5 czerwonych Warszaw

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będąc wczoraj w pracy widziałem coś pięknego.
NA stacje na której pracuje podjechało 5 czerwonych pięknie wyremontowanych Warszaw. Jeżeli się nie myle to wszystkie w wersji sedan. Niestety cały efekt psuły napisy reklamowe batona "kitkat" czy jakoś tak. Były to jeżdżące reklamy. Kolesie są ogólnie z Warszawy ale jeżdżą po całym kraju.
Sentymentu do aut raczej nie czują bo jak rozmawiałem z jednym to powiedział że po 9 godzinach jazdy dziennie cytuje "ucieka jak najdalej od auta" inna sprawa że po godzinach pracy nie mogą korzystać z tych autek.
Może ktoś też spotkał tę czerwoną karawane???
  
 
Dobrze, ze jezdza chociaz jako reklamy. Lepiej, niz mialyby zgnic gdzies na zlomie. Ciekawe kto jest wlascicielem tych aut... agnecja reklamowa, ktora przygotowala ta akcje, czy moze firma, ktora robi KitCata...

W wawce widzialem czarne trabanty z logiem heyah
  
 
Spotkalem, ale mniejsza - dwie szt., w kolorze bialym tez pieknie (na pierwszys rzut oka) wyremontowane, tez z reklama (nie pamietam jaka), wygladaly identycznie, w sumie widok bardzo fajny.

Adamus
  
 
Ja widziałem ostatnio przejazd pięciu czy sześciu czerwonych Fiatów Uno w kolumnie. Warszawy to to nie są, ale pochwalić się można
  
 
Cytat:
2004-05-06 14:18:31, -Wilu- pisze:
Ja widziałem ostatnio przejazd pięciu czy sześciu czerwonych Fiatów Uno w kolumnie. Warszawy to to nie są, ale pochwalić się można



No to ja widziałem kolumnę 3 cieżarówek Renault Magnum wiozących same srebrne nissany primery
  
 
Cytat:
2004-05-06 13:42:07, KiLeR pisze:
Dobrze, ze jezdza chociaz jako reklamy. Lepiej, niz mialyby zgnic gdzies na zlomie. Ciekawe kto jest wlascicielem tych aut... agnecja reklamowa, ktora przygotowala ta akcje, czy moze firma, ktora robi KitCata...

W wawce widzialem czarne trabanty z logiem heyah




Warszawa przynajmniej w odróżnieniu od KitKata nie jest produkowana ze składników modyfikowanych genetycznie. Jak ostatnio widziałem w programie o genetycznie papranej żywności na Discovery Channel.
  
 
dajcie spokoj, te kitkaty w polsce sa obrzydliwe, czlowiek takich rzeczy nie trawi bez uszczerbku na zdrowiu.
  
 
Widziłem trzy z tych Warszaw w zeszłym tygodniu pod Politechniką Łódzką. Byli cztery dni i przeprowadzali promocje "kitketa". Nawet jechałem jedna z nich. Jak dobrze pamiętam rocznik 73.
  
 
Cytat:
2004-05-06 15:56:48, PGN pisze:
dajcie spokoj, te kitkaty w polsce sa obrzydliwe, czlowiek takich rzeczy nie trawi bez uszczerbku na zdrowiu.



Wiele rzeczy jest obrzydliwych nie mniej jednak zwróciłem uwage na same auta reklama na nich to tylko przykry dodatek a czy komuś batonik smakuje czy nie to może wieczorem przy odmawianiu paciorka powiedzieć.
  
 
po Zabrzu jezdzi kremowa Wawka Kombi.ciagnie za soba tablice z reklama okien.A na Wawce jest napis" WIEM, ONA TEZ JEST PIEKNA".jezdzi nia starszy koles ,ale jescze go na rozmowe nie chwycilem
  
 
Cytat:
2004-05-06 15:56:48, PGN pisze:
dajcie spokoj, te kitkaty w polsce sa obrzydliwe, czlowiek takich rzeczy nie trawi bez uszczerbku na zdrowiu.

Już Kite Kat jest lepszy

BTW. Jak się okazuje dużo Warszaw pomyka sobie jeszcze po kraju.
  
 
A na każdym zlocie trabanciarzy można obserwować kolumnę czarnych tramków z czerwonymi łapami na drzwiach
  
 
Te Wawki jeżdzą teraz po Poznaniu i kręcą się w okolicach Polibudy, UAM, AR i akademików. Reklamują KITE KATa. Nawet w radio S o tym trąbią
  
 
Te wawki wcale nie są tak pięknie zrobione.

z daleka wyglądaj bardzo ładnie, owszem.
Ale jak się przyjrzeć z bliska to widać że do malowania nie było NIC zdejmowane. Nawet listwy zostały, i są ślady po oklejaniu.

Pozatym jednej z nich pod Polibudą Łódzką puściły chamulce i szalała bez przez preszte dnia

Także na moje oko są obe zrobione niskim kosztem, tak tylko żeby przejeździły ten miesiąc po całej polsce a potem niech się dzieje z nimi co chce.....

Ale trzeba przyznać że uwage zwracają
  
 
po Sopocie jeździ błękitna Warszawa wymalowana cała w stokrotki z logiem Troll. nawet fajnie wygląda. sam nawet kiedyś miałem myśl czy nie zgłosić swojego auta jako jeżdżącej reklamówki - przynajniej zrobiłbym blacharkę gratis, a taki fiacik w stokrotki napewno by się z tłumu wyróżniał
  
 
Cytat:
2004-05-06 20:35:37, daniel pisze:
A na każdym zlocie trabanciarzy można obserwować kolumnę czarnych tramków z czerwonymi łapami na drzwiach



wiadomo... z promocji heyi. Podobno goście na tym dobrą kasę zaroblil. Agencja reklamowa przemalowała im samochód, dostawali za paliwo i 3 tys. zł za miesiąc kręcenia się po mieście.
Te Warszawy na 95% nie należą do agencji reklamowych, za duże koszta utrzymania itd. pozatym za miesiąc nie mieliby co z nimi zrobić. Wszystko robione aby jak najszybciej nie zawsze dokładnie....
  
 
A ja widzialam piekna srebrna Warszawe pick up we Wrocku. Piekna byla a jak sie koles kierowca zdziwil jak stalam na swiatlach i sie nia zachwycalam....

Rejestracja Warszawy D1 MAJOR i o dziwo nie żółta

[ wiadomość edytowana przez: Venus dnia 2004-05-07 10:06:34 ]
  
 
ZOltej rejestracji sie wogole nie oplaca zakladac.
  
 
Cytat:
2004-05-07 00:53:27, Lechu pisze:
po Sopocie jeździ błękitna Warszawa wymalowana cała w stokrotki z logiem Troll. nawet fajnie wygląda. sam nawet kiedyś miałem myśl czy nie zgłosić swojego auta jako jeżdżącej reklamówki - przynajniej zrobiłbym blacharkę gratis, a taki fiacik w stokrotki napewno by się z tłumu wyróżniał


Warszawki są dwie i jeszcze 104-ka
Należa do właścicielsa firmy odzieżowej TROLL i nie sądzę żeby zrobił ci blacharkę w zamian za stokrotki
Fajne mają tablice
G0 TROLL
G0 MROLL
G0 SROLL