ZLOT W TORUNIU - 21/23.05.2004 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miejsce i warunki spotkania uzgadniane są wciąż, padł jednak pomysł następujący:

A może w czasie trwania spotu sesję RPG zorganizować jakowąś? Średniowieczny klimat wskazan byłby, no i Mistrz Gry poszukiwan usilnie

Jak na razie chętnym D0mel byłby i Kaovietz, bardzo napalon...
Zapewne i Voytass w szeregi wstąpiłby, o ile zajrzawszy
  
 
Osobiscie nie gram, ale gra moja żonka, a mistrza bym znalazl jak by trzeba było w osobie pewnego mojego kolegi, ktoremu sredniowieczne klimaty obce nie są.
  
 
hej, z tymi domkami to poszukajcie dla Venuski, bo sadze ze wiekszosc mazowsza woli namioty...

rpg, nigdy nie gralem ale chetnie popatrze bom zainteresowan
  
 
Cytat:
2004-05-03 23:40:05, Lafaar pisze:
Osobiscie nie gram, ale gra moja żonka, a mistrza bym znalazl jak by trzeba było w osobie pewnego mojego kolegi, ktoremu sredniowieczne klimaty obce nie są.



Ojojoj, a Emilia ze Srebrnego Nowiu w co gra? Warmłotek, Zew Cthulhu, a może Dzikie Pola . No i pytanie czy kolega zainteresowan byłby spotem FSO
  
 
Toście kierowniku Domel pojechali...Ale pewnie RPG jak najbardziej,trzeba kolekcjonowac wrażenia
Czekam na ustalenia co do lokalizacji etc i w przypominam o domku dla Venuski (najwyżej się cosik wybuduje)
  
 
Kao ale jak budowac to chyba juz musisz zaczac, najwyzej sie w samochodzie przespie, albo podwojny spiwor zalatwie.
  
 
Ja Cie V ogrzeje...
  
 
Pisze się na sesje - może Kryształy Czasu?
Od biedy Młotek...

Tęsknie za Cyberpunkiem
  
 
Spajk dzieki za dobre checi, ale mysle ze Olo wystarczy podwarunkiem ze nie bnedziecie za mocno degudtowac napojow wyskokowych.
  
 
Cytat:
2004-05-05 11:31:31, Venus pisze:
Spajk dzieki za dobre checi, ale mysle ze Olo wystarczy podwarunkiem ze nie bnedziecie za mocno degudtowac napojow wyskokowych.



eee, no tego to ja Ci nie moge zagwarantowac ale jak cos to znasz do mnie telefona
  
 
Cytat:
2004-05-05 11:38:33, SPAjK pisze:
Cytat:
2004-05-05 11:31:31, Venus pisze:
Spajk dzieki za dobre checi, ale mysle ze Olo wystarczy podwarunkiem ze nie bnedziecie za mocno degudtowac napojow wyskokowych.



eee, no tego to ja Ci nie moge zagwarantowac ale jak cos to znasz do mnie telefona


do mnie też znasz
  
 
Oj. Będzie mordobicie...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-05-05 12:40:41, OLO pisze:
Oj. Będzie mordobicie...

chyba picie
  
 
Cytat:
2004-05-05 12:40:41, OLO pisze:
Oj. Będzie mordobicie...

Mordopicie
  
 
Niestety ja z Poznania nie przyjadę, chociaż bym bardzo chciał, to jest sam srodek matury, nawet auto musze jeszcze zrobić, niedługo trafia na warsztat. Mam tylko nadzieje ze zlocik który ma byc w Koninie sie odbędzie, ale to już zależne od Oli`ego, i moze wtedy też stawi się liczne grono z Polski.
  
 
To wiadomo juz konkretnie kiedy bedzie ten spot?
  
 
22-23albo21-23 maja fiacior.
  
 
Za poradą kolegi Kaovca mam pytanie czy ktoś z Wawy udający się na spot do naszego pięknego Torunia ma możliwość zakupienia dla mnie szerokiego mostu do poloneza pokryję wszelkie koszty i dołożę do tego dużą flaszkę.Chodzi oczywiście o używany most w Toruniu i okolicach kupienie takiego mostu graniczy z cudem a stary wyje jak cholera.
  
 
a ja ewentualnie bym sie pisal na kolektor GSI
  
 
Cytat:
2004-05-05 22:12:51, ottastorun pisze:
Za poradą kolegi Kaovca mam pytanie czy ktoś z Wawy udający się na spot do naszego pięknego Torunia ma możliwość zakupienia dla mnie szerokiego mostu do poloneza pokryję wszelkie koszty i dołożę do tego dużą flaszkę.Chodzi oczywiście o używany most w Toruniu i okolicach kupienie takiego mostu graniczy z cudem a stary wyje jak cholera.

kupic pewnie da rade, tylko jak my go weźmiemy, to nie bedzie zlot rocznicowy ze każdy jedzie swoim samochodem.
A kolektory gsi t juz inna sprawa.