Pytania o RS2000 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ej chłopaki
Cytat:
Zarty zartami, ja wybralem taka opcje i mysle, ze slusznie. Tez sie dorobic nie dorobie niczego, jestem bezrobotny

Cytat:
Bledu nie zrobilem ,gdyz mialem w portfelu 12 tys zl a bedac tuz po maturze


Chłopaki powiedzcie jak wy to robicie nie pracujecie i taaaaaaaakie bryczki macie wspomózcie kolege bo ja Z.... i dalej sie nie moge dorobic lepszej fury.
  
 
Cytat:
2004-04-27 18:48:30, YasieK pisze:
Jak narazie to zauwazylem cos w prawym nadkolu (wewnatrz auta) pod plastikami, co to moze byc?


to jest komputer sterujacy praca silnika
aha zapomnialem najwazniejszego on zawiera w sobie funkcje immobilizera


[ wiadomość edytowana przez: squadak dnia 2004-05-01 12:06:30 ]
  
 
Cytat:
2004-05-01 11:57:43, squadak pisze:
Cytat:
2004-04-27 18:48:30, YasieK pisze:
Jak narazie to zauwazylem cos w prawym nadkolu (wewnatrz auta) pod plastikami, co to moze byc?


to jest komputer sterujacy praca silnika
aha zapomnialem najwazniejszego on zawiera w sobie funkcje immobilizera


[ wiadomość edytowana przez: squadak dnia 2004-05-01 12:06:30 ]



A to sprytne... Czyli tak czy siak jakas czesc tegoz immobilizera powinna byc w standardzie? Gubie sie juz... Jak odbiore autko to sie bede bawil dalej.
  
 
Po fotach widze ,ze z allegro wziales to autko
  
 
Cytat:
2004-05-01 12:32:31, YasieK pisze:
A to sprytne... Czyli tak czy siak jakas czesc tegoz immobilizera powinna byc w standardzie? Gubie sie juz... Jak odbiore autko to sie bede bawil dalej.


nie wiem niestety czy kazdy RS2000 mial immobilizer, ale jezeli tak a Tobie on nie dziala, to musisz miec albo wsadzony inny komputer sterujacy silnikiem, albo w jakis sposob zablokowana funkcje immo w tym
kiedys w serwisie forda kupel ojca pokazywal nam taki komputer wyciagniety z auta odzyskanego po kradziezy, mial zagieta jedna nozke na zlaczu i wlasnie immobilizer mu nie dzialal, z tym ze to byl mk7 1.6 16v
  
 
Cytat:
2004-04-28 20:08:07, YasieK pisze:
Cytat:
2004-04-28 16:59:45, mss pisze:
Cytat:
2004-04-28 09:53:34, YasieK pisze:
Wiem, zostaje gaz ale jego pomijam bo do jazdy nie jest niezbiedny, chciaz bede go montowal (i nie II czy III generacje tylko IV bo nie kupilem auta do przemieszczania sie tylko do sportowej jazdy ).




Myślisz, że na IV generacji , będzie tak chodził jak na benzynce i miał podobne spalanie??
To sie mylisz



Spalanie napewno bedzie mial wieksze. Osiagi beda bardzo zblizone, beda minimalnie gorsze (i tak nie odczuje tego). Za to bede mial jedna przewage nad kazda inna generacja - przy IV generacji silnik nie wariuje, nie wykazuje bledow, nie chodzi zle na benzynie. Mam nadzieje, ze wiesz co nieco na ten temat - IV generacja jest sterowana sygnalem wtryskiwaczy i niczym innym. Komputer podpina bezposrednio pod wtryski benzyny i na podstawie dlugosci wtrysku ustala jaka dawke gazu ma podac. Ot cala filozofia. Nie ma mieszalnikow, zwezek, zabezpieczen przed wybuchem, emulatorow itp. Instalacja jest bezpieczna, nie ma co wybuchnac. Poza tym gaz ma lepsze wlasciwosci od benzyny - wieksza liczbe oktanowa i nie ma wlasciwosci splukujacych olej. Jakie ty masz na ten temat zdanie?

A fotki beda



ja w temacie gazu. rozwazam montaz czegos takiego w swoim RS-e, a widze ze trafilem na kogos kto sie na tym zna. interesuje mnie cena kompletnej instalacji IV generacji, jakiego producenta polecasz, moze masz jakis godny uwagi warsztat montujacy instalacje?
z gory dziekuje za informacje.

a jak tak patrze na Twoje cudo to sie mnie lza w oku kreci - moj pierwszy RS tez byl w takim cudnym kolorze.... prawda Maks ?
  
 
LPG można tak ustawić, ze bedzie lepiej niz na benzynie
  
 
Cytat:
2004-05-01 16:06:53, Seba pisze:
Po fotach widze ,ze z allegro wziales to autko



Pudlo Z tradera
  
 
Cytat:
2004-05-03 12:45:46, omc pisze:

a jak tak patrze na Twoje cudo to sie mnie lza w oku kreci - moj pierwszy RS tez byl w takim cudnym kolorze.... prawda Maks ?



Ależ on dalej jest w tym kolorze A że gdzieniegdzie wiewióra wychodzi...
  
 
Cytat:
2004-05-03 22:38:18, Maks pisze:
Cytat:
2004-05-03 12:45:46, omc pisze:

a jak tak patrze na Twoje cudo to sie mnie lza w oku kreci - moj pierwszy RS tez byl w takim cudnym kolorze.... prawda Maks ?



Ależ on dalej jest w tym kolorze A że gdzieniegdzie wiewióra wychodzi...




chcialem tylko symbolicznie dac do zrozumienia iz nie uwazam sie juz za jego wlasciciela

[ wiadomość edytowana przez: omc dnia 2004-05-03 23:09:02 ]
  
 
Byl na Allegro
Zobacz TU
  
 
Cytat:
2004-05-04 13:01:29, Seba pisze:
Byl na Allegro
Zobacz TU



Dzieki za linka, przynajmniej bede mial wiecej zdjec Jak to ludzie wady ukrywaja... Nie ma zdjecia, na ktorym byloby widac pieknie pomiety i "wsuniety" lekko w drzwi prawy tylny blotnik... Ehh...
  
 
Cytat:
2004-05-03 14:03:07, WilK pisze:
LPG można tak ustawić, ze bedzie lepiej niz na benzynie



A znasz kogos, komu sie to udało ?? Bo ja sie rozbijam po fachowcach i zaden jeszcze sobie rady nie dał z ta instalacja.
  
 
Cytat:
2004-05-04 17:49:46, luki pisze:
Cytat:
2004-05-03 14:03:07, WilK pisze:
LPG można tak ustawić, ze bedzie lepiej niz na benzynie



A znasz kogos, komu sie to udało ?? Bo ja sie rozbijam po fachowcach i zaden jeszcze sobie rady nie dał z ta instalacja.



W moim poprzednim autku, Passat 90r 1,8 na jednoprysku, gaz chodzi conajmniej tak samo jak benzyna. Tyle, ze to byla II generacja. Zapraszam do zakladu gdzie montowalem (nie, zebym mial z tego jakies profity czy cos... )