Być albo nie być w FSO AK - moja wawka prawie ukończona

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam w zasadzie dopiero od niedawna wchodzę na Wasze forum. Nie jestem jeszcze nawet sympatykiem (oficjalnym) mam pytanko czy warto być członkiem FSO AK a może lepiej sympatykiem. Co to daje i jak jest na Waszych imprezach. Nie chodzi mi cytowanie regulaminu ale o konkretne odpowiedzi Ja jestem dość mocno związany z FSO i Motoryzacją, ale mam pewne obawy przed wszelkimi organizacjami.

P.S. jak wam się podoba moja wawka? zdjęcia w profilu
przed i po oraz inne które czekają
  
 
Wawka super
Moze tego pickapa zrobisz, to byłby rarytas

A co do uczestnictwa w klubie to jedno tobie powiem.
Przyjedź na spot lub zlot nawet jeszcze do sulejowa, a zobaczysz dlaczego warto być w klubie
  
 
No wlasnie, przybadz na spot jakowys, albo na zlot, to zobaczysz jak jest , gadac mozna wiele, ale to napewno nie odda calej atmosfery.
A Twoja Warszawa jest super!!!
  
 
Warszawa jest po prostu pięęękna. Niezły składzik masz w tej szklarni Jak je wszytkie zrobisz, to będą o Tobie programy w TV A tak BTW, to TVN Turbo szuka najstarszej zarejestrowanej warszawy żeby zrobić o niej program. Może się zgłosisz? Z takim cackiem program murowany.
  
 
stary masz piekna Wawke.I widze,ze twoj sklad jest bardziej liczny niz sklad Jania.

Ty to jestem milosnikiem FSO pełną gebą
  
 
Piękny skladzik tam masz wawke zresztą też masz piękną ale nie wiem czy wszyscy zauważyli że na trzecim zdjęciu jest df klasyk czy to też twój ???
  
 
Szklarnia jako garaż to ekstra pomysł. A w ogóle to podjedź na zlot i zorientuj się czy Ci odpowiadają nasz klimat i nasze towarzystwo, możesz też obejrzeć relację z ubiegłorocznego zlotu w Sulejowie i innych.
  
 
DF to 73' mojego kolegi, którego wrobiłem w go a potem w drugiego (91r, 12 tys. przebiegu) miałem też 125p z 68 w pełnym oryginale ale nie mogłem mieć wszystkiego. wiec zajął się nim inny mój kumpel
  
 
Cytat:
2004-04-12 21:29:03, Robi200 pisze:
(...) warto być członkiem FSO AK a może lepiej sympatykiem. Co to daje i jak jest na Waszych imprezach.


Na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć , przeglądnij dział ZLOTY i zobacz jak wyglądają nasze imprezy a w szczególności ostani Zlot Ogólnopolski kiedy to piękna Warszawa prowadziła kolumnę aut przez Warszawę FOTO >>>

Masz piękny park maszynowy, tylko pozazdrościć możliwości ocal od zapomnienia jak najwięcej naszych pięknych aut jeżeli masz tylko takie możliwości
  
 
Robi200 - masz naprawdę niepowtarzalną Warszawę, wygląda świetnie - kawał naprawdę dobrej roboty Tylko pogratulować
P.S. Dzisiaj rano (mniejj więcej 7.40) widziałem na Grochowskiej Warszawę pomalowaną na jasnoniebiesko z napisem MO na drzwiach i kogutem na dachu. Stała parędziesiąt metrów przed BP, tak kawałek od ulicy przy jakichś budkach (nie pamiętam co to było). Jakiś twój znajomy?
  
 
Cytat:
2004-04-13 08:57:57, michal_k pisze:
Robi200 - masz naprawdę niepowtarzalną Warszawę, wygląda świetnie - kawał naprawdę dobrej roboty Tylko pogratulować
P.S. Dzisiaj rano (mniejj więcej 7.40) widziałem na Grochowskiej Warszawę pomalowaną na jasnoniebiesko z napisem MO na drzwiach i kogutem na dachu. Stała parędziesiąt metrów przed BP, tak kawałek od ulicy przy jakichś budkach (nie pamiętam co to było). Jakiś twój znajomy?


Ta warszawka już od dawna jeździ po mieście
Te malowania sprawiaja że prawie w każdym, troche historycznym, filmie wystepuje
  
 
Możliwe, bo wygląda naprawdę ciekawie - ja jej wcześniej po prostu nie widziałem
  
 
ta co jeździ po mieście to nie moja, ja dopiero 4razy nią jeździłem po mieście, Dopiero jesienią ją zarejestrowałem
  
 
"WIELI BRAT JEST POD WRAŻENIEM" - zrobiłeś coś z niczego, startuj do tvn turbo bo jak nie zrobisz tego to FSOAUTOKLUB oficjalne pismo wystosuje
  
 
Piękne autko
Nic tylko wstępuj w nasze szeregi a później do TVN
  
 
Nie wiem czy się wyrobię na najbliższy zlot. A tak wogóle to gdzie jest Sulejów, i kiedy właściwie? Nie będąc członkiem nie mam dostępu do niektórych stron.
  
 
Sulejów koło Łodzi 24-25 kwiecień
  
 
Droga prosta i jasna - z Warszawy na gierkówkę, potem na Piotrków trybunalski, 20 km i piękny las ,woda...

Chyba nie zdradzę tajemnicy, jak podam LINK

Z takimi referencjami to ja bym się pchał do zarządu , he he.
Proszę , dajcie jakieś zdjęcia tego fiata, cudo (oczywiście warszawy tez)
  
 
Nio w koncu cus ze starszego datownika FSO.... Bryka bajera...A co do twojego składziku toż to czysta i krystaliczna postac manii FSO
  
 
Piekna Warszawa Przepiekna Taka bym chciala jechac hmmmm wsteopuj do klubu nie zastanawiaj sie, Fajni ludzie fajne samochody fajne zloty czego wiecej chciec. A co do samochodu to pewnie za jakis rok bede sie do ciebie usmiechala,,,, Co by moze wypozyczyc....heh...