Nowa Corolla po Faceliftingu!!!!!!!! - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Darus już ze dwa tygodnie temu pisał o wersjach wyposażenia i tam było wyraźnie zaznaczone:
optitrony pozostają, tylko wersja TSport będzie miała analogowe.
  
 
Cytat:
2004-05-15 13:32:08, MaciekB pisze:
Darus już ze dwa tygodnie temu pisał o wersjach wyposażenia i tam było wyraźnie zaznaczone:
optitrony pozostają, tylko wersja TSport będzie miała analogowe.



No jeden co czyta uwaznie hjehehe
  
 
T U T A J jest oficjalne info o nowej Corolli wraz z kil;koma zdjęciami europejskiej wersji hatchback.

  
 
Cytat:
2004-05-20 14:14:22, Jackal pisze:
T U T A J jest oficjalne info o nowej Corolli wraz z kil;koma zdjęciami europejskiej wersji hatchback.





No tak, Optitrony są, radyjko takie same, nie ma listwy ( vide; model japoński ). Właściwie, to nic nowego, czego nie wiedzielibysmy predzej. Ale dobrze, ze jest tego potwierdzeni
  
 
na fotkach w linku który wrzucił Jackal jakoś nie za bardzo podoba mi się ta nowa Corolla, na fotkach japońskiej wersji jakoś lepiej się prezentowała... w środku jest wypas ale nie podobają mi się przednie lampy (podobnie jak w Yarisie po liftingu), tylne natomiast są w stylu Avensisa co bardzo ciekawie wygląda, ale zderzaki są jakieś "biedne" i cały przód auta bardzo skromny.
To moje subiektywne zdanie... na samą myśl o wyposażeniu tego auta i obejrzeniu jego fotek (ale innych) to się zakochałem, ale teraz wiem że to było zauroczenie może na żywo będzie się lepiej prezentowała
  
 
na fotkach w linku który wrzucił Jackal jakoś nie za bardzo podoba mi się ta nowa Corolla, na fotkach japońskiej wersji jakoś lepiej się prezentowała... w środku jest wypas ale nie podobają mi się przednie lampy (podobnie jak w Yarisie po liftingu), tylne natomiast są w stylu Avensisa co bardzo ciekawie wygląda, ale zderzaki są jakieś "biedne" i cały przód auta bardzo skromny.
To moje subiektywne zdanie... na samą myśl o wyposażeniu tego auta i obejrzeniu jego fotek (ale innych) to się zakochałem, ale teraz wiem że to było zauroczenie może na żywo będzie się lepiej prezentowała
  
 
Przyjdzie przywyknąć do wyglądu. Ale spoko, jak znam Japończyków z Toyoty, za góra 2 lata będzie nowa zupełnie inna Corolla
  
 
NIesety nie bardzo mi sie podoba. Wyglada jak typowo dalekowschodnie auto, jakies daowoo czy inna Kia.
  
 
Cytat:
2004-05-21 11:02:03, Rysiu pisze:
Wyglada jak typowo dalekowschodnie auto, jakies daowoo czy inna Kia.




dokładnie to samo juz gdzies napisalem
  
 
Niestety muszę podzielić zdanie większości forumowiczów. Przód wersji sprzed facelifingu był znacznie ładniejszy. Co do optitronów, to nie wydaje mi się, żeby zrezygnowali z tego pomysłu. Teraz Toyota konsekwentnie umieszcza to rozwiązanie w kolejnych modelach (vide Avensis ... moim zdaniem znacznie lepsze optitrony, niż w corolli... )
  
 
Tomek - już wiadomo że optitrony zostają, tylko bardziej kolorowe - taki niebieski pasek wzdłóż skali (mnie się bardziej podobają zwykłe / obecne - genialne i przepiękne w swej prostocie)
Tylko w wersji TSport będą zegary analogowe.
  
 
Wygląd wygladem, kwestia gustu i można się przyzwyczaić.

Najważniejsze zmiany to podniesienie posiomu bezpieczeństwa - boczne poduszki już w modelu podstawowym, kurtyny powietrzne, W KOŃCU !!! kierownica regulowana osiowo i takie tam inne drobiazgi podnoszące komfort i bezpieczeństwo (klima).