Się chwalę - fotki - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A to ciekawe, bo tak jak napisał Tomek, obrysówki są instalowane w Volviakach i nie ma z tego powodu problemu.
Hmm, gdzies byl przepis o obrysowkach, niestety nie pamietam gdzie
  
 
ja samarą jeździłem z obrysówkami i nigdy nikt się do mnie nie przyczepił...
a przepisy mówią jedynie o obowiązku posiadani obrysówek przez auta o szerokości powyżej 180cm. ani słowa o zakazie w mniejszych...
  
 
Czyli tylko chodzi o interpretacje przepisu przez danego przedstawiciela wladzy.
Typowa luka w prawie
 
 
Cytat:
hehehe, to zakładaj tam filię lkp



Góralu, troche obciach byc "przedstawicielem" filii, samemu nie majac ŁADnEgo auta na miejscu.

Tak jak juz w jakims watq pisalem, widzialem tu 2105 (na miescie - tylko raz) i wielokrotnie krazaca Nivke (juz nawet wiem gdzie ona "mieszka").

Problem sprowadzenia tutaj Łady polega na:
- TYLKO jednym miejscu parkingowym przydzielonym do mieszkania, ktore wynajmuje (nie zamierzam 3mac auta na ulicy);
- nie potrzebuje tutaj 2 aut (koszty utrzymania);
- zona ma drobne "OBIEKCJE" co do pozbycia sie "rodzinnego" auta i zastapienia go na stale ŁADnYm autem (jedyna sluszna marka )

  
 
Mogę się pochwalić zajęciem pierwszego miejsca w Zawodach Sportowo - Pożarniczych "Rejowiec 2007" Nasza drużyna uzyskała najlepszą sumę czasów z ćwiczenia bojowego i sztafety pożarniczej...
Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki... o ile udostępni mi je Sparki
  
 
Cytat:
2007-06-03 22:39:23, arii82 pisze:
. Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki... o ile udostępni mi je Sparki



I miejsce?

  
 
radzieckiego sołdata dostales???
  
 
Ta figurka ma przedstawiać Strażaka niosącego dziecko...

Chłopaki bardziej się cieszyli z załączników do nagród
  
 





Uwielbiam być pasażerem w Ładzie!
  
 


Brawo !

Monika wyjątkowo korzystnie wygląda w Ładzie jako kierowca...kurtka Leszek żeby się nie okazało że będziesz mniej jeździł od żony Chociaż z drugiej strony to po imprezach jak znalazł

pozdr
  
 
Cytat:
2007-05-18 06:54:04, Góral pisze:
pomijając takie auta jak np. volvo s80, s40 które mają obrysówki fabrycznie, pokaż przepis że nie wolno.


Czytałem w AutoŚwiecie, że Volvo miało duże problemy z homologacją na polski rynek właśnie przez te żółte światła boczne. Przepisy są niejasne i faktycznie można je interpretowac w 2 strony dopóki nie będzie jakiejś jasnej wykładni lub wyroku SN (ale czy komuś będzie się chciało walczyć przed sądem... za jakąś żaróweczkę, którą można w 2 min. zdemontować... ).
  
 
Faktycznie ta Lada jakoś pasuje Monice.....pełen lans

DEx
  
 
Znalazlem ostatnio zdjecie sprzed lat.

18 lat temu


Teraz


  
 
darmowy hosting obrazków

Mój pierwszy pojazd....

DEx
  
 
Moja nowa kierownica
  
 
Cytat:
2008-03-31 22:38:50, wezu69 pisze:
Znalazlem ostatnio zdjecie sprzed lat. 18 lat temu Teraz



Dobre
  
 
Życzę za 18 lat trzeciego zdjęcia do kolekcji.
  
 
Dzieki Dzisiaj mam 23 i dalej jestesmy razem.

  
 
człowiek się starzeje a łada nie
  
 


Taką piękną miejscówkę znalazłem na trasie Łomża - Zambrów.