Kable Wn

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panocki jako że moje kabelki motorcrafta kończą się postanowiłem je zmienić... no więc pojechałem do firmy która handluje częściami forda.. facet zaproponował mi Splitfire ale cena mnie zabiła... no więc jedziemy dalej potem jakieś No name w sumie najtaniej i motorcrofty..., ale mówi że była seria czerwonych motorcraftów które były usportowione jakieś grubsze i takich mam szukać
  
 
no ja mam Splitfire i nie narzekam... tylko ta cena była cięzka do przełknięcia... Jeżeli chodzi o czerwone kable...hmm mowisz ze sportowe?? Orginalnie z fabryki były czerone ale w sklepie orginaly sa tylko czarne...czerwonych nie widziałem... wielu kolegów jeździ na Janmorach i sobie chwalą..
  
 
A możesz powiedzieć ile dałeś za Splifire?? i jakei masz świece;D nie pytam się o przyrost mocy bo to śmieszne
  
 
nie pamiętam Baks ile dałem bo byo to dośc dawno... ale coś około 300PLN... świece to Motorcrafty...chyba najlepiej auto się na nich sprawuje...a jeśli chodzi o przyrosty mocy... to bedzie z 23,5KM
  
 
hehe bym się nawet na nei skusil ale jeśli nie ma różnicy to po co przepłącać
  
 
nie no pewnie...jeśli nie widać różnicy to może być Dosia...
  
 
Nie no ale coś odczułeś czy cuś bo mnie to zawsze ciekawiło No i ile już na nich jeżdzisz?? i jak myślisz jaka jest ich trwałość
  
 
słuchaj na pewno coś odczułem bo poprzednie były już trupy..autko zaczeło kulturalniej pracować ale jakbym zalozył motorcrafty to pewnie tez by tak bylo bo jak juz napisalem poprzednie byly do niczego... jezdze na nich prawie rok..co do żywotności to wypowiem się jak już padną..
  
 
Ja proponuje jeszce Janmor - ja mam takie i sa spoko i cena dobra jakies 80zł
  
 
ale ja potrzebuje teraz kolorowych najlepeij czerwonych
  
 
Baks czerwone były kiedyś i z zwykłych EFI ale to lata 1994-96 wyczytałem z kataloga, ale i tak zrobiłem inaczej, bo kupiłem Splity ( niw powiem ze tanio) + świece zwykłe bo do 16V Zetaca nie ma Platyny.

I dodam a raczej zaczytuję pewną reklamę " To wydatek który się opłaca"
Kabelki tytanowo karbonowe...
Ten temat był kiedys maglowany

Baks SplitFire
  
 
Cytat:
2004-04-18 17:44:21, Bakster pisze:
ale ja potrzebuje teraz kolorowych najlepeij czerwonych


to sprajem je czerwonym oczywiscie i bedzie git...
  
 
Ktoś się orientuje ile kosztują zwykłe motorcrafty nowe?? bo nie wiem ile kosztowały a musze sobie coś policzyć
  
 
Baks ja mam teraz JANMOR'y i porownujac do starych Motocraftow to chvba z 10 KM mam wiecej - serio
Aha ,dalem za nie chyba 87 zl


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2004-04-18 22:10:52 ]
  
 
No i zaraz dyskusja się zacznie Popierasz Polski eksportowy wyrób, czy zgniłych kapitalistów
  
 
Zrobie im pomiar na hamowni to Ci powiem aa jaki mają kolor
  
 
Cytat:
2004-04-18 22:29:47, Bakster pisze:
Zrobie im pomiar na hamowni to Ci powiem aa jaki mają kolor



Bllllleeeeeeee - czarny
  
 
muszą mieć kolor.. ja teraz robie styling żadnych zmian w silniku
  
 
A ja qrteczka mam Janmory NIEBIESKIE
  
 
Wilk aa czym się różnia te niebieskie od czarnych seby?? i gdzie kupie te Janmory??