Czy na tym formu są także KOBIETY klubowiczki Esperaków???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miło byłoby gdyby tutaj znalazły się jakies kobiety, które użytkują te fajowe wózki Esperaki,,,,,,
Czy są tutaj jakieś Kobitki???
Ale, ale Panowie miło Was również gościć.
Generalnie szukam kogoś płci dowolnej, kto mieszka w Krakowie i porusza się Espero.
  
 
Witaj - Krakowiaków jest kilku - a co do kobiet ...to na pewno jest jeszcze przynajmniej jedna "Caroline" - ale nie z Krakowa
  
 
Dziękuję, że się odezwałeś.
Jestem tutaj nowicjuszem, i szukam Krakowiaków, którzy czasem będą mogli mi podpowiedzieć jak cos zreperować w aucie, bądź gdzie szukać części zamiennych dobrych ale cenowo niedrogich. Ale także by się czasem w miły gronie Esperakowych użytkowników spotkać się na pifffku
Kinga
  
 
WITAMY!!!!
Ja się czasami (zwykle w weekendy) po Krakowie poruszam. Silver metalic, blachy KOL50AL (Olkusz)... ale częściej krwisto czerwonym Laosem z blachami WY300xx.

PS.1. W profile wpisz sobie subwoofer.
PS.2. Wymiary + fotka = może dochodowa, łatwa i przyjemna praca
  
 
Cytat:
2004-05-04 19:49:09, Kiniusia pisze:
Jestem tutaj nowicjuszem, i szukam Krakowiaków, którzy czasem będą mogli mi podpowiedzieć jak cos zreperować w aucie, bądź gdzie szukać części zamiennych dobrych ale cenowo niedrogich.



Nowicjuszką chyba??? A pomóż zawsze (w miarę możliwości) pomożemy - bez względu na miejsce zamieszkania.
  
 
Witaj,,,
Super, że czasem bywasz w moim mieście Kraków
P.S 1 dziekuję za poprawę słowa subwoofer(ależ gafę walnęłam, ale nie wiedziałam jak się pisze, sorrka)
P.S 2 fotka się dopiero robi.
Cytat:
2004-05-04 19:51:14, piotr-ek pisze:
WITAMY!!!!
Ja się czasami (zwykle w weekendy) po Krakowie poruszam. Silver metalic, blachy KOL50AL (Olkusz)... ale częściej krwisto czerwonym Laosem z blachami WY300xx.

PS.1. W profile wpisz sobie subwoofer.
PS.2. Wymiary + fotka = może dochodowa, łatwa i przyjemna praca

  
 
Cytat:
PS.2. Wymiary + fotka = może dochodowa, łatwa i przyjemna praca



piotr-ek - to jedyny lub jeden z nielicznych pozwolę sobie powiedzieć, któremu wiele uchodzi płazem, ale za to też go wszyscy lubią
  
 
Znów mnie złapałes na słownym fopa...tak jestem NowicjuSZKĄ!!!
Już z góry dziękuję za pomoc.Buziak!!!
Cytat:
2004-05-04 19:53:53, piotr-ek pisze:
Cytat:
2004-05-04 19:49:09, Kiniusia pisze:
Jestem tutaj nowicjuszem, i szukam Krakowiaków, którzy czasem będą mogli mi podpowiedzieć jak cos zreperować w aucie, bądź gdzie szukać części zamiennych dobrych ale cenowo niedrogich.



Nowicjuszką chyba??? A pomóż zawsze (w miarę możliwości) pomożemy - bez względu na miejsce zamieszkania.

  
 
Cytat:
2004-05-04 19:54:11, Kiniusia pisze:
Super, że czasem bywasz w moim mieście Kraków



Codziennie, codziennie, a czasami tylko swoim samochodem (skoro służbowy jeździ za darmo, to po co męczyć swój).
  
 
Humor masz nielada,,,,,,i cóz za skromnopść,,,,hihihihi
Cytat:
2004-05-04 19:55:25, rjsunset pisze:
Cytat:
PS.2. Wymiary + fotka = może dochodowa, łatwa i przyjemna praca



piotr-ek - to jedyny lub jeden z nielicznych pozwolę sobie powiedzieć, któremu wiele uchodzi płazem, ale za to też go wszyscy lubią

  
 
Cytat:
2004-05-04 19:55:25, rjsunset pisze:
piotr-ek - to jedyny lub jeden z nielicznych pozwolę sobie powiedzieć, któremu wiele uchodzi płazem, ale za to też go wszyscy lubią



Dzięki za "lubiactwo". Ufff... te geny wyssane z mlekiem matki co jakiś czas muszą się odezwać... chociaż fotkę ładnej dziewczyny miło byłoby zobaczyć.
  
 
No brawo, brawo !!!1
czyli wychodzi na to, że NAJLEPSZYMI samochodam,i są auta służbowe,,,,i chwałasz im za to,,,hahaha.
Ale Twój osobisty wózek, to rozumiem, ESPERO?
Cytat:
2004-05-04 19:56:19, piotr-ek pisze:
Cytat:
2004-05-04 19:54:11, Kiniusia pisze:
Super, że czasem bywasz w moim mieście Kraków



Codziennie, codziennie, a czasami tylko swoim samochodem (skoro służbowy jeździ za darmo, to po co męczyć swój).

  
 

Ależ bardzo proszę )
A fotka z samochodzikiem będzie i z tą piekną istotką, ktora z Tobą klepie po klawiszach
2004-05-04 19:57:56, piotr-ek pisze:
Cytat:
2004-05-04 19:55:25, rjsunset pisze:
piotr-ek - to jedyny lub jeden z nielicznych pozwolę sobie powiedzieć, któremu wiele uchodzi płazem, ale za to też go wszyscy lubią



Dzięki za "lubiactwo". Ufff... te geny wyssane z mlekiem matki co jakiś czas muszą się odezwać... chociaż fotkę ładnej dziewczyny miło byłoby zobaczyć.
[/quote]
  
 
Cytat:
2004-05-04 19:58:29, Kiniusia pisze:
No brawo, brawo !!!1
czyli wychodzi na to, że NAJLEPSZYMI samochodam,i są auta służbowe,,,,i chwałasz im za to,,,hahaha.
Ale Twój osobisty wózek, to rozumiem, ESPERO?



Prywatny espero, służbowe (od czasu do czasu) dwa laosy. A jedyny samochód osobowy który wjedzie na 40 cm krawężnik, w którym gdy coś zgrzyta i świszcze to się pogłaśnia radio, ten który potrafi jechać lepiej niż niejeden samochód terenowy... to właśnie potrafi tylko samochód służbowy
  
 

Racja, racja,,,,,autko służbowe potrafi czasem naprawdę wiele(hihih) nawet człek aż w dziw wpada,,,haha.
2004-05-04 20:01:12, piotr-ek pisze:
Cytat:
2004-05-04 19:58:29, Kiniusia pisze:
No brawo, brawo !!!1
czyli wychodzi na to, że NAJLEPSZYMI samochodam,i są auta służbowe,,,,i chwałasz im za to,,,hahaha.
Ale Twój osobisty wózek, to rozumiem, ESPERO?



Prywatny espero, służbowe (od czasu do czasu) dwa laosy. A jedyny samochód osobowy który wjedzie na 40 cm krawężnik, w którym gdy coś zgrzyta i świszcze to się pogłaśnia radio, ten który potrafi jechać lepiej niż niejeden samochód terenowy... to właśnie potrafi tylko samochód służbowy
[/quote]
  
 
Kinga - masz jakiś problem ze złomem m-ki Espero? Pisz śmiało! Antena Ci działa? Światła nie są za słabe? Podświetlenie w przyciskach działa? Szyby się odsuwają? Rdza nie szama złoma?
  
 

Zamorduję CIe Piotrek,,,,jak możesz te CUDOWNE marki nazwywać złomami. Przecie to nawspanialesze CuDA!!hihihi
OK,,,więc przechodzimy do sedna sprawy: mam problem z prawą tylna szybą, elektryna mi w niej siadła. Rozbierałam tapicerkę i z tego co wywnioskowałam to silniczek się nadaje do przewinięcia,,,co o tym myślisz? Antana się czasem przycina, czyli nie chowa się do końca, ale z tego co się zorientowałam to raczej normalka w tych wozach, i co z tym zrobić??? Rdzy brak.
2004-05-04 20:13:06, piotr-ek pisze:
Kinga - masz jakiś problem ze złomem m-ki Espero? Pisz śmiało! Antena Ci działa? Światła nie są za słabe? Podświetlenie w przyciskach działa? Szyby się odsuwają? Rdza nie szama złoma?
[/quote]
  
 
Kobieta Majster
  
 
Witam CIę,,,,
NIe nabija się
Staram się sobie radzić.
Cytat:
2004-05-04 20:19:24, Zoltar pisze:
Kobieta Majster

  
 
Nie nabijam

A jaka szybka... w odpowiedziach