Dzis od rana byla awaria .... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moja prośba została wysłuchana i oto jest awaria na miarę microshitu co najmniej :


Pole do wpisania nazwy użytkownika i hasła, mimo że jestem zalogowany. Oczywiście po zostawieniu pustych tych pól post poszedł od "Anonymous'a". Teraz moje pytanie - jak mam się zalogować, skoro link "Wyloguj się" jest prawidłowy (logout) . Jakby nie bardzo jest co kliknąć...
Reasumując: w nagłówku jestem zalogowany, ale reszta forum zdaje się kpić z tego...
A może po prostu (przy moim szczęściu to calkiem możliwe) wbiłem sie w niewłaściwie miejsce w niewłaściwym czasie? Może kliknałem odpowiedź akurat podczas ładowania jakichś zmodowanych plików na serwer czy wprowadzania jakichś innych zmian? Niestety tutaj mam ten sam przypadek .
 
 
Super, nawet po wpisaniu nicka i hasła jestem anonimowy. Ale chyba faktycznie "coś" jest "w trakcie" bo widze nowe pole "Przegląd dyskusji", czego wcześniej nie zauważyłem . Moze poprostu to przeoczyłem, ale musiało sie pojawić jakoś nie dawno.
BTW - teraz niegdzie (nawet w nagłówkach) nie widzę linków login/logout, ktoś coś musi kaszanić .
 
 
u mnie jest ok, pozdro dla rejsika
  
 
Eeeee, nie no - fajne to było . Znacie jeszcze jakieś dobre kawały?

BTW - ja nabijam posty? Nie bede pokazywał palcem kto tu najwięcej ponabijał...

ps. Coś to forum niestabilne ostatnio - trza chyba backupa zrobić rychło


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-11-20 00:56:16 ]
  
 
Cytat:
2004-11-20 00:52:23, Race_D pisze:
ps. Coś to forum niestabilne ostatnio - trza chyba backupa zrobić rychło


Race - to co pokazujesz jest zapisane w Twojej pamięci cache, proponuje wyczyścić ciastka, usunąć tymczasowew pliki internetowe i będzie po kłopocie