Poznań spot - 9 maj - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja niestety w pracy... Bawcie się dobrze...
  
 
Jakby co to mój Poldek jest turkusowy (zielonkawy).
  
 
I juz po zlocie
Pogoda parszywa, cały czas padał deszcz, ale mieliśmy mały drewniany schron. My nie zmokliśmy, a grill był naturalnie zraszany. Kiełbaska smaczna, hitem stała sie musztarda przywieziona przez Kroolika ( PIEKIELNA ). Ogólnie fajnie było się spotkać, no wreszcie poznałem Mati.
Ogólnie świetne miejsce i był pomysł by tam przenieść miejsce spotkań z grillem przez okres letni. Tak więc jeśli nic nie ulegnie zmianie to tam zapraszam wszystkich na kolejny poznański zlocik.
Zdjęcia będą, bo Tony i Kroolik robili tak więc dowody rzeczowe juz wkrótce. Kto nie był niech żałuje!
  
 
No było zarąbiście, no moze nie ta pogoda, musztarda fakt piekielna i z nazwy i z smaku, ale świetna normalnie. Relacja oczywiście będzie, albo jutro, albo potem dopiero w środę na wieczór, ale postaram się na jutro coś sklecić. Miejsce uważam ża jak najbardziej udane, lasek, ławeczki, daszek, jest gdzie grila rozpalić, normalnie super, parking moze nie pojemny ale zawsze coś sie wmieści. Mam nadzieje ze do następnego razu przejdzie mi niesmak do grila i też będe wcinał oczywiście z piekielnym uśmiechem na twarzy . Pozdrawiam i czekajcie z cierpliwością na relacje która mam nadzieje juz jutro, po 23 usiąde i cos moze dziś wyskrobie na klawiaturze.
  
 
Acha bym zapomniał, RONALDO podiął męską decyzje i wpłaca składeczkę wiec w niedalekiej przyszłosci a dokładniej w tym tygodniu przybywa wielkopolsce nowy klubowicz.
  
 
Wszedłem na stronkę i widzę ,że już jesteście. Myślałem ,że dłużej będziecie. Chyba zlot był bezalkoholowy wnioskuję. Cieszę się ,że poznałem Majchala.
Nie będę się chwalił , ale to ja wymaśliłem ,żeby się tam spotkać. Ten parking jest naprawdę fajny. Człowiek czuje się jak gdzieś w trasie na przedgórzu sudeckim Mam nadzieję ,że zasmakuję kiedyś musztardki , bo dzisiaj nie mogłem zostać dłużej. I jeszcze jedno. Do konca roku akademickiego niedziele będę miał raczej zajęte. Czy ktoś jest za tym ,żeby spotkać się w jakąś sobotę? Jak nie to nie ma sprawy. Może uda mi się wygospodarować niedzielę w czerwcu
pozdrawiam
  
 
To jeszcze ja. Wpłaciłem składkę i nadal nie ma mnie wśród członków klubu
  
 
Cytat:
2004-05-09 20:55:18, mati_lecha pisze:
Wszedłem na stronkę i widzę ,że już jesteście. Myślałem ,że dłużej będziecie. Chyba zlot był bezalkoholowy wnioskuję.



Mi się wydaję że jak na taką pogodę to prawie 3 godziny to wystarczająco.
Bez piwka bo prawie wszyscy przybyli autkami, no a sam pić nie będe
Było mokro ale całkiem fajnie i kiełbaska, i musztardka
  
 
Witam!

Zdjęcia są tu: Deszczowy grill w deszczową niedzielę

Link poprawiony.

Pozdrawiam
Tony




-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.

[ wiadomość edytowana przez: tony dnia 2004-05-09 21:41:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: tony dnia 2004-05-09 21:43:17 ]
  
 
Tony cos nie działa link
MAti zaraz sprawdzę co z wpłatą i od razu wciągam na listę
  
 
Teraz powinno działać Link do fotek z grilla.
  
 
Dzięki Majchal. A może ktoś napisze kto jest na fotkach , bo ja nie wszystkich widziałem Oczywiście jeżeli to nie narusza Ustawy o Danych Osobowych.
  
 
Cytat:
2004-05-09 21:41:34, mati_lecha pisze:
Dzięki Majchal. A może ktoś napisze kto jest na fotkach , bo ja nie wszystkich widziałem Oczywiście jeżeli to nie narusza Ustawy o Danych Osobowych.



Spokojnie Mebig napisze relacje i wszystkiego się dowiesz.

Tony wyślij proszę fotki na maila kroolik@poczta.onet.pl
nie chce mi się ich ściąągać z neta
  
 
Hej!!
Ja dopiero wrocilem do domu No coż trzeba było jeszcze do dziewczyny wpasc...
Ale zlocik jak zwykle był SUPER!
Dziewczyna troche mnie opieprzyła bo przyjechałem cały mokry, no ale to tak normalnie...
Albo leje albo jest minus 12 A my twardo stoimy i rozprawiamy o ... korozji i takich tam...
Mebig! Postaram sie jutro wleciec na poczte i ... postawic kropkę nad i.
No a wogole, to jak teraz zamierzamy się spotykac na grillu to moze nastepny zlot u mnie?? Nad jeziorkiem??
Póki co się odmeldowuję.. Pozdrawiam...
  
 
Cytat:
2004-05-09 21:02:06, mati_lecha pisze:
To jeszcze ja. Wpłaciłem składkę i nadal nie ma mnie wśród członków klubu



No gratuluje, kolejny podjął meską decyzję, gdybym wiedział wcześniej bym juz nie pisał symaptyl FSO AK tylko samo FSO AK w relacji ze zlotu. A tak przy okazji, relacja napisana i wysłana juz do GDA.
  
 
A tak przy okazji, noga z nozem wyszła idealnie na obydwu zjęciach.
  
 
Wow - to juz teraz pozwolę sobie powitać nowych MEMBERÓW FSOAK z Wielkopolski

co do potwierdzenia wpłaty składki - to czekamy na Janio, jak tylko otrzymam takie zgłoszenie od skarbnika - automatycznie zostanie zmieniony Wam status klubowy
  
 
Witam!

Zzzzzipowane fotki z deszczowego grilla sa tu: zzzzzzzip

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Cytat:
2004-05-09 23:38:41, Ronaldo pisze:
...No a wogole, to jak teraz zamierzamy się spotykac na grillu to moze nastepny zlot u mnie?? Nad jeziorkiem??
Póki co się odmeldowuję.. Pozdrawiam...



Ja bym powiedział że to nie jest głupi pomysł, gdziekolwiek mieszkasz (nie pamiętam gdzie)
Myśle że poruszymy ten temat jak będziemy uzgadniać date następnego spotkania!
  
 
Troche dziwny jest widok Majchala z 1 (słownie jedną) kiełbaską