Badania techniczne w Gdańsku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie
Jutro muszę zrobić badanie po roku jeżdzenia moim wspaniałym Poldolotem. Dzwoniłem na stację DEKRA powiedzieli mi że z gazem koszt przeglądu to 157 zł. Czy jest to cena obowiązująca wszędzie czy znacie tańsze miejsca ? no i oczywiście gdzie się najmniej czepiają w Gdańsku ? W sumie mam raczej sprawny samochód ale ...
  
 
Ceny wszędzie będą te same
  
 
uuuu niestesty do gdanska mam pol polski do zwiedzenia. A u mnie z paliwem bez gazu bierze po 100 jak u was.
  
 
Boje sie trochę faktu że mam obce rejestracje więc nie chciałbym żeby się czepiali
  
 
Cytat:
2004-05-26 17:23:22, jarbar pisze:
Boje sie trochę faktu że mam obce rejestracje więc nie chciałbym żeby się czepiali




Z powodu tablic na pewno się nie będą czepiać
Jabyśmy się znali,mógłbym Tobie polecic pewną stację diagnostyczną.Niestety nie zaszczyciłeś nas nigdy swoją obecnością a ja nie mogę wysłać kogoś kogo nie znam.
  
 
no niestety poki sie nie obronie to w niedziele kiedy robicie zloty mam zawsze szkole
  
 
Byłem na stacji DEKRA (obok NESTE przed Carefurrem). Badanie przeszedl pozytywnie - co prawda mam zalecenie regulacji gaznika bo normy spalin na benzynie mam duzo duzo przekroczone. tak wiec znowu rok spokoju - gaznik i tak musze regulowac bo za duzo mi pali. Generlanie polecam Wam ta stacje. Mila obsluga ! Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-05-28 11:45:28, jarbar pisze:
Byłem na stacji DEKRA (obok NESTE przed Carefurrem). Badanie przeszedl pozytywnie - co prawda mam zalecenie regulacji gaznika bo normy spalin na benzynie mam duzo duzo przekroczone. tak wiec znowu rok spokoju - gaznik i tak musze regulowac bo za duzo mi pali. Generlanie polecam Wam ta stacje. Mila obsluga ! Pozdrawiam



Witam
Też tam jeżdzę i bardzo sobie chwalę. Miła obsługa i bez kolejek. I co ważne nie zadają pytań gdzie podział się katalizator (a okazuje się, że bez niego spaliny też były w porządku).
Pozdrawiam i polecam