Klubowy FTP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapodałem na eFTeP mały filmik z LOB IV.
Kto był niech wspomina, kogo nie było niech zobaczy co stracił.
Jest trochę dłużyzn , dlatego film ma 20minut.

Materiał jest w dwóch formatach, ponieważ w AVI występują problemy z synchronizacją dzwięku. WMV minimalnie gorsza jakość za to, o 35% mniejszy plik i dzwięk jak brzytwa

szukajcie pod:
ftp://ftp.bestiales.pl/filmy/3/LOBIV.avi 87MB
lub
ftp://ftp.bestiales.pl/filmy/3/LOBIV.wmv 55MB

miłego oglądania

pozdro
3

[ wiadomość edytowana przez: 3 dnia 2004-08-16 15:19:04 ]
  
 
Kolego TSzy

Kolega nie wie co kolega zrobil.

Pierwszy komisyjny raz rozga po siuraku...
  
 
Zapomniałem dodać, że film zawiera drastyczne sceny dlatego jest przeznaczony tylko dla widzów dorosłych i można go oglądać wyłącznie po godz. 23:00
  
 
do jutra ftp nie będzie dostępny

  
 
Grrrrrrrrrrrrrr co za jihad..
Nie puszczać tego w sieć.
Nie wiedziałem, że ktoś sfilmował test mojego odcinacza uff.........
3 Ty już lepiej nie filmuj ...wystracz mamy już czym dzieci straszyć.
  
 
Cytat:
test mojego odcinacza



A co w tym strasznego?
  
 
E... no w sumie nic. Tylko tak mi się przypomniło.Zdąrzyłem nagrzać silnik. Nie mam tej omy już. Fajna była - bez gasu, czarna, niebita .


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2004-08-17 00:15:47 ]
  
 
hasło ftp zmienione

dystrybucja filmów kolegi TSzy wstrzymana

  
 
Właśnie wartość rynkowa mojego filmu gwałtownie wzrosła.

Alicia:
Tego typu ograniczenia w dobie powszechnego dostępu do internetu nie mają sensu

pozdro
3
  
 
dalsza dyskusja z kolegą TSzy na priv

  
 
Wrzuciłem na FTP w /Filmy/gieroy/ - artykuł dotyczący rozbiórki zestawu wskaźników w Omedze A w formacie pdf. Nieco jest inny niż oryginał ale Distiller ma swoje prawa. Lokalizacje tego pliku jest taka a nie inna bowiem brak mi uprawnienień aby go wrzucić to katalogu arty.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: alicia dnia 2004-08-31 22:39:08 ]
[ powód edycji: poprawiłam i pdf wskoczył do artów ]
  
 
Dziękuję Alicja.

Pozdrawiam
  
 


[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2004-09-02 13:24:42 ]
  
 
Wrzucilem na ftp 360 rysunkow Omegi B (w dziale /arty/kalafior). Moze komus sie to przyda.

[ wiadomość edytowana przez: kalafior dnia 2004-09-07 13:25:43 ]
  
 
gorąco polecam filmik znajduje się w folderze Off.topic na eftepie

pozdr.
  
 
Tak dla odprężenia, do oglądnięcia filmik z przejażdżki motocyklem, w folderze off.topic
  
 
to ja tez umieszcze filmik z jazdy motorkiem o wdziecznej nazwie psychol.mpeg - cos dla mistrzow prostej wlasnie sie wgrywa folder oczywiscie offtopic.
  
 
Proponowalbym dwa razy sie zastanowic zanim cos trafi na serwer. Zwlaszacza filmiki w ktorych nie ma Omegi. Jak znajde jakas mocno objetosciowa szmire to BAN za zasmiecanie serwera i obciazanie lacza.
  
 
Cytat:
2004-09-20 16:46:39, DrA pisze:
Proponowalbym dwa razy sie zastanowic zanim cos trafi na serwer. Zwlaszacza filmiki w ktorych nie ma Omegi. Jak znajde jakas mocno objetosciowa szmire to BAN za zasmiecanie serwera i obciazanie lacza.



wlasnie troche spodziewalem sie podobnej reakcji, dlatego napisalem do Urga co mozna wrzucac na ftp/ offtopic - ale narazie nie odpisal. filmik bedzie za chwile aktualnie jest 90% wyslane. DrA wiec co mozna a co nie mozna na ftpa wrzucac? (w offtopic)

p.s. mysle ze filmik ktory wysylam (30mb) jest dosc ciekawy inaczej bym nie marnowal czasu...
  
 
Jesli jest to film z debilem zapierdalajacym na motorze po zatloczonej ulicy to daruj sobie.

A co mozna - jak nazwa klubu wskazuje materialy o Omedze.

To, ze istnieje katalog offtopic nie oznacza, ze nalezy walic w niego co popadnie. A pozniej sie Ala skarzy, ze ma transfery 2kB/s