Fotki do oceny(125p) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja takze dziekuje za takie slowa uznania
  
 
Cytat:
2004-05-02 23:43:32, BartekN pisze:
A ja marze o takim 125p,jak tylko znajdzie sie praca w wakacje to bede probowal zrobic cos podobnego.Musze przyznac ze to jeden z trzech Fiatow z klubu ktore bardzo mi sie podobaja.Pierwszy to Spajka,drugi Twoj,a trzeci chyba Vazyla jesli dobrze pamietam.Kolejnosc jest nie przypadkowa



Wiedzialem że sie nie zalapie na tą listę...
Ale ja wam jeszcze pokażę

obecnie jestem na etapie poszukiwań tylnych lamp z autobusu Solaris ew Bova...
  
 
Cytat:
2004-05-02 23:44:46, SPAjK pisze:
dzieki szacuneczek

A ja chce brzmienie Wziuuuta W sensie wydechu,bo mój poldobrzęczyciel mnie o szlag jasny przyprawia
  
 
Cytat:
2004-05-02 23:56:44, Nomad pisze:
Cytat:
2004-05-02 23:43:32, BartekN pisze:
A ja marze o takim 125p,jak tylko znajdzie sie praca w wakacje to bede probowal zrobic cos podobnego.Musze przyznac ze to jeden z trzech Fiatow z klubu ktore bardzo mi sie podobaja.Pierwszy to Spajka,drugi Twoj,a trzeci chyba Vazyla jesli dobrze pamietam.Kolejnosc jest nie przypadkowa



Wiedzialem że sie nie zalapie na tą listę...
Ale ja wam jeszcze pokażę

obecnie jestem na etapie poszukiwań tylnych lamp z autobusu Solaris ew Bova...



Wzorujesz się na tym granatowym kancie z GT ?
  
 
Cytat:
2004-05-03 00:02:52, -Wilu- pisze:
Cytat:
2004-05-02 23:56:44, Nomad pisze:
Cytat:
2004-05-02 23:43:32, BartekN pisze:
A ja marze o takim 125p,jak tylko znajdzie sie praca w wakacje to bede probowal zrobic cos podobnego.Musze przyznac ze to jeden z trzech Fiatow z klubu ktore bardzo mi sie podobaja.Pierwszy to Spajka,drugi Twoj,a trzeci chyba Vazyla jesli dobrze pamietam.Kolejnosc jest nie przypadkowa



Wiedzialem że sie nie zalapie na tą listę...
Ale ja wam jeszcze pokażę

obecnie jestem na etapie poszukiwań tylnych lamp z autobusu Solaris ew Bova...



Wzorujesz się na tym granatowym kancie z GT ?



Niezupelnie... mam ciut innego pomysla... i dlatego potrzebuje konkretnie z Solarisa... najlepiej te od cofania...

ale zanim zrealizuje ten patent to troche potrwa...

zwlaszcza że mam na oku 8letniego garażowanego poldka (1,5roku nie jeżdżony) za 500zl (nie wiem czy caro czy atu).. wkrótce dowiem sie wiecej...
(jesli caro to na czesci a buda dla ktoregos klubowicza, jesli atu - to w gre wchodzi jesio przekladka (silnik ma na 100% zatarty), ale szkoda bylo by fiacika...)
  
 
Mi białe światełka z Solarisa posowałyby do kancika, ale one nie są zupełnie gładkie. Bovą muszę się przyjrzeć dokładniej.
Muszę też przyznać, że Fiacik jest cholernie przerabialny w porównaniu z Polonezem (pod względem stylistycznym) Sam już nie wiem co wybrać. Chyba założę wątek ...
  
 
Cytat:
2004-05-03 00:17:16, -Wilu- pisze:
Mi białe światełka z Solarisa posowałyby do kancika, ale one nie są zupełnie gładkie. Bovą muszę się przyjrzeć dokładniej.
Muszę też przyznać, że Fiacik jest cholernie przerabialny w porównaniu z Polonezem (pod względem stylistycznym) Sam już nie wiem co wybrać. Chyba założę wątek ...



Te co ja widzialem są płaskie one są montowane po 3 w takiej czerwonej maskownicy że dają niby efekt soczewek...
  
 
Cytat:
2004-05-02 23:59:13, kaovietz pisze:
Cytat:
2004-05-02 23:44:46, SPAjK pisze:
dzieki szacuneczek

A ja chce brzmienie Wziuuuta W sensie wydechu,bo mój poldobrzęczyciel mnie o szlag jasny przyprawia



sie da załatwic... tylko jak pieski stoją to na sprzegle przejezdzam bo ciut za głośno
  
 
Spajki - jeśli chodzi o te 2 zwoje trucka to wzorowałem sie na twoim samochodzi. Wiem że poldas siedzi na takich troche nizej (mniej więcej taka wysokość jak moje -1zw)

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-05-03 00:26:36, Nomad pisze:
Te co ja widzialem są płaskie one są montowane po 3 w takiej czerwonej maskownicy że dają niby efekt soczewek...



Nomad, domyślam się, że chodzi Ci o Solarisa Urbino:



Muszę Cię jednak zmartwić bo te swiatełka nie są idealnie gładkie i na ich powierzchni są wytłoczone duże trójkąty. Sam jestem ciekaw jakie okrągłe lampy możnaby dać do DF-a na tył. Mogłyby być one wszystkie białe, ale różnokolorowe też by wyglądały nieźle. Muszę poszukać tego numeru GT, w którym opisany był ten Fiat. Tam podobno jest napisane, że to lampy od Neoplana. Ja rozważam jeszczę Bovę. A dla niewtajemniczonych chodzi mi o tego Fiata:



Pozdrawiam Wilu
  
 
Dokładnie o te mi chodziło...
A te zaznaczone trójkaty na nich akurat by mi pasowały bo one oddzielają 2 żarówki (np. pozycja od kierunku...)
Faktycznie one mogą być ciut wypukłe bo nie miałem okazji sprawdzić ich łapkami...
Spróbuję poszukac tej Bovy w necie... ona ma całkowicie płaskie....
  
 
Oki znalazlem póki co tylko dosc niewyraźną fotkę:



i jesio 1:


A sam autobus to chyba ten:



[ wiadomość edytowana przez: Nomad dnia 2004-05-03 17:57:43 ]
  
 
Cytat:
2004-05-03 17:50:53, Nomad pisze:
Oki znalazlem póki co tylko dosc niewyraźną fotkę:





Chciałbym się tam znaleźć ze śrubokrętem

Zastanawiam się skąd on wykombinował te chromowane obwódki ?? Bova ich przecież nie ma ...
  
 
Cytat:
2004-05-03 18:11:22, -Wilu- pisze:
Chciałbym się tam znaleźć ze śrubokrętem



Nie ty jeden

Cytat:
Zastanawiam się skąd on wykombinował te chromowane obwódki ?? Bova ich przecież nie ma ...



On ma na 80% ze starej wersji Neoplana... ale skąd je dorwał....
  
 
Znalazłem ten numer GT, ale nic mi to nie dało bo światła tylne zostały określone jedynie "okrągłymi" co z moim doświadczeniem życiowym mogę jedynie potwierdzić.

Jednakże gdybym miał Fiacika to poodwiedzałbym tyle sklepów ile się by tylko dało aby znaleźć odpowiednie lampy na tył (okrągłe) Uważam, że z połączeniu z wygładzonym tyłem i zdjętym zderzakiem wyglądają po prostu zajebiście Ach, mam tych pomysłów na zrobienie 125 ...
  
 
Cytat:
chce brzmienie Wziuuuta :P W sensie wydechu,bo mój poldobrzęczyciel mnie o szlag jasny przyprawia :-x



Kaovietz!!!

ranisz moje serce, a mnie sie podoba Twoje brzmienie klasycznego Fiaciora. Na zlocie nikt tak nie brzmial, jak Twoje kombi...
  
 
Cytat:
2004-05-04 14:46:07, KajTan pisze:
Cytat:
chce brzmienie Wziuuuta W sensie wydechu,bo mój poldobrzęczyciel mnie o szlag jasny przyprawia



Kaovietz!!!

ranisz moje serce, a mnie sie podoba Twoje brzmienie klasycznego Fiaciora. Na zlocie nikt tak nie brzmial, jak Twoje kombi...

KajTan,ale on brzmi jak klasyczny Polonez a nie Fiat,odkad wymieniłem kolektor i rurę na Polda.Brzęczy tak brzydko TWój brzmi jak powinien brzmieć Fiacik A Spajkowy mi się podobał na wolnych obrotach bo potem faktycznie lekki pogrom
  
 
Cytat:
2004-05-04 17:21:00, kaovietz pisze:
Cytat:
2004-05-04 14:46:07, KajTan pisze:
Cytat:
chce brzmienie Wziuuuta W sensie wydechu,bo mój poldobrzęczyciel mnie o szlag jasny przyprawia



Kaovietz!!!

ranisz moje serce, a mnie sie podoba Twoje brzmienie klasycznego Fiaciora. Na zlocie nikt tak nie brzmial, jak Twoje kombi...

KajTan,ale on brzmi jak klasyczny Polonez a nie Fiat,odkad wymieniłem kolektor i rurę na Polda.Brzęczy tak brzydko TWój brzmi jak powinien brzmieć Fiacik A Spajkowy mi się podobał na wolnych obrotach bo potem faktycznie lekki pogrom



jaki pogrom? rozwin mysl
  
 
Pogrom w sensie poziomu/natężenia dźwięku aczkolwiek miłęgo dla ucha.
  
 
czy Ci juz kiedys mowilem ze bardzo Cie lubie