Warsztaty w Tójmieście

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przedstawiłem już mój problem w wątku warsztatowym - ale bez odzewu - spróbuję więc szczęścia w osobnym wątku.

Poszukuję godnych polecenia punktów serwisowych w Trójmieście.
Namierzyłem dwa serwisy firmowe Toyoty w Trójmieście:
1) Gdynia-Chwarzno jest otwarty do 16:00 - przecież nie będę brał urlopu żeby pojechać do warsztatu !!!
2) Gdańsk-Oliwa - po dodzwonieniu się do nich pan serwisant poprosił mnie o mój numer telefonu z informacją,że oddzwoni za parę minut i ... oczywiście nie oddzwonił.
Z tych dwóch powyższych punktów nie zamierzam korzystać

Czy znacie jakieś inne punkty w Trojmieście?


  
 
Jeśli chodzi o ASO, to w okolicach Trójmasta są tylko te dwa - Carter i Anro Trade. Poszukaj poza siecią toyoty, chyba że masz jeszcze auto na gwarancji.


[ wiadomość edytowana przez: Golden_Flyer dnia 2004-04-15 08:14:54 ]
  
 
Właśnie szukam serwisów poza siecią Toyoty - myślałem, że to wynika z treści mojej wiadomości.
  
 
Hejka.
Polecam warsztat AutoWalter w Sopocie na ul. Smolnej. Właściciel pomógł mi kupić moją Toyotkę i cały czas ją u Niego serwisuje.
Można powołać się na Klub gdyż kilka razy wspominałem o Nas (ja jeżdzę zagazowaną Carinką).

pozdrawiam
rogru
  
 
No to ja też w takim razie dorzucę warsztat z Sopotu. W grudniu zeszłego roku robiłem w nim remont głowicy w mym wozie z wyników którego jestem bardzo zadowolony. Wiem że ludzie przyjeżdżają tam też na okresowe przeglądy. Warsztat może nie wygląda zbyt okazale, ale (jak na mój gust) podejście do klienta oraz kompetencje mechaników są bdb.

Lamber Tuning - Adam Leśniak, ul. Władysława IV 21, tel. 555 02 55.