Majowy spot krakowski - 15.05.2004 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-12 10:30:23, bodziot pisze:
jeśli chcesz wyastawić to wyslij mi na priva dane auta czyli
nr rej
imie nazwisko
adres
telefon kontaktowy

bo dzisiaj chce złożyć papiery




Już za późno A dopiero wróciłem z pracy.
  
 
Cytat:
2004-05-12 23:05:42, pudel pisze:
Cytat:
2004-05-12 10:30:23, bodziot pisze:
jeśli chcesz wyastawić to wyslij mi na priva dane auta czyli
nr rej
imie nazwisko
adres
telefon kontaktowy

bo dzisiaj chce złożyć papiery




Już za późno A dopiero wróciłem z pracy.



bez problemu mozecie jeszcze doslac zgłoszenie
  
 
Cytat:
2004-05-13 11:37:24, Koniu pisze:
Cytat:
2004-05-12 23:05:42, pudel pisze:
Cytat:
2004-05-12 10:30:23, bodziot pisze:
jeśli chcesz wyastawić to wyslij mi na priva dane auta czyli
nr rej
imie nazwisko
adres
telefon kontaktowy

bo dzisiaj chce złożyć papiery




Już za późno A dopiero wróciłem z pracy.



bez problemu mozecie jeszcze doslac zgłoszenie



jesli tak to wyslij mi na priva nr rejestracyjny wozu a ja zobacze co da sie zrobić
  
 
no to do roboty panowie, a ja widze sie z toba Bodziu w piatek o 15.30 na miejscu.
  
 
Cytat:
2004-05-13 17:17:50, k1cyprys pisze:
no to do roboty panowie, a ja widze sie z toba Bodziu w piatek o 15.30 na miejscu.


potwierdzam jutro g 15:30

jest tylko pewien problem non stop pada wiec autko bedzie wyglądało koszmarnie
  
 
Cytat:
2004-05-13 17:17:50, k1cyprys pisze:
no to do roboty panowie, a ja widze sie z toba Bodziu w piatek o 15.30 na miejscu.



15:30 hmm postaram sie być też
  
 
Cytat:
2004-05-14 00:34:29, Mokry pisze:
Cytat:
2004-05-13 17:17:50, k1cyprys pisze:
no to do roboty panowie, a ja widze sie z toba Bodziu w piatek o 15.30 na miejscu.



15:30 hmm postaram sie być też



super ogladniemy stanowisko

informacja dla kol Pudla klamka zapadła i twoja kupeta została zgłoszona wiec jak możesz wpadnij dzisiaj na spotkanie

aha auto można zostawić dzisiaj do 17 albo jutro od 8
ja zostawie dzisiaj aby zając jusz dla nas miejsce wiec zdecyduj sie też kiedy zostawisz swojego
  
 
Czyli jak dobrze rozumiem, mam być pod targami o 15:30?
  
 
i stało sie disiaj o godz 16:15 na terecn targów wjechały moje biedne popobijane acz wypolerowane autko a zanim wygladające jak z pod igły Coupe kol Pudla

jutro czeka mnie ostateczne dopieszcenie autek

wiec kto zyw wsiadać w trasport i meldować sie a 2 pierwsze osoby dostaną od Mokrego bezłatne wejsciówki chyba ze je już zdefrałdował
  
 
Cytat:
2004-05-14 18:09:58, bodziot pisze:
wiec kto zyw wsiadać w trasport i meldować sie a 2 pierwsze osoby dostaną od Mokrego bezłatne wejsciówki chyba ze je już zdefrałdował


wsiadam i jadę

szkoda że tak daleko
  
 
Cytat:
2004-05-14 19:29:54, GDA pisze:
Cytat:
2004-05-14 18:09:58, bodziot pisze:
wiec kto zyw wsiadać w trasport i meldować sie a 2 pierwsze osoby dostaną od Mokrego bezłatne wejsciówki chyba ze je już zdefrałdował


wsiadam i jadę





Masz wolne miejsca?
  
 
Cytat:
2004-05-14 19:29:54, GDA pisze:
Cytat:
2004-05-14 18:09:58, bodziot pisze:
wiec kto zyw wsiadać w trasport i meldować sie a 2 pierwsze osoby dostaną od Mokrego bezłatne wejsciówki chyba ze je już zdefrałdował


wsiadam i jadę

szkoda że tak daleko



bez kontroli prezesa sie nie odbedzie
ma zarezerwować apartament w hotelu bo po ostatniej zrzycie w kasie kubu są jakieś pieniądze do zdefrałdowania

a tak poważnie to naprawde zapraszamy

  
 
Cytat:
jutro czeka mnie ostateczne dopieszcenie autek



No właśnie! Obiecałeś
  
 
Cytat:
2004-05-14 19:29:54, GDA pisze:
2004-05-14 18:09:58, bodziot pisze:
wiec kto zyw wsiadać w trasport i meldować sie a 2 pierwsze osoby dostaną od Mokrego bezłatne wejsciówki chyba ze je już zdefrałdował



Co najwyżej jedną chyba że mnie nie liczysz Bodziu
  
 
Cytat:
2004-05-14 23:55:47, pudel pisze:
Cytat:
jutro czeka mnie ostateczne dopieszcenie autek



No właśnie! Obiecałeś



przecież nie pozwole aby to brudne coś stało obok mojego pieknego auta niemoge go stungować bo to targi tuningowe to go przynajmniej wyfroteruje
  
 
Cytat:
2004-05-15 00:06:49, Mokry pisze:
Cytat:
2004-05-14 19:29:54, GDA pisze:
2004-05-14 18:09:58, bodziot pisze:
wiec kto zyw wsiadać w trasport i meldować sie a 2 pierwsze osoby dostaną od Mokrego bezłatne wejsciówki chyba ze je już zdefrałdował



Co najwyżej jedną chyba że mnie nie liczysz Bodziu



dostałes 3 szt a co z nimi zrobiłeś co inna historia

czyli koledzy spieszczie sie została tylko jedna wejsciówka
  
 
Cytat:
2004-05-15 06:45:55, bodziot pisze:
BBCode Quote End -->

dostałes 3 szt a co z nimi zrobiłeś co inna historia

czyli koledzy spieszczie sie została tylko jedna wejsciówka



Rozdałem klubowiczom którzy sie pojawili na spotkaniu piątkowym i których zignorowałeś
  
 
Targi extra...co prawda nie brakowalo typowych WT ale pomijam to..kilka ciekawych samochodzikow..ladne fiaciki z F&F..no i ten polonez coupe..pierwszy raz na wlasne oczy widzialem to auto robi wrazenie fajnie ze takie okazy sie jeszcze zachowaly na pasie w czyzynach tez bylo ciekawie..syrenka porsche scigala sie z roznymi samochodami..nikt jej nie pokonal bardzo mi sie podobalo..napewno sie wybiore w przyszlym roku o ile bedzie...aaa i wielkie dzieki dla Mokrego..ze znalazl miejsce w bagazniku dla mnie i ze mnie zabral ze soba na targi pozdroowka
  
 
Cytat:
2004-05-15 19:56:32, MUSTANG pisze:
Targi extra...co prawda nie brakowalo typowych WT ale pomijam to..kilka ciekawych samochodzikow..ladne fiaciki z F&F..no i ten polonez coupe..pierwszy raz na wlasne oczy widzialem to auto robi wrazenie fajnie ze takie okazy sie jeszcze zachowaly na pasie w czyzynach tez bylo ciekawie..syrenka porsche scigala sie z roznymi samochodami..nikt jej nie pokonal bardzo mi sie podobalo..napewno sie wybiore w przyszlym roku o ile bedzie...aaa i wielkie dzieki dla Mokrego..ze znalazl miejsce w bagazniku dla mnie i ze mnie zabral ze soba na targi pozdroowka



ciesze sie za ci sie podobały

al nic nie mówisz i niebieskim poldziu czy wogóle go zauważyłeś
czy jak inni zwracałęs na niego uwage jak krecił silnik do blisko 9000 wytwarzając poteżny ryk i robił ładną plame sadzy na scinie
  
 
Cytat:
2004-05-15 20:07:32, bodziot pisze:
Cytat:
2004-05-15 19:56:32, MUSTANG pisze:
Targi extra...co prawda nie brakowalo typowych WT ale pomijam to..kilka ciekawych samochodzikow..ladne fiaciki z F&F..no i ten polonez coupe..pierwszy raz na wlasne oczy widzialem to auto robi wrazenie fajnie ze takie okazy sie jeszcze zachowaly na pasie w czyzynach tez bylo ciekawie..syrenka porsche scigala sie z roznymi samochodami..nikt jej nie pokonal bardzo mi sie podobalo..napewno sie wybiore w przyszlym roku o ile bedzie...aaa i wielkie dzieki dla Mokrego..ze znalazl miejsce w bagazniku dla mnie i ze mnie zabral ze soba na targi pozdroowka



ciesze sie za ci sie podobały

al nic nie mówisz i niebieskim poldziu czy wogóle go zauważyłeś
czy jak inni zwracałęs na niego uwage jak krecił silnik do blisko 9000 wytwarzając poteżny ryk i robił ładną plame sadzy na scinie



Widzialem poldzia..bo bylem razem z Mokrym..niestety przegapilismy moment..w ktorym rozkrecales silnik do 9000 obr..ale za to slad zostal na parawanie chyba czas uszczelniacze zaworowe wymienic..bo niedobrze ze tak kopci..jak auto ladnie wyglada to i ladnie musi chodzic..nie ma to tamto!! pozdroowka