Witam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Niewiem od czego zacząć poniewaz jestem tutaj pierwszy raz i jako że jestem nowy jeszcze dokładnie nie wiem jak działa to forum, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość jeśli w przyszłości popełnię jakiś błąd!
Co mnie tu sprowadza? od niedawna - 3 dni jestem posiadaczem lady nivy - TAAAAAAAAAKIII wozek!!! tak wiec chyba wszystko jasne - Witam wszystkich!
  
 
Witam

Z Twojego postu wynika że jesteś zadowolony z kupna samochodziku tak trzymaj ... nie przejmuj się zgryźliwymi docinkami jeśli chodzi o dzielność nivy w terenie .... naprawde sporo samochodzik ten może powalczyć
Co do forum nic się nie martw ... jakoś to będzie

Miłej lektury i zapraszam do częstych odwiedzin forum.

Może napisz co za cudo nabyłeś , jakie ma zmiany lub czy plaujesz jakieś ...

  
 
Cytat:
2004-08-09 19:51:16, kacper97 pisze:
Witam

Z Twojego postu wynika że jesteś zadowolony z kupna samochodziku tak trzymaj ... nie przejmuj się zgryźliwymi docinkami jeśli chodzi o dzielność nivy w terenie .... naprawde sporo samochodzik ten może powalczyć
Co do forum nic się nie martw ... jakoś to będzie

Miłej lektury i zapraszam do częstych odwiedzin forum.

Może napisz co za cudo nabyłeś , jakie ma zmiany lub czy plaujesz jakieś ...





Te Kacper ty w ogóle jeszcze pamiętasz co to teren
  
 
Czy pamiętam ?? pamiętam ... a jak zapomne to sobie zdjęcia oglądam ...
Już kiedyś pisałem ... musze mieć samochód na codzień więc upalanie nie wchodzi w grę ... zresztą jak by wszyscy jeździli tak dużo jak Ty pewnie juz by nie było gdzie jeździć

druga sprawa ... jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi ... smutne ale prawdziwe

  
 
Cytat:
2004-08-09 05:22:10, yarox pisze:
Witam wszystkich!
Niewiem od czego zacząć poniewaz jestem tutaj pierwszy raz i jako że jestem nowy jeszcze dokładnie nie wiem jak działa to forum, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość jeśli w przyszłości popełnię jakiś błąd!
Co mnie tu sprowadza? od niedawna - 3 dni jestem posiadaczem lady nivy - TAAAAAAAAAKIII wozek!!! tak wiec chyba wszystko jasne - Witam wszystkich!


Hello
Już rozpocząłeś dłubanine przy swym autku i nie wychodzisz z hangaru
czy raczej jakieś drzewo lub mur zatrzymało Ciebie w Twym nowym bolidzie
  
 
Cytat:
2004-08-09 05:22:10, yarox pisze:
Witam wszystkich! Niewiem od czego zacząć poniewaz jestem tutaj pierwszy raz i jako że jestem nowy jeszcze dokładnie nie wiem jak działa to forum, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość jeśli w przyszłości popełnię jakiś błąd! Co mnie tu sprowadza? od niedawna - 3 dni jestem posiadaczem lady nivy - TAAAAAAAAAKIII wozek!!! tak wiec chyba wszystko jasne - Witam wszystkich!



moje gratulacje!

jestem miłosnikiem rosyjskich samochodow i nastepny moj zakup to bedzie niva! albo nie nazywam sie zenuak!
ps mam już dwie łady 2107 i wołgę 24 brakuje nivy!
pozdrawiam