10"ta rocznica TheFiatAndTheFurious - Kraków 21-go

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich klubowiczów,sympatyków oraz miłośników starej włoskiej motoryzacji na spotkanie przy piwku z okazji 10-tej rocznicy powstania Naszego klubu.

Startujemy 21-go o godz 19:00 w klubie Omerta w Krakowie.


Omerta

Serdecznie zapraszamy , szczególnie 'dinozaury' klubu

Dodatkowe inf. u mnie nr. tel.: 503-814-335 lub tu w wątku.
  
 
kto stawia ?
  
 
każdy kolejkę
  
 
Panowie ( i panie?) prosze się nie bać , zapowiada się spory zlot klubowiczów oraz sympatyków włoszczyzny.

Myślę że spotkanie integracyjne będzie zacne jak zwykle
  
 
cholera kumpel mnie na sobote namawial na odwiedziny w krakau i buszowanie w jakiejs szopie z miniaczymi fantami
  
 
Ale bym sie nachlał. Moj Boze...
  
 
pojawie sie ;]

Stanisław... to w czym problem hah !
  
 
1500km, 4 ry kraje po drodze i jedno Morze no szkoda, Mar obiecal libacje w Sosnowcu w pozniejszym terminie, nie odpuszcze.
  
 
zobaczymy może też dotrę fajnie spotkać starą gwardie FnF.
p.s Oczywiście nowych(dla mnie) też
  
 
Cytat:
2012-01-20 07:33:22, PitusK pisze:
zobaczymy może też dotrę ...


I ja, i ja!
  
 
też będę
  
 
No to i my już wybywamy
  
 
Było ZAJEBIŚCIE , oby więcej takich spotkań
  
 
co by nie gadac, kawal zycia z FnF, najlepsze lata wspólnie... wielkie dzięki za organizację spotkania, gadzety. zgrana ekipa, wszyscy furious, przypominają się dobre czasy trzeba więc do nich powrócić tylko z wieksza ilościa alkoholu
peace!
  
 
Dziękuję za pozdrowienia . Niestety nie byłem w stanie dotrzeć na wczorajsze spotkanie, może następnym razem...
  
 
Było naprawdę super . Dzięki ! Miło było zobaczyć stare mordy
  
 
Miło było wkońcu poznać więcej Furiatów !

Traktuje to spotkanie jako udaną rozgrzewkę i mam nadzieję, że uda nam się spotkać w sezonie. Tym razem z autami, odrobinę dłużej i w jeszcze większym gronie .
  
 
Cytat:
2012-01-22 14:12:27, Milten pisze:
Miło było wkońcu poznać więcej Furiatów ! Traktuje to spotkanie jako udaną rozgrzewkę i mam nadzieję, że uda nam się spotkać w sezonie. Tym razem z autami, odrobinę dłużej i w jeszcze większym gronie .


szkoda ze nas nie bylo , nie mniej jednak rowniez mam nadzieje ze dojdzie do nastepnego spotkania w ktorym tym razem wezmiemy udzial
  
 
swietnie bylo zobaczyc was Ludziska!! do nastepnego !! ;]
  
 
My juz wyladowalismy. Konkret klimat, dobra atmosfera. Mi sie podobalo. Pozdro dla zajawkowiczów Wszystko idzie w dobrą strone .