Czy na tym formu są także KOBIETY klubowiczki Esperaków??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oczywiście żarty ważne,że je poaisdamy
No jak to jaka szybka???? ta tylna w autku
Cytat:
2004-05-04 20:21:59, Zoltar pisze:
Nie nabijam

A jaka szybka... w odpowiedziach

  
 
Antena - pozostaje na początek rozebrać (nie jest to trudne) i wyczyścić. Jeśli nie pomoże, to jest możliwość wymiany samego bata za ok. 40 zł.
  
 
Już notuję Twoje cenne uwagi nt. anteny.
A co myslisz o sprawie szyby?
Cytat:
2004-05-04 20:24:58, piotr-ek pisze:
Antena - pozostaje na początek rozebrać (nie jest to trudne) i wyczyścić. Jeśli nie pomoże, to jest możliwość wymiany samego bata za ok. 40 zł.

  
 
Helołka

Kiniusia, jak widzę już teraz nie musisz nic sama robić, nasz Piotr-ek sam ci wymieni, pierwszy raz widzę by kolega TAKI ZAPAŁ ZŁAPAŁ

Pozdrófka @ll
  
 
Cytat:
2004-05-04 20:26:46, Kiniusia pisze:
A co myslisz o sprawie szyby?



Zobacz TUTAJ w wątku o szybach.
  
 
Cytat:
2004-05-04 20:27:47, Krzysiek-Diackon pisze:
Kiniusia, jak widzę już teraz nie musisz nic sama robić, nasz Piotr-ek sam ci wymieni, pierwszy raz widzę by kolega TAKI ZAPAŁ ZŁAPAŁ



No co - biznesa chcę ubić. Proponuję pracę lekką, łatwą, przyjemną, w godz.wieczorno-nocnych no i przede wszystkim dochodową
  
 


Zapomniałem że złota rączka jesteś
  
 
Cytat:
2004-05-04 20:30:01, piotr-ek pisze:
No co - biznesa chcę ubić. Proponuję pracę lekką, łatwą, przyjemną, w godz.wieczorno-nocnych no i przede wszystkim dochodową



No i spie..olił nastrój zero taktu
  
 
Witaj Milusi,,,,
Ożesz Ty Orzeszku,,,że nie zauważył iż Piotrek tak się chce podstawić i naprawić moje maleństwo....hihihihi.
Pozdrowionka
Kinia
Cytat:
2004-05-04 20:27:47, Krzysiek-Diackon pisze:
Helołka

Kiniusia, jak widzę już teraz nie musisz nic sama robić, nasz Piotr-ek sam ci wymieni, pierwszy raz widzę by kolega TAKI ZAPAŁ ZŁAPAŁ

Pozdrófka @ll


  
 
No to możemy pogwarzyć o tej pracy w godzinach wieczorno- nocnych,,,hahahaha
Cytat:
2004-05-04 20:30:01, piotr-ek pisze:
Cytat:
2004-05-04 20:27:47, Krzysiek-Diackon pisze:
Kiniusia, jak widzę już teraz nie musisz nic sama robić, nasz Piotr-ek sam ci wymieni, pierwszy raz widzę by kolega TAKI ZAPAŁ ZŁAPAŁ



No co - biznesa chcę ubić. Proponuję pracę lekką, łatwą, przyjemną, w godz.wieczorno-nocnych no i przede wszystkim dochodową

  
 
Spoko, spoko,Grzegorzu poradzimy sobie,,,,a i nastrój się znów złapie
Cytat:
2004-05-04 20:32:24, Grzegorz pisze:
Cytat:
2004-05-04 20:30:01, piotr-ek pisze:
No co - biznesa chcę ubić. Proponuję pracę lekką, łatwą, przyjemną, w godz.wieczorno-nocnych no i przede wszystkim dochodową



No i spie..olił nastrój zero taktu

  
 
Powrót do tematu bo mnie wielki Mod ZOLTAR wytnie po wsze czasy jak kilku "kolegów".
  
 
A czemu miałby CIe wyciąć Poczycywy Człeku??? Bo wiesz ja tu Nowa jestem,,i tematu jeszcze nie łapię w lot....wprowadź mnie w arkana )
Cytat:
2004-05-04 20:36:02, piotr-ek pisze:
Powrót do tematu bo mnie wielki Mod ZOLTAR wytnie po wsze czasy jak kilku "kolegów".

  
 
Ah... popatrz do archiwum - albo zapytaj Zoltara.
  
 
Krzychu,,,,
Jak dobrze zauważyłam jesteś w Wawki?

Cytat:
2004-05-04 20:27:47, Krzysiek-Diackon pisze:
Helołka

Kiniusia, jak widzę już teraz nie musisz nic sama robić, nasz Piotr-ek sam ci wymieni, pierwszy raz widzę by kolega TAKI ZAPAŁ ZŁAPAŁ

Pozdrófka @ll


  
 
Ojoj,,,,jeszcze nierozgryzłam jak się wchodzi do archiwum.
No ale Piotrek nie powiedziałes mi co z ta moja szybką , jak "ugryźć" temat?
Cytat:
2004-05-04 20:40:06, piotr-ek pisze:
Ah... popatrz do archiwum - albo zapytaj Zoltara.

  
 
Cytat:
2004-05-04 20:40:06, piotr-ek pisze:
Ah... popatrz do archiwum - albo zapytaj Zoltara.




  
 
Cofnij się stronę wcześniej i kliknij na słowo TUTAJ w moim poście. Prościej się nie da. A szyby mi działają, toteż problemu nie przerabiałem... Archiwum... klikasz na dole strony nr 2, 3, 4, 5 itp. itd.
  
 
Ależ CIę to rozbawiło,,,,hahahahaha
Cytat:
2004-05-04 20:45:40, Zoltar pisze:
Cytat:
2004-05-04 20:40:06, piotr-ek pisze:
Ah... popatrz do archiwum - albo zapytaj Zoltara.






  
 
Dzięki za pomoc w poruszaniu się po forumowej rozmowie.
Cóż szkoda, że nie możesz mi nic podpowiedzieć odnośnie szyby w moim "Bobasku"
Cytat:
2004-05-04 20:46:09, piotr-ek pisze:
Cofnij się stronę wcześniej i kliknij na słowo TUTAJ w moim poście. Prościej się nie da. A szyby mi działają, toteż problemu nie przerabiałem... Archiwum... klikasz na dole strony nr 2, 3, 4, 5 itp. itd.