to muszę dorwać aparat i zrobić zdjęcia
  
 
Patentów na tył w kombi jest kilka - zależy czego oczekujesz.
1. Ma grać dobrze - zrobić dobry przód (to podstawa) np tak jak NoSeK (instr. w poradach na stronce), a na tył małą skrzyneczkę z subwooferem za siedzenia.
2. Ma grać dobrze, ale nie chcesz skrzyneczki -
a) przesunąć mocowanie rolety, zdemontować ten plastik od rolety i zamiast niego deskę z mdf-u i w to zamontować owale 6*9 cali,
b) 16-tki z gwizdkiem - woofer z boku poniżej lini rolety (obok nadkola), a gwizdki na tylny słupek, albo przy tylnej szybie (wada - cięcie dziur w plastikach w bagażniku)
3. Ma coś grać - no to po co tył (wstawianie 10-tek z tyłu nie ma najmniejszego sensu)