Instalacja z wtryskiem gazu do ave 2003??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Sa jakies negatywne skutki instalacji gazowej do prawie nowego silnika 25 000 km? I czy nie szybciej sie zuzyje?


Help me!!!
thx


  
 
strasznie zuzywaja sie zawory i biorac pod uwage koszty czestych przegladow i ich regulacji a nastepnie wymiany, instalalcja na gaz nie jest juz az tak oplacalna pozdrawiam
  
 
No właśnie. Cena instalacji do nowego silnika niestety jest bardzo wysoka - 6-7 tys. zł. Zależy ile jeździsz i czy auto zarabia na siebie.
  
 
Cytat:
2004-04-19 12:51:03, jackal pisze:
No właśnie. Cena instalacji do nowego silnika niestety jest bardzo wysoka - 6-7 tys. zł. Zależy ile jeździsz i czy auto zarabia na siebie.





Ponad 30.000 km rocznie wiec szybko powinno sie zwrocic tym bardziej ze mam noge ciezka i pije mi ok 10 l benzyny srednio. Poza tym nie mam zamiaru za rok sprzedawac. A nie wplynie to na zywotnosc jednostki napedowej ?
  
 
Cytat:
2004-04-19 12:56:25, Bartek_23 pisze:
Poza tym nie mam zamiaru za rok sprzedawac. A nie wplynie to na zywotnosc jednostki napedowej ?



Oczywiście że wpłynie, tylko możesz tego nie zauważyć, bo już auto sprzedasz

Nie oszukujmy się, jaka jest różnica czy silnik wytrzyma 800 Kkm, 400 Kkm, czy tylko 200 Kkm? Jeśli auto masz od nowości, to przecież do tego czasu już je sprzedasz i przysporzysz sporo radości kolegom preferujacym auta uzywane i wypowiadają się na podforum technicznycm