Nowa Corolla po Faceliftingu!!!!!!!! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a dokladniejszy adres strony to:

http://www.toyota.co.jp/sp/corolla/top2.html.

niestety moja znajomosc japonskiego jest zerowa
  
 
Cytat:
2004-05-01 10:21:41, piotrmie pisze:
a dokladniejszy adres strony to:

http://www.toyota.co.jp/sp/corolla/top2.html.

niestety moja znajomosc japonskiego jest zerowa


Ja też japońskiego nie znam Ale autko prezentuje się znakomicie
  
 
jejku, jak to robicie że ją widzicie?!
------------
już odkryłem - wrzucałem linka z kropką na końcu

[ wiadomość edytowana przez: MaciekB dnia 2004-05-02 00:01:00 ]
  
 
Cytat:
2004-05-01 23:59:32, MaciekB pisze:
jejku, jak to robicie że ją widzicie?!
------------
już odkryłem - wrzucałem linka z kropką na końcu

[ wiadomość edytowana przez: MaciekB dnia 2004-05-02 00:01:00 ]



MaciekB ta kropka na koncu to przez przypadek sie tam pojawila
wstukaj bez i wtedy i TY ja zobaczysz
  
 
bezpośrednie linki - wystarczy klikać na plusiki, żeby zobaczyć szczegóły:

sedan

kombi

HB

prawdę mówiąc mam mieszane uczucia - zupełnie jak w przypadku yarisa po FL

zmiany zewnętrzne są niewielkie (światła, grill, zderzaki) - ale sedan bardzo przypomina passata

jeszcze gorzej jest w środku - nowe tarcze zegarów mi się nie podobają (podobne jak w skodzie) ,
zauważyłem, że czerwone pole zaczyna się wyżej 6500rpm ...

jak widzę zniknęły boczne oznaczenia typu silnika i coś pokazało się z tyłu, nie wiem czy zwróciliście uwagę na to że nie ma elips w znaku firmowym

to wersja japońska - ciekawe czy EU będzie wyglądać tak samo?

ciekawy jestem czy wreszcie będzie podświetlenie przycisków do sterowania lusterek, światło będzie gasło z opóźnieniem pozwalającym na włożenie kluczyka, a układ wentylacji zacznie sobie dawać radę z parowaniem szyb
  
 
Bardzo, bardzo powierzchowny facelifting.To, co sie mi nie podoba, to; aluminiowa listwa wzdłuz deski i listwy progowe.No i grill.Tak , jakby nos spuszczony na kwinte
Ale to tylko moja opinia.
  
 
No tak, tarcze zegarów skiepścili, wreszcie zrobili cos z reflektorami i nie lubię takich drewnianych wstawek.
  
 
Przede wszystkim należy pamiętać, że japońska wersja Corolli miała inne światła - we wszystkich wersjach takie jak u nas sedan i kombi. Teraz światła upodobnili do europejskiego hatchbacka.

Wnętrze japońskiej wersji przypominało nieco wersję amerykańską, teraz znowu robią krok w stronę europejskiej deski z modelu Sol.

Znaczek jest inny bo to chyba RunX, a nie Corolla - czyli taka Corolla sprzedawana w innych kanałach dystrybucji i w innych krajach.

Zegary też mi sie nie podobają, dodali kolory do świetnych Optitronów.

Niestety kierownica jest beznadziejna - jak w starej Carinie. europejska Corolla ma kierowicę taką jak w Lexusie IS200 (trójramienną), a ta nowa wygląda staro

Trzeba poczekać na oficjalną premierę europejskiej wersji, bo jednak nasz rynek rządzi się innymi prawami niż azjatycki.
T U T A J są zdjęcia z niemieckiego forum (kierownica bez zmian).




[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2004-05-04 13:02:55 ]
  
 
Cytat:
2004-05-04 12:50:05, jackal pisze:
Znaczek jest inny bo to chyba RunX, a nie Corolla - czyli taka Corolla sprzedawana w innych kanałach dystrybucji i w innych krajach.


ale sedan też nie ma logo toyoty ... poza tym to pewnie kwestia nazwy handlowej - runx - HB, fielder - kombi ...

Cytat:
Zegary też mi sie nie podobają, dodali kolory do świetnych Optitronów.


pozostaje pytanie - czy to są wciąż optitrony?
  
 

pozostaje pytanie - czy to są wciąż optitrony?
[/quote]

=== bardzo bym się zdziwił, gdyby było inaczej.Przecież optitrony wyglądaja bardzo efektownie.
  
 
Poczekamy zobaczymy, z małych zdjęć tych nowych zegarów ciężko na 100% powiedzieć co to jest, mimo że najbardziej przypominają Optitrony.
  
 
Powiem szczerze

Wiadomość o facelifting'u doszla do mnie JUZ po zamówieniu Rollki. Zacząłem się bardzo zastanawiać czy " przepisać " rezerwacje na " nowy " model, jednak po obejrzeniu kilku zdjęć
( choc zdaję sobie sprawę, że model europejski może sie troche
różnić ), to jednak AKTUALNY MODEL PODOBA SIE MI BARDZIEJ
Zarówno wewnątrz tak i na zewnątrz. I obym nie zmienił zdania
  
 
Cytat:
2004-05-04 15:28:59, ernet pisze:
Wiadomość o facelifting'u doszla do mnie JUZ po zamówieniu Rollki. Zacząłem się bardzo zastanawiać czy " przepisać " rezerwacje na " nowy " model, jednak po obejrzeniu kilku zdjęć
( choc zdaję sobie sprawę, że model europejski może sie troche
różnić ), to jednak AKTUALNY MODEL PODOBA SIE MI BARDZIEJ



Stracisz nieco kaski przy odsprzedaży, bo zawsze po liftingu jest nowszym modelem. Chyba że po faceliftingu będzie nieco droższy. Ale co tam, nie będziesz chyba sprzedawał auta za rok czy dwa, a skoro bardziej się podoba, to sprawa jest prosta.
  
 
Cytat:
2004-05-04 16:18:08, jackal pisze:
Cytat:
2004-05-04 15:28:59, ernet pisze:
Wiadomość o facelifting'u doszla do mnie JUZ po zamówieniu Rollki. Zacząłem się bardzo zastanawiać czy " przepisać " rezerwacje na " nowy " model, jednak po obejrzeniu kilku zdjęć
( choc zdaję sobie sprawę, że model europejski może sie troche
różnić ), to jednak AKTUALNY MODEL PODOBA SIE MI BARDZIEJ



Stracisz nieco kaski przy odsprzedaży, bo zawsze po liftingu jest nowszym modelem. Chyba że po faceliftingu będzie nieco droższy. Ale co tam, nie będziesz chyba sprzedawał auta za rok czy dwa, a skoro bardziej się podoba, to sprawa jest prosta.




Dokładnie , jak napisałeś . Miło usłyszeć takie samo ( jak moje ) zdanie z niezależnego zródła
  
 
a ja mam odmienne zdanie. mnie bardziej podoba nowa.
jesli tak rzeczywiscie bedzie wygladac to jestem szczesliwy ze wlasnie taki samochod odbiore.
a te zdjecia z niemieckiego forum sa swietne. dzieki jackal
  
 
Cytat:
2004-05-04 19:32:28, ernet pisze:
Dokładnie , jak napisałeś . Miło usłyszeć takie samo ( jak moje ) zdanie z niezależnego zródła



Tylko że ja jestem zależny, a właściwie uzależniony od ... mojej Toyoty

Piotrmie
Nie ma za co
  
 
według mnie wygląda całkiem nieźle. Trochę agresywniej teraz wygląda. Szczególnie podoba mi się wyprofilowanie maski (przed faceliftingiem denerwowało mnie to wyprofilowanie nad znaczkiem Toyoty. a teraz te kształty są bardziej załagodzone).
Jednak najlepiej poczekajmy... już nie mogę się doczekać dni otwartych
  
 
Jak podają Angole, u nich Corolla po faceliftingu pojawi się w sprzedaży od lipca.

Oprócz tego co już wiemy, ujawniają nieco informacji o modelu TS, który zostanie obniżony o 25 mm, otrzyma także nowy tylny spoiler i nowy wzór alufelg. Na Wyspach wyposażenie i ceny nie ulegną zmianie.


  
 
Cytat:
2004-05-05 13:40:02, jackal pisze:
Jak podają Angole, u nich Corolla po faceliftingu pojawi się w sprzedaży od lipca.

Oprócz tego co już wiemy, ujawniają nieco informacji o modelu TS, który zostanie obniżony o 25 mm, otrzyma także nowy tylny spoiler i nowy wzór alufelg. Na Wyspach wyposażenie i ceny nie ulegną zmianie.






Nie bedzie tez wskazników OPTITRON , a po resztę szczegułów zapraszam tu:
Nowa TS
  
 
A tu ceny i wypozażenie NOWEJ Corollla

Nowa Rollka