Nowa Corolla po Faceliftingu!!!!!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowa Corolla oprocz wymwinionych zmian bedzie miala jeszcze czujnik deszczu i elektrochromatyczne lusterko (...samo sie sciemnia) Dopdatkowo pojawi sie nowa wersja Luna wyposazona jak dotychczasowy Sol natomiast Sol bedzie posiadal dodatkowo VSC (kontrola trakcji) i alufelgi.
Nowa wersja Sol dostepna w Polsce od poczatku czerwca cena ok 71000 natomiast Luna bedzie dostepna w lipcowej dostawie w cenie ok 66000 (ceny dla: lakier metalik i silnik 1.6). Oficjalne embargo na wiadomosci o nowej Toyocie do 20 maja. Trzeba sprzedac zapasy......
  
 
wygląda na to że nowa Corollka będzie nieźle wypasiona... szkoda że jej cena tak wzrośnie (według tego co pisze Dinox o około 9 tyś )
ale może w takim razie stanieją te produkowane dotychczas jest o czym pomyśleć
  
 
Cytat:
2004-04-08 17:58:18, dinox pisze:
Nowa wersja Sol dostepna w Polsce od poczatku czerwca cena ok 71000 natomiast Luna bedzie dostepna w lipcowej dostawie w cenie ok 66000 (ceny dla: lakier metalik i silnik 1.6).



Kurde, oci%^%^pieli jak miał bym tyle kasy to bym Ave kupił
  
 
a nowa Ave też cenowio wyskoczyła w kosmos...
jak poprzednia w full wypasie kosztowała trochę ponad 100.000, to teraz w 140.000 sie nie zamkniesz
a podstawowe modele? - chyba z 10.000 droższe

wszytko fajnie, tylko czemu qrw...de jakoś nasze płace nie się nie zwiększają
  
 
Pięknie pieknie, mało portfel nie pęknie

Wszystko przez Niemców, podnieśli ceny Panzerwagenów i Hopli, to teraz Toykas korzysta i wstawia nowe wyposażenie jednoczesnie podnosząc cenę.

I gdzie te czasy, kiedy przeciętne auto segmentu C kosztowało $10.000 ???
  
 
MAciekB.

No coś Ty. Rośnie raz na 2 miesiące cena o 1000 zł w górę, ale bez przesady. Może patrzyłeś cenę najdroższej Ave jak najwyższy model miał silnik 2,0 , a teraz popatrzyłeś i jest już 2,4
Poza tym, z tego co widziałem, to full wypas 2,4 z automatem kosztuje obecnie 124 000 zł. A może za bardzo zezowałem już na swoje autko, bo patrzyłem 2 tygodnie temu w salonie, jak brałem swoje cudo.
  
 
Dobrze, że jeździmy Toyotami, pojeździmy do jakiś 500k km to może przez ten czas dojdą do rozumu
  
 
Ceny rosną proporcjonalnie do euro i ... do cen konkurencji, niestety.

Władze Toyoty maja bardzo wysokie mniemanie o swoich produktach, podobnie jak wielu klientów, należy się cieszyć, że ceny Toyot nie zbliżyły się jeszcze do BWM czy Mercedesów.
  
 
Hm, ciekawe... wczoraj rozmawiałem z zaprzyjaznionym dealer'em Toyoty i -dosłownie- wyciągnąłem od niego, że:
-- wypozażenie się nie zmieni ( Terra )
-- róznice będą raczej dotyczyć wyglądu zewnętrznego,

... a podstawowa cena Terr'y, to- jesli dobrze pamietam - ok. 58 tys. Hm, w tym układzie przeszła mi przez głowę myśl o Astran III
Pozdro
  
 
Cytat:
2004-04-14 11:28:31, ernet pisze:

... a podstawowa cena Terr'y, to- jesli dobrze pamietam - ok. 58 tys. Hm, w tym układzie przeszła mi przez głowę myśl o Astran III



Jeżli cena Corolli i Astry III/Golfa V/Focusa II/Peugeota 307/Megane II/etc będą zbliżone z podobnym wyposażeniem to mimo wszystko wybrałbym Toyotę. Najprostrzy powód pod słońcem - 3 lata gwarancji i legendarna bezawaryjność.
  
 
hey, Jackal
Wiem , ze do HB oferują dwa wykończenia obic siedzen: kolor szary i szary z niebieskim.Czy moznawybrac wersje ? Ja na umowie kupna -sprzedarzy nic o tym nie mam.... ( bo i nie pytałem o to ;-(

OT: Tak ze zdjęć wypada mi , ze uzywasz cyfrówki. Tak ?

Pozdro
  
 

Kolego "ernet" - pozdrawiam Ciebie i cały Toruń ponieważ jestem blisko z tym miastem ( moja kobieta tam mieszka )....

a co do tapicerki mnie się pytali mam kolor grafitowy i wybrałem szarą

A co do cyfrówki, t ow pierwszej chwili myślałem, ze piszesz o ikonce Jackala a zdjęcia samochodów robimy cyfrówkami

Pozdrawiam ...
  
 

Kolego "ernet" - pozdrawiam Ciebie i cały Toruń ponieważ jestem blisko z tym miastem ( moja kobieta tam mieszka )....

==== dzięki za pozdro. Jak milo, milo, ze masz kobietę w Toruniu

a co do tapicerki mnie się pytali mam kolor grafitowy i wybrałem szarą

=== mam nadzieję, ze trafi sie mi z ta z niebieskimi wstawkami

A co do cyfrówki, t ow pierwszej chwili myślałem, ze piszesz o ikonce Jackala
==== nie, miałem na mysli zdjęcia jego wózka

a zdjęcia samochodów robimy cyfrówkami

=== teraz jasne.Moje kolejne hobby , to aparaty cyfrowe i zdjecia, stąd to pytanie. Trzaskam zdjęcia cyfrakami od ponad 5 lat.

Pozdrawiam ... ja także

[/quote]
  
 
ERNET
Jak wybierałem kolor to mi powiedzieli jaka do niego jest tapicerka i czy mi pasuje. Pasowałą więc niczego nie zmieniałem.

Cyfrówką, no bo czym

Pięć lat powiadasz, kupa czasu, pewnie zmieniałeś już aparaty, ja niedawno zmieniłem na kolejną
  
 
Cytat:
2004-04-16 12:45:31, jackal pisze:
ERNET
Jak wybierałem kolor to mi powiedzieli jaka do niego jest tapicerka i czy mi pasuje. Pasowałą więc niczego nie zmieniałem.

=== hm, musze zapytac ( bedziesz wieczorem na GG - chetnie bym pogadal .Mój numer jest w moim profilu )

Cyfrówką, no bo czym

Pięć lat powiadasz, kupa czasu, pewnie zmieniałeś już aparaty, ja niedawno zmieniłem na kolejną



=== działo sie, działo

  
 
Cytat:
2004-04-16 12:45:31, jackal pisze:

Cyfrówką, no bo czym




Jak to czym

Najporządniejszą na świecie lustrzanka i potem skanik

a nie jakas cyffrófffka
  
 
Cytat:
2004-04-16 14:04:52, pankuba pisze:
Jak to czym

Najporządniejszą na świecie lustrzanka i potem skanik

a nie jakas cyffrófffka



Skanik ??? Chyba stanik Skan psuje jakość i tego się nie robi, chyba że w fotolabie porządny skan z filmu, ale i tak nie osiągniesz większej rozdzielczości niż2Mpix (1600 x 1200).

Poza tym CO TO MA wspólnego z liftingiem Corolli ???
  
 
Cytat:
2004-04-16 14:22:36, jackal pisze:

Poza tym CO TO MA wspólnego z liftingiem Corolli ???



Jak to co Czymś jej muszą zrobić zdjęcia

Cytat:
Skanik ??? Chyba stanik Skan psuje jakość i tego się nie robi, chyba że w fotolabie porządny skan z filmu, ale i tak nie osiągniesz większej rozdzielczości niż2Mpix (1600 x 1200).



Z całym szacunkiem ale dla naszego profilu wystarczy.

A moim skromnym zdaniem takie zdjęcie zrobione przyzwoitą lustrzanką odpowiada zdjęciu zrobionemu cyffróffką kosztującą 5x tyle niestety (nie rozdzielczośc jest najważniejsza, wg mnie światło jest ważniejsze)

ale dobra starczy OT, bo nas pogonią
  
 
Cytat:
2004-04-16 15:06:59, pankuba pisze:
A moim skromnym zdaniem takie zdjęcie zrobione przyzwoitą lustrzanką odpowiada zdjęciu zrobionemu cyffróffką kosztującą 5x tyle niestety (nie rozdzielczośc jest najważniejsza, wg mnie światło jest ważniejsze)



OT
Kup lustrzankę cyfrową, rób fotki w formacie RAW (bez obróbki, kompresji, etc), to nie zobaczysz różnicy. Cenowo faktycznie drogo, ale dobre body lustrzanki też mało nie kosztuje. Poza tym do lustrzanki musisz doliczyć koszt filmów, ich wywoałania, zrobienia odbitek, etc. Karta pamięci jest wygodniejsza i wielokrotnego użytku.

W cyfrówce od razu widzisz efekt końcowy zdjęcia, jeśli się nie udało, to kasujesz i poprawiasz. Lustrzanka to fotografowanie w ciemno, a czasami nie będziesz miał możliwości pojechać ponownie na drugi koniec świata żeby poprawić nieudane ujęcie, prawda???

Wyobraź sobie że jedziesz 400 km do rodziny żeby im pokazać zdjecia. Z cyfrówki pokażesz na telewizorze a z lustrzanki targasz gruby album (mówię o przeciętenj sesji zdjęciowej z 2 tygodniowego wyjazdu, czyli 400-1000 fotek).

Dyskusja czysto akademicka, ale co tam. Miałem już lustrzanki i małpki, potem prostą cyfrówkę, teraz mam cyfrową lustrzankę i na pewno nie powrócę do filmów.

A na facelifting Toyoty Corolli trzeba jeszcze poczekać.
  
 
Powracajac do faceliftingu...

Zdjecia nowej Corolli przedstawie ok 20 Maja... wczesniej sa one niedostepne


We wrześniu pojawi się nowy silnik 1.4 D-4D.