Gracik pytanie do Ciebie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ale moze to zainsteresuje tez innych...gracik co mozesz powiedziec o tym kamerkach na odynca rog niepodleglosci a potem na wierzbnie??bo ja dzisiaj przejechalem na czerwoonym a potem zobaczylem te ustrojstwo....
  
 
ale to są kamery co monitorują tylko porządek, czy robią też fotki kierowcą co naginają przepisy ? bo jak robią fotki to mam kłopot i przy Odyńca bede musiał wolniej jeździć
  
 
kurde no wlasnie nie wiem tego Oddi...bo jak robia tez foty to Przeje###### mam wlasnie taka nadzieje ze one sluza tylko do pilnowania porzadku i do sluczek (wyjasniania itp.) bo jak nie to lipaaaaa
  
 
To zalezy jak wygladają te kamery. Jeżeli to zwykłe kamery jak np pod hipermarketami (taka okrągła bombka przezroczysta pod spodem) to raczej luz i to kamery sytemu Command & Control tak jak i u mnie. A jeżeli macie takie cudaczne kwadratowe pudełka (jest też wersja pudełko plus jakiś pałąk nad tym - przynajmniej u mnie) no to może byc lipa bo ne są ustawiona na światła lib/i prędkość i światła.

Hehe mogę was pocieszyć, nie wiem jak u was, ale u mnie jakiś czas temu policja nie miała kasy na "klisze" czy cokolwiek tam jest i sobie po prostu to stało aczkolwiek ostatnio coś obrodziło w Szczecinie kamerkami
  
 
okragle sa chybaaaaa
  
 
jak okrągłe to fotek nie pstrykają
  
 
osobiscie dwa razy przelecialem na czerwonym w towarzystwie kwadratowych pudelek...troche czasu juz od tego zajscia minelo i jeszcze fotki do domu nie dotarly ...to lipa straszna jest...chyba nie dzialaja, to taki rodzaj stracha na wroble
  
 
fotoradarki to chyba tylko na prędkość działają a nie na kolor światła
  
 
No własnie nie Speed. Zależy gdzie masz ustawione to badziewie. U mnie w zależności od skrzyżowania są ustawione albo na prekość albo na światła albo na oba

Widzialem jakis czas temu wieczorem jak pani chiala ladnie przeleciec na czerwonym ale zaczela hamowac i wpadla jak sie juz zapalilo za linie to tylko błysk flesza byl I zamiast juz stac w miejscu to zaczela cofac i fotokomorka znowu ja złapała
  
 
Mnie se wydaje ze te kamerki przy Odynca to monitoring a nie fotoradar...
  
 
fotoradar napeno nie ale one sa dziwnie ustawione przes swiatlem...zbieg okolicznosci?
  
 
Jak są ustawione przed siwatłem to siłą rzeczy nie mogą reagować na czerwone
  
 
Spoko chłopaki. Te kamerki to miejski monitoring. Więc ruch drogowy nic do nich nie ma. Kożysta z nich prewencja. Mają zapobiegać przestepczości. itp.